Oldal: 16 / 22 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #151

    Alapbeállítás

    A telepítés megoldódott, köszönöm a gyors segítséget, de sajnos a Play gomb után kifagy a játék. Lehet h visszatérek a régi verzióra, azzal működött amikor elsőre toltam.

  2. #152

    Alapbeállítás

    Nekem is volt hasonló gondom, én letöröltem mindent, játékot, magyarítást, és újra letöltöttem, telepítettem, magyarítottam, és jó lett. Más ötletem nincs.

  3. #153

    Alapbeállítás

    Sajnos továbbra sem működik,bárhogy próbálom.A magyarítás nélkül viszont megy rendesen.Emlékszem az előző Tomb Raider játéknál volt külön mappa ahol a nyelvi fájlok voltak és azt kellett felülíratni.Itt meg be van csomagolva minden,nincs jóformán semmi a játék főkönyvtárában.Ez az NSIS hiba is miért fordulhat elő?

    UPDATE: tegnap éjjel lejött a játékhoz valami patch.Letöröltem a magyarítást,aztán validáltam és utána visszaraktam a magyarítást.Most már nem fagy ki és tökéletesen megy a magyarítás is.Öröm és bódogsá
    Utoljára módosítva: Syzchmenev által : 2018-01-08 19:18

  4. #154
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na, akkor ezek szerint csak annyi volt a baj, hogy nem volt frissítve a játék, így nem stimmelt a verziószám. Örülünk, hogy megoldódott, jó játékot!

  5. #155

    Alapbeállítás

    Azért roppant érdekes,hogy megveszek valamit a Steamen és miután letölti a játékot akkor nem a legfrissebb fájlokkal szedi le..Ez a verziószám ellenőrzés bevallom kimaradt részemről mert szentül meg voltam győződve róla hogy nyilván a legújabb verzióm van,főleg hogy azért nem egy most megjelent játékról beszélünk.A validálást pedig 2x is megcsináltam és úgy gondoltam hogy akkor más gond nem lehet.Ezt most csak azért írtam le,hogy esetleg más is okuljon belőle ha így jár Köszönöm mégegyszer a magyarítást!

  6. #156

    Alapbeállítás

    Hali! Egy kis segítségre lenne szükségem! Letöltöttem a legújabb, magyarítást v1.02, feltelepítettem eredeti v1.0 build 813.4_64-re. A beállításokba minden átállítva a leírtak szerint. Minden felirat magyar, csak a beszédnél nincs semmilyen felirat. A beszéd feliratok miért nem jelennek meg?
    Előre is köszönön a segítséget!

  7. #157

    Alapbeállítás

    Talán be kellene állítani a Beállításokban (7.Hang és nyelv (Audio and Languages) a feliratokat: https://tombraiders.hu/trgames/rise-...raider?id=1385

  8. #158

    Alapbeállítás

    Beállítva minden. A felirat nyelve Franciára, mivel ott a magyar szöveg, de semmi beszéd felirat. A többi felirat mind magyar. JA! Semmilyen beszéd felirat nincs. Se Angol, se Német, se stb.
    Utoljára módosítva: fensterlaszlo által : 2018-01-17 13:17

  9. #159
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beállítva minden. A felirat nyelve Franciára, mivel ott a magyar szöveg, de semmi beszéd felirat. A többi felirat mind magyar. JA! Semmilyen beszéd felirat nincs. Se Angol, se Német, se stb.
    Szia!

    Próbáld meg azt, hogy leszeded a magyarítást, validálod a játékot, és utána rakod fel a magyarítást újra.

  10. #160

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Próbáld meg azt, hogy leszeded a magyarítást, validálod a játékot, és utána rakod fel a magyarítást újra.
    Szia!
    Köszönöm a segítséget. A leírtak szerint jártam el, és működik rendesen.

Oldal: 16 / 22 ElsőElső ... 61415161718 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •