Eredmény: 1 - 10 (179) összesen

Téma: Általános Shadow of the Tomb Raider társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás Shadow Of The Tomb Raider Letőltése.

    Hellósztok!
    Hello drlecter! Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Megvettem a Shadow Of The Tomb Raider (Standard Edition) változatot. Nyilam már van, tudom is használni.
    Más: Miután kifizettem a játékot a Steam-es, felajánlja a telepítést. Órákba telik mire letölti és telepíti. Az Előző Rise Of The Tomb Raidert dobozosan vettem meg 2 darab DVD-n volt rajta, és így könnyen fel települt. Azt szeretném megkérdezni, van-e olyan mód, hogy a Steam-ről letőlteni a Shadow Of The Tomb Raider-t, a háttértárra ebben az esetben SSD-re, és utána az SSD-ről gyorsan telepíteni legközelebb?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv kara

  2. #2
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hellósztok!
    Hello drlecter! Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Megvettem a Shadow Of The Tomb Raider (Standard Edition) változatot. Nyilam már van, tudom is használni.
    Más: Miután kifizettem a játékot a Steam-es, felajánlja a telepítést. Órákba telik mire letölti és telepíti. Az Előző Rise Of The Tomb Raidert dobozosan vettem meg 2 darab DVD-n volt rajta, és így könnyen fel települt. Azt szeretném megkérdezni, van-e olyan mód, hogy a Steam-ről letőlteni a Shadow Of The Tomb Raider-t, a háttértárra ebben az esetben SSD-re, és utána az SSD-ről gyorsan telepíteni legközelebb?
    A válaszokat előre is köszönöm: Üdv kara
    Szia kara!

    Igazán nincs mit. A kérdésedre nagyon egyszerű a megoldás: telepítsd egyből az SSD-re, és akkor nincs több felesleges vacakolás utána, és gyorsabban is fog betölteni. A letöltéshez viszont egy erősebb internetkapcsolat szükséges, vagy kénytelen leszel többet várni.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia kara!

    Igazán nincs mit. A kérdésedre nagyon egyszerű a megoldás: telepítsd egyből az SSD-re, és akkor nincs több felesleges vacakolás utána, és gyorsabban is fog betölteni. A letöltéshez viszont egy erősebb internetkapcsolat szükséges, vagy kénytelen leszel többet várni.
    Helloszok!
    Hello drlecter! Nagyon köszönöm szépen a válaszod! Az Invitel már régóta ígéri az opto kábel kiépítését de máig sincsen. Nemsokára lejár a két éves hűségidő, és áttérek a kábel TV-s internetre, az lényegesen gyorsabb.
    A megjegyzéseket megint nagyon szépen köszönöm. Üdv: kara

  4. #4
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helloszok!
    Hello drlecter! Nagyon köszönöm szépen a válaszod! Az Invitel már régóta ígéri az opto kábel kiépítését de máig sincsen. Nemsokára lejár a két éves hűségidő, és áttérek a kábel TV-s internetre, az lényegesen gyorsabb.
    A megjegyzéseket megint nagyon szépen köszönöm. Üdv: kara
    Igazán nincs mit, kara. Ha lejár hamarosan a hűségidő, akkor nyugodtan nézd majd meg más szolgáltatók ajánlatait is, nem muszáj ugyanannál a cégnél maradni tovább. Na meg lehet, hogy másoknál van jobb lehetőség is.

  5. #5

    Alapbeállítás

    Hogy lehet hogy már nem kapható a játék dobozos verziója? Akárhány boltot néztem mindenütt csak digitális kód van.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  6. #6
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom, hogy megjelenéskor egyedül egy üzletben volt kapható a dobozos változat (CD Galaxis), de már az ő webáruházukban is csak digitális letöltőkódot látok. Lehet, megér egy kérdést a dolog, hátha kapnak a jövőben még dobozos verziót.

    Sajnos az eladásokból azt szűrték le, hogy egyre kevesebbeket érdekel dobozos változatban a játék, és nem éri meg legyártani. :/

  7. #7

    Alapbeállítás

    Sikerült végigjátszanom és leírnám a tapasztalataimat. Számomra 5 év óta még mindig töretlenül a 2013-as Tomb Raider jelenti a videójátékot. Azóta rengeteg más kiváló címmel játszottam már, de a szívemben mindig az első helyen marad. Éppen ezért nagyok voltak az elvárásaim a folytatásokkal is. A Rise tudta tartani a színvonalat és bár a története kevésbé volt meggyőző, de Szibéria havas vadonja, a bizánci romok és a világháborús létesítmények olyan élvezetes hátteret adtak neki amiben nagyszerű volt kalandozni. Sokan kritizálták azonban őket hogy túl sok az akció, egy Tomb Raider-nek inkább a felfedezésről kellene szólnia mint a fegyverropogtatásról. Úgy tűnik hallgattak is rájuk mert a Shadow-ban az eddigiekhez képest jóval kevesebb a harc és azok többsége is megoldható lopakodással vagy egyszerűen azzal hogy a bokrokban sunnyogva elkerüljük az összetűzéseket. Ezzel talán nem is volna baj, hiszen embere válogatja hogy milyen játékstílust kedvel. De talán túlságosan is behúzták a féket, megtörték azt a sodró lendületet ami eddig a rebootot jellemezte. Mindennél nagyobb hangsúlyt kapott azonban a környezet, a hangok lenyűgözőek, szinte elhiszed hogy valóban egy dzsungelben vagy. A TR sosem volt egy nyitott világ, de azért kellően nagy mozgásteret hagytak, de sajnos itt ez kevésbé érvényesül, valójában egy csőjátékot kapunk, pont olyan mint a Witcher első részében a mocsár. Csak bizonyos útvonalakon haladhatunk, nem mehetünk be a fák közé emiatt a dzsungel nem nyújthatja a felfedezés izgalmát sem, helyette inkább bezárva érzed magad. Pozitívum viszont a challenge tombok kidolgozottsága, jól ötvözték a platformelemeket a logikai feladványokkal, bár egyik sem túl nehéz. A történet is igazodik a játékmenet visszafogottságához, elengedi a kezed, nem túl ingerlő, alibi szaga van, Dominguez pedig az eddigi leggyengébb főgonosz. Hiányzik belőle az a karizmatikusság mint Mathiasból, nincs meg benne az az érzékenység és küldetéstudat mint Konstantinban, valójában alig tudunk róla valamit, sokkal inkább tűnik egy helyi kiskirálynak mint a félelmetes és ősi Trinity rend vezérének. De csak hogy valami jót is mondjak a történetről, igazán tetszett a drámaiság, aminek bár nem sok köze volt a fő cselekményhez, de cserébe végre bepillantást nyertünk Lara lelkébe. A Jonah és Unuratuval való beszélgetések, a visszaemlékezések emberivé és esendővé teszik Larát. Átérzed a fájdalmát amit az apja elvesztése miatt érez, a Yamatai és Kiteshben átélt szörnyűségek is rajta hagyták nyomát. Traumatizált ember, lelkibeteg, nem tudja mihez kezdjen az életével, még a világ újabb megmentését is csak félszívvel végzi. Ha nem lenne ott Jonah hogy időnként felrázza még azt is elhinném hogy feladja a harcot. Az egész játék ezt a belső bizonytalanságot tükrözi. Az első részben csak a túlélés számított, a másodikban hogy igazságot szolgáltasson az apjának, itt pedig elveszettnek látjuk. Szóval vegyesek az érzéseim, tetszett is meg nem is, majd ha lesz magyarítás mindenképpen előveszem újra mert a dokumentumok, a sok olvasnivaló megvilágíthat néhány fehér foltot és kerekebbé teheti az amúgy gyengécske történetet.
    When a woman has that much power, sooner or later it gets labeled as witchcraft.

  8. #8

    Alapbeállítás

    Thak-ot ki ne hagyjuk, az idei magyarításban ő végzi a legtöbb munkát.
    Majd ha végignyomtad a Shadow-t, kíváncsi leszek a véleményedre. Nekem amúgy ez a rész jött be a legjobban, lévén én nem szeretem a harcot, és ebben sok estben lopakodással is megoldható.
    Van ám demó! Kipróbálhatod.

  9. #9

    Alapbeállítás

    Hát ennek nagyon örülök türelmetlen, kis barátom. Írd b ezt is mindenhova.

  10. #10
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Mint ahogy Dr Whitman is írta, szerintem is az eddigi legjobb rész a reboot óta a 2013-as Tomb Raider, annyira jól eltalálták benne a felfedezés, gyűjtögetés, akció mennyiségét, hogy egyszerűen azt a részt bármikor szívesen végigjátszom.
    Ez a 2015-ös Rise-ról már nem mondható el, jó lett volna, de egy-egy pályán annyi gyűjtögetni való van, hogy mire mindent feleszed az ember, már azt se tudja, hogy hol tart… persze ez csak az én észrevételem.
    A mostani legújabb 2018-as Shadow-al, bevallom még nem játszottam, nagyon nehéz megállni!!!, de várom a magyarítást, és ha jól láttam, sikerült elkészíteni a programot hozzá, a készítőjének/készítőknek külön köszönet! Na és persze nem utolsó sorban a fordítóknak, gondolom drlecter és Matie már ezerrel dolgozik a fordításon? hehe

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •