Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #31
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellosztok.
    Köszönöm szépen a segítséget drlecter. Kikapcsoltam a DX 12-őt így végig mentem a játékon.
    A játékot újratelepítettem a Steam-al együtt. Arra gondoltam az a probléma. A jelenlegi verzió : v1.0 build 767.2_64. A régi magyarosítással nem indul el a játék.
    Az újabb magyarosítással meg Franciára állítva nem jön be a Magyar menü Francia jön be.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara
    Szia kara!

    Igazán nincs mit, és örülünk, hogy sikerült végigérned a játékon. Reméljük, hogy tetszett.
    Igen, néhány napja jött egy új frissítés, bővebben itt olvashatsz róla. Dolgozunk a magyarítás hozzáigazításán, hamarosan újra jó lesz. Addig is a szíves türelmedet kérjük. Ha pedig magyarul szeretnéd továbbra is játszani a játékot, akkor annyi a dolgod, hogy Steamen visszaállsz a korábbi verziószámú buildre, és úgy telepíted fel a magyarítást.

  2. #32

    Unhappy A Rise of the Tomb Raider legújabb magyarosítása.

    Hello drlecter.
    Köszönöm az instrukciókat.
    Igen tetszett nagyon a játék. Végig mentem a játékon de 80%-nál járok. például a "tökölésnél" amikor tököket kell dobálni hordókba, és elfogyott a tök, így nem tudom, hogyan tudom teljesíteni.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  3. #33
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én is így jártam, csak annyit kell tenned, hogy egy tábortűznél elutazol egy másik helyre, aztán vissza a geotermikus völgybe, és újra ott lesznek a tökök.

  4. #34

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is így jártam, csak annyit kell tenned, hogy egy tábortűznél elutazol egy másik helyre, aztán vissza a geotermikus völgybe, és újra ott lesznek a tökök.
    Hello Matie
    Köszi a segítséget.
    Üdv : Kara

  5. #35
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ha valaki még nem tette meg, akkor töltse le a legutóbbi 378.78-as számú Nvidia drivert a játékhoz. Érdemes, mert állítólag akár 20-30%-kal is javulhat a teljesítménye a Rise-nak.

  6. #36
    Történész Alucard logója
    Csatlakozott
    11-03-12
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    25
    Gamer ID-k

    PSN ID: alucardPSN Steam ID: linux_alucard

    Alapbeállítás

    Ez csak a DX12 teljesítményre vonatkozik, de a Rise esetében ott sem hoz szinte semmit: (nem úgy mint a Hitman-nél)



    Nálam GTX 1070 (OC) FHD alatt minden Ultrán de semmi, max mint a táblázatban, 1-2 FPS
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Alucard által : 2017-03-14 09:17

  7. #37
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Alucard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csak a DX12 teljesítményre vonatkozik, de a Rise esetében ott sem hoz szinte semmit: (nem úgy mint a Hitman-nél)



    Nálam GTX 1070 (OC) FHD alatt minden Ultrán de semmi, max mint a táblázatban, 1-2 FPS
    Érdekes, akkor most is jó nagyot mondtak! Én 33%-os javulásról olvastam, persze ez nyilván túlzás. Néhány kommentelő +5-6 fps-es mondott, pl. 20-ról felment neki 26-ra.

  8. #38

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Lenne egy kis problémám remélem tud valaki segíteni. Pár napja telepítettem a játékot és ment simán, problémamentesen három napig. Aztán tegnap óta megbuggyant.
    Ezt a hibaüzenetet kapom gyakorlatilag fél percen belül minden alkalommal ahogy belépek a játékba, még akkor is, ha még csak a menüben vagyok és még nem töltöttem be semmilyen játékállást:
    "0x887A0006: DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG
    A problem has occurred with your display driver. Your system may not have enough resources to run the game at the selected settings. You can retry using the same settings, or adjust them to lower settings. Make sure you have the latest drivers for your video hardware, and try rebooting your system to help clear up any issues."

    A rendszerem a minimum elvárást üti meg és low beállítással játszottam vele eddig, és semmi de semmi változás nem történt. A RAM-om egy kicsit kevés mert csak 4 Gb van a min 6 helyett, de az eddig is annyi volt és az elején nem volt vele gondja. Újratelepítettem a játékot is, drivert is, nem használt. Ha lejjebb veszem a very low-ra a beállítást az sem használ. Mással nincs problémám. Próbáltam keresgélni fórumokon, de nem igazán találtam megoldást. (és az angolom se túl erős technikai témában) Lehet tönkre ment valami?

  9. #39

    Alapbeállítás

    Szia Lili!
    Próbáld meg a következőt:
    A Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" fájl segítségével töröld le a magyarítás verziót, majd a Steam kliensen keresztül a könyvtárban a Rise of the Tomb Raiderre egy jobb klikkel kattintva nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzésével validáld a játékot. Pár percig el fog tartani, de elengedhetetlen, mert ha például sérült vagy hiányzó fájlt talál a Steam, akkor automatikusan újra letölti azt. Innentől kezdve csak annyi a maradék dolgod, hogy letölöd a frissített magyarítást, és a telepítőjében leírtak szerint installálod.
    De azt is megteheted, hogy a magyarítás törlése után leszeded az egész Rise-t, és teljesen újrarakod. A legvégén felrakva a magyarítást.

  10. #40
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Itt nem a magyarítással lesz a gond (ha egyáltalán fel van telepítve). A hibaüzenet alapján valószínűleg nem bírja a géped, az elején azért nem okozhatott problémát, mert viszonylag kisebbek a pályák, azonban ha a nagyobb hubokba érsz, az már jobban leterheli.

    A driver eltávolításához ajánlom a DDU-t - az NVIDIA esetén sokszor van gubanc a frissítésekkel, a sima eltávolításnál hátramarad néhány fájl, ez mindent rendesen leszed: http://www.guru3d.com/files-details/...-download.html

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •