Oldal: 236 / 241 ElsőElső ... 136186226234235236237238 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.351 - 2.360 (2403) összesen

Téma: Off-topic

  1. #2351
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Persze, ha valaki le meri írni ott az igazat, ami mint tudjuk fájdalmas...

  2. #2352
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Elolvastam a Witcher - The Last Wish/Az Utolsó Kívánság c. könyvet, írnék is róla egy pár soros ajánlót. Röviden, tömören: jó volt! Így, 3 játék után, már nagyon kíváncsi voltam a könyvekre és meg kell mondjam, nem okozott csalódást a sorozat első része. Persze a játékok miatt túl sok meglepetés nem ért, de talán nem is ez volt a lényeg. Sok helyen izgalmas és szórakoztató volt. Tetszett, hogy a játékokhoz képest másabbak a karakterek, és érdekes volt látni, hogyan jött be 1-1 régi ismerős a történet egészébe. Hat hosszabb-rövidebb (plusz 7 ún. "Belső Hang") kapott helyett a kiadásban, melyekből 2 nálam közepes, míg a többi egész korrekt story volt. A könyv legnagyobb előnye, hogy bármikor is teszed le, majd folytatod újra az olvasást, olyan mintha le se tetted volna. Csak néha fordult elő, hogy az utolsó pár lapot villámba átfutottam, amúgy mindig emlékeztem, mi történt korábban. A fordítás mindenképpen dicséretet érdemel, és habár néhány gépelési hiba akad benne, nagyon igényes lett. Talán annyi, hogy itt-ott lehettek volna erősebbek is a káromkodások, elvégre ez egy felnőtteknek szóló történet.
    Aki szereti a fantasyt, bátran tegyen vele egy próbát, nem fogja megbánni. Ráadásul a CD Galaxisnál nagyon korrekt áron beszerezhetőek az eddig magyarul is megjelent részek.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-05-16 19:04

  3. #2353
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Holnapig még akciós a The Witcher 3: Wild Hunt a CD Galaxisban! https://cdgalaxis.hu/PC/22268/witcher-3-wild-hunt.html
    Minden túlzás nélkül, ennyi pénzért kész ajándék! Ha valaki nem nagyon merül bele, csak a főbb dolgokat csinálja, akkor is minimum 80-120 óra játékideje lehet benne. És nem mellesleg a dobozos kiadáshoz sok extra cucc is jár, plusz még a magyar lokalizációt is támogatjátok vele.
    Akit érdekel, szerintem ne hagyja ki, aki pedig kissé ódzkodik tőle, bátran tegyen egy próbát vele, szerintem nem fogja megbánni!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-06-23 16:26

  4. #2354

    Alapbeállítás

    https://www.youtube.com/watch?v=DFzcXkPpR5w

    A 20. évforduló alkalmából a crysatlosok töltenek fel mindenféle csemegét.
    Így a fenti videót is.
    (Új szöveg is van benne!)

    Szóval. Szeretem a reboot játékokat, lassan, de megszerettem...ez is egy Croft inkarnáció.
    Tegnap, mikor megnéztem a videót, kicsit szomorú lettem, de nem tudtam miért. Nézegettem a TRF-et és más is ugyanígy volt, csak ő meg tudta nevezni:

    Lara attitűdje, vagyis Lara maga, akit olyan régen nem hallottam/láttam...

  5. #2355

  6. #2356
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Ez jóóóó


  7. #2357
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás


  8. #2358
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Angolul tudókat kérdezném !
    trle.net vagy más fórumot olvasóktól ...

    Marcos-nak, Colin Benson-nak, ne adj Isten MagPlus-nak, vagy Titaknak nem jelenik meg új pályája ?

  9. #2359
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Tehát tényleg van ilyen... Én meg értetlenül álltam a plakát előtt, hogy ezmiez.

    Duduska: csak Titakról tudom, hogy továbbra is dolgozik a Mists of Avalon folytatásán, ami lassan, de biztosan halad.

    Amúgy jött frissítés/javítás a Ghosts of Croft Manorhoz és MagPlus Rescue szériájához is. A Rescue javítás inkább kozmetikai, a Ghosts of Croft Manorban a zenék, textúrák frissültek.

  10. #2360
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Duduska: csak Titakról tudom, hogy továbbra is dolgozik a Mists of Avalon folytatásán, ami lassan, de biztosan halad.

    Amúgy jött frissítés/javítás a Ghosts of Croft Manorhoz és MagPlus Rescue szériájához is. A Rescue javítás inkább kozmetikai, a Ghosts of Croft Manorban a zenék, textúrák frissültek.
    Köszönöm Matie.
    Kár, mert már nagyon hiányolok valami szép nagy és élvezetes pályát.


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •