Oldal: 16 / 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (172) összesen

Téma: Mit vársz tőle?

  1. #151

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez tiszta hülyeség, így is már annyi mindent megmutattak, egy rövid valamit abból, amit már úgyis láttunk nem lenne nagy cucc összeállítani... Már csak azért is kellene egy demó, mert addig nem is merem előrendelni, amíg nem tudom, hogy biztos rendesen fut a gépemen. Elég nagy pofára esés lenne, ha megvenném előre, aztán kiderülne, hogy elfut kb. 5-10 FPS-sel. :/ (Az Underworldnél is jó, hogy volt előbb demó, mert legalább kiderült, hogy egyáltalán nem is bírja a gép, szóval újítani kellett.)
    Hát igen!
    Vagy ha már ott tartunk,egy hivatalos gépigényt közzé tehetnének.
    Hamarosan megjelenik úgyis.

    Amúgy most a gépigény.hu-n is találtam infót a demoról:

    "Nem lesz Tomb Raider demó a megjelenés előtt

    Mivel ez egy személyes sztori, egy eredettörténet, ezért nem tudnának olyan betekintést nyújtani a játékba, ami ne lenne szpojleres. Azt viszont nem szeretnék, ha a játékosoknak várniuk kellene a sztori folytatására. Viszont arra megvan minden esély, hogy a játék megjelenése után valamikor lesz egy kipróbálható verzió, így ha valakinek megtetszik a cím, az már azonnal meg is tudja venni azt."

  2. #152

    Alapbeállítás

    Én már semit sem várok töle ! nekem egy mérhetetlenül nagy csalodás volt ez a tomb raider rész is jó lenne ha a jogokkal rendelkezö cégek végr gatyába ráznák magukat !!!!

  3. #153

    Alapbeállítás

    Idézet creativ009 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már semit sem várok töle ! nekem egy mérhetetlenül nagy csalodás volt ez a tomb raider rész is jó lenne ha a jogokkal rendelkezö cégek végr gatyába ráznák magukat !!!!
    Mi az, hogy ez a rész is? Egyrészt azt mindenki elismeri, hogy egy állati jó játék lett, ami fáj sokaknak, az az, hogy eléggé eltávolodott az eredeti TR koncepciótól. De még tőlük sem hallok olyat, hogy mérhetetlen csalódás, inkább csak azt fájlalják. Másrészt mi az, hogy ez a rész IS? Az előző trilógia például elég szorosan kötődött a TR alapkohoz, és pl a Legend meg az Aniversary helyet követelhetnek maguknak a legjobb TR játékok között (az Underworld inkább olyan, mint mondjuk a TR3 volt) Szóval egész pontosan mi tette neked mérhetetlen nagy csalódássá ezt a részt?

  4. #154

    Alapbeállítás

    jajjajjjjajjjjjjjjjjjjjjjj. Minden OKÉ, csak a TR3-at ne hasonlítsd össze a Legenddel könyörgök. Ég és föld.

  5. #155

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jajjajjjjajjjjjjjjjjjjjjjj. Minden OKÉ, csak a TR3-at ne hasonlítsd össze a Legenddel könyörgök. Ég és föld.
    Nem a Legend-del, az Underworld-del Úgy értettem amúgy, hogy ahogy a régi TR széria a TR3-mmal egy kicsit leült, ugyanúgy az új is az Underworld-del. Mindkettő jó játék, de egyiknél sem volt meg az a... nem is tudom. Szikra, ami igazán kiemelkedővé tenné. Nekem pl az Aniversary és a Legend az szintben ott van a TR1 és a TR4 közelében. A régi generációsok közül szerintem az a kettő emelkedik ki igazán. Az új TR-t persze ebbe a vonalba már bajosan lehet beleilleszteni, mert túl sok mindenben különbözik a régi koncepciótól. Legalább annyira, mint amennyire az AoD, csak amíg az egy hulladék volt akármilyen kontextusban nézve, ez egy nagyon jó játék lett (ismételten kihangsúlyozva, hogy azokkal a kritikákkal nem lehet vitázni, hogy ez már NEM az a TR amit régen szerettünk)

  6. #156

    Alapbeállítás

    Idézet miki315 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítsen valaki legyen szíves. Mivel lassú a gépem nem jutok át egy lövöldözős szakaszon. / Adótorony alatt/ A 100 % os mentés helyét továbbra sem sikerült megtalálnom. Nincs stream mappa! Win 7 alatt sikerült valakinek alkalmazni már a mentést? Köszi
    C:\Program Files\Steam\userdata - ha legális a játék (program files (x86) ha 64 bites a rendszer)
    C:\Users\felhasználóneved\App Data\Local és azon belül Skidrow, FLT, vagy Reloaded (fogalmam sincs melyik csinálta a törést)

  7. #157
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    új TR-t persze ebbe a vonalba már bajosan lehet beleilleszteni, mert túl sok mindenben különbözik a régi koncepciótól. Legalább annyira, mint amennyire az AoD, csak amíg az egy hulladék volt akármilyen kontextusban nézve
    Na! Nem olyan hulladék az. Sőt. Bár OBig tudna mesélni, hogy mennyire szétidegeltem őt azzal, hogy amikor megjelent a játék, akkor szétszidtam, mint a bokrot a chaten, hogy így meg úgy rossz. De aztán a debug, meg a jobb ránézés megmutatta, hogy ha rendesen elkészül, talán az addigi legjobb TR lett volna. Én szeretem azt a játékot.

    Ezt az újat is szeretem. Legendet nem szerettem, ingerenciám sem volt befejezni, amikor valahol Kazahsztánban elszállt a mentésem. Bár a time trialokat sokat csináltam... azt is csak azért, mert úgy volt, hogy minden ami idegesítő és nehéz megcsinálni, azt rám lehet bízni. (Run Lara, Run; LE Ceremony medipakk nélkül - ebben a pályában volt az a bazinagy töksötét csatornahálózat is, ahol nem volt egy darab flare sem, de ellenségek annál több -, LE The Cube, meg még pár pálya, amiből 100-nál is többször töltöttem vissza ugyanazt a mentést) de valahogy mégsem bejövős.. Szerintem az a nem jó TR game...

  8. #158

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na! Nem olyan hulladék az. Sőt. Bár OBig tudna mesélni, hogy mennyire szétidegeltem őt azzal, hogy amikor megjelent a játék, akkor szétszidtam, mint a bokrot a chaten, hogy így meg úgy rossz. De aztán a debug, meg a jobb ránézés megmutatta, hogy ha rendesen elkészül, talán az addigi legjobb TR lett volna. Én szeretem azt a játékot.

    Ezt az újat is szeretem. Legendet nem szerettem, ingerenciám sem volt befejezni, amikor valahol Kazahsztánban elszállt a mentésem. Bár a time trialokat sokat csináltam... azt is csak azért, mert úgy volt, hogy minden ami idegesítő és nehéz megcsinálni, azt rám lehet bízni. (Run Lara, Run; LE Ceremony medipakk nélkül - ebben a pályában volt az a bazinagy töksötét csatornahálózat is, ahol nem volt egy darab flare sem, de ellenségek annál több -, LE The Cube, meg még pár pálya, amiből 100-nál is többször töltöttem vissza ugyanazt a mentést) de valahogy mégsem bejövős.. Szerintem az a nem jó TR game...
    Nekem az AoD volt az első PC-s Tomb Raiderem. Addig csak PSX-en játszottam, úgyhogy nagyon nagy elvárásokkal próbáltam ki. Pláne a Chronicle-s után ami a régi széria messze legrosszabb darabja volt. Ééés... nagyon hamar megutáltam. Egyrészt ugyebár hiányoztak az egzotikus helyszínek, másrészt ez nem Tomb Raider volt, hanem Parasita Eve. Komolyan mondom a Boaz mintha csak a Parasita Eve-ből került volna a játékba (és ha Larával lehetett volna küzdeni ellene, akkor tized olyan nehéz lett volna), de úgy összességében minden lény akivel Prága alvilágában összefutottunk egy horrorjátékba volt való, nem egy Tomb Raider-be. Curtist is rühelltem, mert Larához képest állati lassú volt, körülményes, és tulajdonképp totál használhatatlan. Gyakorlatilag a párizsi pálya diszkós részét követően egyáltalán nem is éreztem, hogy egy Tomb Raider-rel játszanék, de ami még rosszabb, hogy ettől elvonatkoztatva sem élveztem a játékot.

    A Legend nekem visszahozta azt az érzést, amire a Last Revelation volt képes. Kaland, felfedezés, logikai feladványok, egzotikus helyszínek, élvezetes sztori... Nekem minden adott volt ami egy TR-hez szükséges, max a hossza volt szokatlanul rövid.

  9. #159
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Érdekes, hogy az újak szempontjából nem értünk egyet, viszont a régiek közül a TR4-et te is a kedvenceid között említed, és nekem is az a legjobb. Az minden, ami Tomb Raider. Egyrészt mert az volt az első igazán végigvitt Tomb Raiderem az oldgenek közül, és mert frissen megkaptam eredetiben (külön kérésre, hogy naa, "dat TR, kell!"). Az volt életem második játéka, amit eredetiben birtokoltam Mai napig az egyetlen játék, melyben tudom a helyszínek nevét, és azt is, kb milyen sorrendben jönnek, és hol mit kell csinálni... a többi már rég elpárolgott a fejemből...

    De hogy ontopic-szerű legyek, azt várom az elkövetkezőtől, hogy keverjék a régi tomb raiderek fejtörőit - pl TR4-The Lost Library - a maiak akcióorientáltságával. A harcok közti nehézségeket én kiszélesíteném még vagy 5 fokozattal, egyrészt, aki csak sírrabolni szeretne, annak olyan maradjon a nehézség, mint a régi részekben, aki meg "Lara in action"akar lenni, az meg belehalhasson nagy gyönyörrel, mint pl én

    Azért azok a krokodilok ritka tartós darabok voltak...

    Kár, hogy ma már a könnyelmű pörgésre terelődik a hangsúly (survival instinct, a képedbe nyomnak mindent a csillivilli tárgyakkal is, nem csak ebben a játékban, hanem a régi kedvenc rpg-imben is... lassan már tényleg csak interaktív mozivá változnak), amíg ez nem változik meg (és a profitorientáltság sem) addig nem hiszem, hogy kapunk egy oldschool Tomb Raidert...

  10. #160

    Alapbeállítás

    A TR4 volt talán a legnehezebb TR mind közül. Rengeteg nehéz fejtörő, nem magától értetődő kijutás a pályáról... A Coastal Ruins-t pl szerintem a mai játékokhoz szokott fiatalok meg sem tudnák oldani egy pontról pontra leírt segítség nélkül. Én nagyon szerettem az egészet.

    Ami a majdani folytatást illeti, nekem az lenne az ideális, ha növelnék a fejtörők számát, és egy kicsit nehezítenének rajtuk. Ha ehhez az kell, hogy növeljék a kapható segítség szintjét, ám legyen. Csak kikapcsolható funkcióként kerüljön be. Mert itt jártam úgy, hogy Lara egy félperces gondolkodás után elkotyogta a megoldást...

Oldal: 16 / 18 ElsőElső ... 61415161718 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •