Eredmény: 1 - 10 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Tegnap este bővült a RAM itthon így a már korábban a Steam Könyvtárba került RotTR-kaland végre számomra is megkezdődött. A magyarítás pedig remekül teszi a dolgát, köszönöm szépen a munkátokat.

  2. #2

    Alapbeállítás

    És a honosítást tőlünk töltötted le, és nem máshonnan? Mert az új az 1,01-es verzió csak nálunk van fent. http://tombraiders.hu/news/rottrnews...agyaritas-v-10

  3. #3

    Alapbeállítás

    A magyaritasok.hu-ról töltöttem le. Nem gondoltam, hogy van belőle frissebb de akkor letöltöm tőletek és kipróbálom azt is.
    A Káosz Papja

  4. #4
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Skandar Graun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magyaritasok.hu-ról töltöttem le. Nem gondoltam, hogy van belőle frissebb de akkor letöltöm tőletek és kipróbálom azt is.
    Szia!

    Igen, a magyaritasok.hu-n egy régebbi verzió van fent. A miénknek jónak kellene lenni.

  5. #5
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én kipróbáltam a néhány hete megjelent patch után is, nekem működött, biztos, hogy a régi verzió lesz a ludas. Még mielőtt rátelepíted a magyarítás újabb verzióját, előtte érdemes lefuttatni egy fájlellenőrzést, nehogy összekavarodjanak a dolgok így, hogy egy korábbi verziót már próbáltál felrakni (a Steam kliensen keresztül a könyvtárban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzését kell kiválasztani). Ha ez megvan, mehet fel a friss magyarítás.
    Utoljára módosítva: Matie által : 2017-06-19 13:38

  6. #6

    Alapbeállítás

    Letöltöttem tőletek és ez a változat megy rendesen magyarul. Köszönöm a munkátokat.
    A Káosz Papja

  7. #7

    Alapbeállítás

    Üdv

    Kijött valami vr marhaság a játékhoz a verziószám is változott 880-ra emiatt a honositás nem működik. Lesz újabb verzió a honositásból? A választ előre is köszi.
    A Káosz Papja

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •