Eredmény: 1 - 10 (25) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #6

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    első hozzászólásom, bár 1996 óta vagyok Lara-fan, erről képeket majd később.

    Szóval, igazából annyi az "elakadás" lényege, hogy eljutottam a The Hidden City (Paititi) részhez, ott első tábortűznél leültem (Quipu Overlook), onnan tovább köteles ugrásokkal jutottam Paititi-be, viszont egyből mentem véletlenül a videó-részhez, és Larát elvitték, csuklyával a fején, utána ment tovább a játék, szép új ruhában. Viszont, így kimaradt pár összeszedhető cucc, még mielőtt a videó jött volna a találkozásról (hátizsák, dokumentum, stb.), és ha Paititi-be tábortüzezek és visszautazok a Quipu Overlook-hoz, a köteles ugrásokat nem enged át a játék, már az első köteles ugrásnál a mélybe jutok, kb. 50-szer haltam meg.

    Kvázi az a rész "senkiföldje", még nem Paititi, de már nem is a Trial of the Eagle pálya, onnan a szikláról nem enged tovább-ugrani (direkt nem kapja el már az elsőt sem a kötéllel), hogy a hiányzó cuccokat összeszedjem, még mielőtt találkozok a "falusiakkal" és elvigyenek a faluba. Paititi-ből nem találtam meg oda a visszautat, a térkép szerint is az "zöld" terület, ahol csáklyát húztak a fejemre és elvittek a városba. Most akkor azokat az otthagyott cuccokat akkor nem lehet sehogy utólag összeszedni, visszamenni értük? (PS4-en játszok).

    Köszönöm előre is a segítséget, este folytatom Paititi-t, de jó lenne tudni, mi a helyzet :-)
    Utoljára módosítva: Dr_DJ által : 2018-11-19 16:04

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •