Oldal: 304 / 326 ElsőElső ... 204254294302303304305306314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.031 - 3.040 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3031
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás Jelentkezés a Tomb Raider (2013) magyarításunk tesztelésére!

    Sziasztok!

    Nagyon úgy tűnik, hogy elkészült a Tomb Raider (2013) magyarítása, és ezzel persze együtt jár a tesztelés is. Ilyenkor jönnek elő az eddig fel nem bukkant hibák, stb. ezért úgy gondoltuk, hogy ha minél többen teszteljük le, annál jobb, így több az esély (lehetőleg) minden hiba kiszűrésére.

    Így a napokban induló teszteléshez játékosokat toborzunk!

    Ha valódi szándékkal segíteni szeretnél, s ha a TR2013-at kívülről fújod, angolból és magyar nyelvtanból pedig jó vagy, elegendő szabad hellyel rendelkeztek (backupok miatt több giga szabad hely szükséges), akkor jelentkezz! :-)

    De kérünk csak akkor vállalkozz, ha keresni és jelenteni fogod a talált hibákat mind az alapjátékban, mind a többjátékos módban (utóbbi nem kötelező)!

    Jelentkezni az info@tombraiders.hu e-mail címen lehet, ahol az esetlegesen felmerülő kérdésekre is szívesen válaszolunk.



    További képek

  2. #3032
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor jönnek elő az eddig fel nem bukkant hibák, stb.
    Eredendően olyan szövegekre "vadászunk", amik jól lettek ugyan fordítva, de az adott helyzetben, környezetben nem pontosak, vagy nem érzitek százasnak.

    Egy tipp: ha billentyűzettel játszol, a steam kliensen át lehet állítani, hogy az asdf-hez közelebb eső gomb legyen a screenshot, de ha lekésed a képernyőkép mentést, akkor sincs gond: egy xml-ben ott van a teljes fordítás a program mellett, ki lehet benne keresni. A nem steam-es "változat"-tal tesztelőknek ezt maguknak kell megoldják.

    Ahhoz hogy egy-egy bejelentett szövegről eldöntsük, hogy mi lenne jobb, nekünk is meg kell nézzük a szöveget a játékban. Ehhez statikus szövegek (kezelőfelület, könyvek, hibaüzenetek, stb.) esetén elég maga a szöveg vagy egy screenshot, de párbeszédes, videós szövegeknél nekünk is segítség, ha kapunk hozzá screenshotot v. mentést, ha másnem, legalább az előrehaladás százalékát.

    A fordítóprogram naplózza a fordítás folyamatát, akinél esetleg valami hiba, kimaradt szöveg van, összecsomagolva küldje el levélben a fenti címre a fordítóprogram melleti logfájlokat.

    Köszönjük előre is, fiúk-lányok

  3. #3033

    Alapbeállítás

    Én épp jövő héten terveztem újrajátszani a játékot és szívesen is segítenék a hibakeresésben. Viszont az angolom az valahol a gyenge és a közepes között van csak, érdemes így egyátalán ?

  4. #3034

    Alapbeállítás

    És hova kell írni a hibákat?

    Nálam a táborban elérhető javítások nem magyarul vannak.

  5. #3035
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hova kell írni a hibákat?
    Meg lesz a topic helye a héten, egyelőre a tesztelők legyenek meg.

    Idézet BobaFett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én épp jövő héten terveztem újrajátszani a játékot és szívesen is segítenék a hibakeresésben. Viszont az angolom az valahol a gyenge és a közepes között van csak, érdemes így egyátalán ?
    Ha gondolod, mindenképp.

  6. #3036
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Vállalom én is szivesen
    "Need doctor bad..."


  7. #3037

    Alapbeállítás

    Kezdő angolosnak nem nagyon kéne igaz? Mert az vagyok.

  8. #3038

    Alapbeállítás

    A dokumentuimoknak, relikviáknak nem is kell magyarnak lennie, vagy csak nálam nem jó?

  9. #3039
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    De, azoknak is magyarnak kéne lenniük. Nálam minden rendben van.

  10. #3040
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Dettó, 100% magyar itt is.
    Egyébként a főoldalon is magyarul vannak kint:




Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •