Oldal: 250 / 326 ElsőElső ... 150200240248249250251252260300 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.491 - 2.500 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2491
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Végigvittem. Hát hűűűűűűűű

    Bár így utólag még többet akarok, és rövid volt, mert azért miután ennyi dokumentum meg háttérsztori volt szanaszét elszórva, és ekkora felvezető, valami epicebb harcot vártam a végére.

    Bejön az ilyen játék nekem nagyon, szóval telitalálat, hogy Larával is mehettem így. Amit sajnálok, hogy kevés tomb volt, és túl könnyűek... De talán majd más kultúrához (a következő játékokban) jobban fog illeni egy összetettebb sír.

    végéről:
    Spoiler!


    Újra beleszerelmesedtem Larába A mozgások, hangjai, nyöszörgései, meg minden (pedig a színésznőt nem kedvelem xD)

    Találtam pár bugot is, pl beszorultam pont úgy, ahogy két lejtő közé lehet, zuhanás közben. Szóval ott lebegtem a levegőben meghalás helyett. Meg egyszer eltűnt az egyik felvonókocsi, és nem tudtam visszamenni egy ottfelejtett relicért.

    Az ellenségek szerintem viccesek. Élvezettel lőttem le őket a kötélről, vagy úgy helyezkedtem, hogy a szakadék szélére kerüljenek, és shotgunnal kilőve a lábukat leestek a peremről. Vagy egyet meggyújtottam, az rászaladt a dinamitosra, aki mellett volt egy olyan olajoskanna, és BUMM! Az állatok... amikor madarakat vadásztam, és ráugorva a ládára, ahol volt a dög, lelöktem a vízbe... annak nem örültem, mert kellett a kacat a fejlesztéshez... Az emberek ahogy elterülnek, hát néha LOL



    Happy Raidin'!

  2. #2492
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Na az én véleményem mégegyszer a játékról úgy hogy végignéztem egy teljes videóvégigjátszást.Mert a gépem nem bírja így ez maradt.
    Spoiler!
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  3. #2493
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    csórikám... mondjuk.. én is félve telepítettem, mert nekem úgy 6 éves gépem van (Core II Duo, 4GB ram, nVidia 8800 GT (512MB) videokártyával, Vista x64 ).
    Akkoriban nagyon jó volt, és sokáig még csutkára húzva elmentek rajta a játékok (a Mirror's Edge PhysX-e szaggatta be sokáig ).

    Manapság inkább csak dolgozok rajta, és a páromnak hozom az új gépeket a melóhelyemről

  4. #2494
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csórikám... mondjuk.. én is félve telepítettem, mert nekem úgy 6 éves gépem van (Core II Duo, 4GB ram, nVidia 8800 GT (512MB) videokártyával, Vista x64 ).
    Akkoriban nagyon jó volt, és sokáig még csutkára húzva elmentek rajta a játékok (a Mirror's Edge PhysX-e szaggatta be sokáig ).

    Manapság inkább csak dolgozok rajta, és a páromnak hozom az új gépeket a melóhelyemről


    az én gépem ettől is gyengébb pedig 2 évvel fiatalabb
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #2495

    Alapbeállítás

    A játékhoz csak két idézetet fűznék hozzá a régi fórumról.

    Az egyik Kacsáé:

    Spoiler!

    http://tombraiders.hu/regi-forum//vi...=127&start=820

    A másik az enyém:
    Spoiler!

    http://tombraiders.hu/regi-forum//vi...=127&start=580
    Ebből néhány dolgot jól tippeltem....



    A játékkal nincs problémám,tetszik,nem rohanok végig rajta....mint pl néhány youtube felhasználó....de csak úgy tudok tekinteni rá mint a Gol-ra
    Utoljára módosítva: Scoobykah által : 2013-03-09 22:31

  6. #2496
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás


    Sírás XDDDDDDDDDDDDDD nézzétek végig ez a nő am naon gáz am 1:02 kiégett a retinám

  7. #2497
    Kezdő Marsze21 logója
    Csatlakozott
    12-01-29
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    16

    Alapbeállítás

    Nagyon tetszett a játék, de egy kicsit rövid volt :/
    Amikor meghallottam anno, hogy újratervezik a játékot megijedtem.
    Most multiplayerben játszom és egyszerűen NEM LEHET ABBA HAGYNI.
    Az mp-ben samantha a kedvenc
    Néha annyira megsajnálom larát, lehet hogy csak én, de pl. amikor az ernyője felakad a fán és ráesik egy ágra...
    pfuuu akkor tényleg lehet sajnálni. (akkor nem ha meghal, akkor vicces )

  8. #2498

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Arról van valami, hogy lehetséges-e magyarítást készíteni a játékhoz? Mert ha igen, szívesen jelentkeznék majd a fordítócsapatba

  9. #2499

    Alapbeállítás

    sgtGiggsy!
    Már előre is köszi a jelentkezést. Már az alap történettel is bajban vagyunk. Nincs aki lefordítsa. Ha bevállalod, ..... hát nagy köszönet.
    A cutscenekkel kellen kezdeni, majd a pályánkénti dokumentumokkal.
    Biztos bevállalod? Nagy meló ám.

  10. #2500
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Arról van valami, hogy lehetséges-e magyarítást készíteni a játékhoz? Mert ha igen, szívesen jelentkeznék majd a fordítócsapatba
    Szia, rajta vagyok

    Röviden:

    A Guardian of Light-tal párhuzamosan készül a TR fordítás (A GoL-hoz már viszonylag kevés fejlesztés kell, bár a betűket tartalmazó kép felülvágása még nincs megoldva).
    A TR-es fordítással (márhogy a fordítóprogrammal) odáig akarok eljutni elsőre, hogy ki lehessen szedni az összes szöveget, hogy ki tudjam adni fordításra.
    Más a bigfile-ok formátuma, sajnos sok kisebb-nagyobb meló van az előző részekhez képest, de még nem ütköztem elháríthatatlan akadályba.
    Tegnap este szállt el pár órányi melóm (mentés közben elszállt a gép, és kinullázta teljesen a fájl, amin dolgoztam), de még lehet, hogy menthető a dolog (.NET-es program lévén a forráskód visszanyerhető a fordított exe-ből).

    A magyaritasok.hu-n csináltam a Guardian of Light-hoz topicot, amint lesz valami kézzelfogható az új résszel kapcsolatban csinálok ahhoz is, ahol nagyjából heti rendszerességgel vezetem, hogy hol tart a fejlesztés.

    A szövegfordításokat nem tudom hogy lenne érdemes szervezni: Lehet, hogy kidobom közösségi fordításra, aztán a kész anyagokat egy szűkebb körnek kéne lektorálni illetve kifejezések, nyelvezet tekintetében egyformára hozni.

    Szívem szerint az új részt részesíteném előnyben, de a GoL fordításért már ütik a fejem
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-11 12:58

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •