Eredmény: 1 - 10 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Töröld a játékot, és töltsd le újra a Steamen. A könyvtárból is törölj mindent, mielőtt telepíted.
    Steam-- Játékkönyvtár-- Rise of the Tomb Raider-- Jobb klikk-- Tulajdonságok -- Béták -- és ott az alulról a második, Bulid 811.3- as bétát válaszd ki, és Frissítés. A játék mappájában töröld a magyarítáést a RotTR_hun_uninstall.exe-vel, majd töltsd le az 1.02-es magyarítást: https://tombraiders.hu/news/rottrnew...agyaritas-v-10
    No ezt elindítva, előtte franciára állítva a nyelvet, már magyar lesz.
    Az Általános menüben vedd ki a pipát a Steam átfedés engedélyezése mellől. Így legközelebb nem lesz ilyen gondod.

    Nagyon szépen köszönöm az alapos és gyors tájékoztatást.

  2. #2

    Alapbeállítás

    Köszi a dícséretet.
    Amíg nincs újabb magyarítás, állítsátok vissza a verziószámot.

  3. #3
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Köszönöm a jelzést több fronton is!

    A napokban ránéztem mindkét játékra (Rise of the Tomb Raider + Shadow of the Tomb Raider) és szomorúan látom, hogy mindkét esetben megváltoztatták a fájlok felépítését. Nem igazán értem, hogy mi szükség volt erre ennyi idő után...

    Jelenleg egyik szövegfájl sem bontható ki (és tehető vissza) a játékból/játékba. A korábbi szerkesztőprogramok sem tudnak mit kezdeni az új fájlokkal, szóval egyelőre ajánlott egy korábbi verzió beszerzése mindkét játékból (Steam-en játékverzióváltás), ha a magyarítással akartok játszani.

    Ha lesz megoldás, jönni fogok a frissített verziókkal, de, hogy ez mikor fog megtörténni, azt sajnos nem tudom megmondani.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •