Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

  1. #141
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Már tölthető az 1.02-es verzió https://tombraiders.hu/news/rottrnew...se-magyaritasa

  2. #142

    Alapbeállítás

    Feltelepítettem a Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration változatot, letöltöttem innen, tőletek a hozzá tartozó magyarítást, de ha a magyarítás fent van akkor nem indul el a játék...magyarítás nélkül viszont elindul!
    Valami ötlet, hogy mi lehet a gond?

  3. #143
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kaszajoco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Feltelepítettem a Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration változatot, letöltöttem innen, tőletek a hozzá tartozó magyarítást, de ha a magyarítás fent van akkor nem indul el a játék...magyarítás nélkül viszont elindul!
    Valami ötlet, hogy mi lehet a gond?
    Szia!

    A cikkben leírtak szerint csináltad?
    De ha nem lenne jó, akkor próbáld meg úgy, hogy leszeded a magyarítást, steamen keresztül validáld a játékot és nézd meg, hogy stimmel-e a verziószám, majd telepítsd fel a magyarítást. Elvileg így működnie kellene, de ha nem, akkor szólj nyugodtan és megoldjuk!

  4. #144

    Alapbeállítás

    Valószínűleg a verziószám lesz a gond...nálam ez a verziószám vége: 767.2, ti meg ezt írjátok: 813.4...viszont ez csak a legújabb Steam-es játékoknál van és csak ezeknél érhető el ez a verziószám.
    Én "egyéb" helyről szereztem be a játékot és ott is jelezték már többen is, hogy gond van a magyarítással.
    Azért jó lenne ha azokra is gondolnátok akiknek nem eredeti, Steam-es játéka van...


    *Szóval azóta sikerült megoldanom a problémát! A legújabb ami jelenleg "beszerezhető" egy helyről és nem a Steamről az az a verziószámú játék amit fentebb leírtam!
    ...és ahhoz nem az a jó magyarítás ami jelenleg ide, erre az oldalra ki van rakva (1.02), hanem egy régebbi verzió amit máshonnan sikerült beszereznem, méghozzá az 1.01-es passzol ehhez a játékhoz, ezért lenne jó egy amolyan archívum vagy hasonló ahol elérhetőek lennének a régebbi verziószámú magyarítások mert nem mindenki tudja azonnal frissíteni a játékát!
    Utoljára módosítva: kaszajoco által : 2017-12-22 08:33

  5. #145

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönet érte, rendben működik. Gyorsak voltatok.

  6. #146
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönet érte, rendben működik. Gyorsak voltatok.
    Örülünk neki, jó játékot!

    Idézet kaszajoco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezért lenne jó egy amolyan archívum vagy hasonló ahol elérhetőek lennének a régebbi verziószámú magyarítások mert nem mindenki tudja azonnal frissíteni a játékát!
    Sajnos a mi tárhelyünk sem végtelen, hogy ezt megtehessük. A fájl automatikusan törlődött a szerverről, amikor a letöltést átállítottuk, hogy az újra mutasson - a letöltési oldal alján lesz a link az 1.01-es verzióhoz.

  7. #147

    Alapbeállítás

    Persze, megértem én...de a lényeg, hogy sikerült megoldani és, hogy megy a játék!

  8. #148

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Telepítő indulás előtti NSIS hibára tudtok valami megoldást? Köszi!

  9. #149
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Crampus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Telepítő indulás előtti NSIS hibára tudtok valami megoldást? Köszi!
    Szia!

    Próbáld ki ezeket, remélem megoldódik!

  10. #150

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Először is köszönöm a magyarítást.Az NSIS hibába én is belefutottam,ennek a legegyszerűbb megoldása hogy meg kell nyitni a "Parancssort" a Start menüből,utána be kell húzni a telepítőfájlt magába a programba és ütni kell egy szóközt,utána pedig ezt kell beírni /NCRC.Aztán ENTER és indul a telepítő.Fel is ment a magyarítás,át lett állítva franciára és elindul a játék.Aztán lemegy az első átvezető animáció Jonah-al és mikor elindul a tényleges játék akkor pár mondat után,ugyanazon a helyen a játék kifagy és hibával leáll.Megcsináltam a validálást a Steamen belül (rendes Steam vásárlás volt a játék egyébként) és még a 1.01-es verziót is kipróbáltam.Ott annyi a különbség hogy a játék abszolút el sem indul azzal.Ha letöröltem a magyarítást akkor mindkét esetben normálisan működött a játék és nem fagyott ki mindjárt a játék elején.Esetleg tudátok valamit javasolni vagy mi lehet a gond?Jogtiszta Win 10 rendszerem van,a játék rendes Steames és mindent megcsináltam ami a telepítés mellé le volt írva.

Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •