Sziasztok!

Lenne egy aprócska történetem...szóval ez nem egy technikai probléma.

Van egy (lassan a középkategória legalja...inkább már az alsó kategória) laptopom, ami a processzorától eltekintve, erős. Legalábbis, az én ízlésemnek. (Már nem teljesen az, van néhány játék, amit a szerencsétlenem nem tud futtatni...)
Szóval, valahol május környékén beruháztam erre a TR -re. Nos, a játék médium beállítással kellene hogy fusson, némi akadással a nagyobb területeken, illetve ha túl sok minden történik egyszerre.
Probléma 1. :
akkoriban csak 4Gb RAM volt a gépben, így nagyon nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, így a lehető legalacsonyabb beállításokkal játszottam. Mivel sokszor idegesítően is szaggatott (nem akart frissíteni sem a steam) letöröltem.

Probléma 2.: Valahol augusztus környékén vettem bele 2 Gb plusz RAM- ot, érezhetően javult a játék. Alacsony beállítással, kijátszottam, bár néhány helyen a fejem vertem a falba, mert szaggatott.
(( Később vettem észre, hogy ha bővítem a RAM -ot akkor a gép automatikusan lefoglal 1,5 Gb -t a videokártyának, aminek külön örülök, mert a GTA 5 alacsony beállításról átugrott normálra, bár még mindig csak ablakos módban tudom futtatni...ami annyira nem is baj. ))

Probléma 3. :
Tegnap elővettem a játékot, és frissítettem. (tervezek beruházni a Blood ties DLC-re ) Elkezdtem játszadozni a beállításokkal... és találtam egy csúszkát. (valamilyen felbontás a neve, és nem a képméretre vonatkozóan. Ez a csúszka el tudja pixelesíteni a képet. Médium beállításon voltam, teljes képernyőn. Addig -addig játszottam a csúszkával, amíg még szép volt a felbontás is, de kevésbé veszi igénybe a gépet. Láss csodát, most van egy szuperül futó játékom, annak ellenére, hogy a procim, nagyon nem ennek a játéknak való.

Ki érti ezt?