Oldal: 185 / 326 ElsőElső ... 85135175183184185186187195235285 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.841 - 1.850 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1841
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A téma elől nem menekülhetünk
    Hát tényleg nem. De untig elegem van már abból (de feltételezem, nem csak nekem), hogy pesszimistának titulálnak, mert használni merészelem az agyam. Önállóan. Nem úgy, nem olyan módon, ahogy azt sulykolják. Önállóan.

  2. #1842
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Michele eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát tényleg nem. De untig elegem van már abból (de feltételezem, nem csak nekem), hogy pesszimistának titulálnak, mert használni merészelem az agyam. Önállóan. Nem úgy, nem olyan módon, ahogy azt sulykolják. Önállóan.
    Jólvan,majd meglátjuk
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  3. #1843

    Alapbeállítás

    A grafika miatt ne mérgelődjünk, az legyen a legkevesebb. Legalább nem Battlefield 3 lesz, ami konzolon csak 30 FPS -el megy, PC -n meg brutál erőmű kell hozzá, hogy fusson. Ez a grafó 2012/13 -ban abszolút elfogadható, és remélem jól fogják optimalizálni a játékot, főleg PC -n, mert konzolon nem hiszem, hogy különösebb nehézség lenne egy fix hardver "pakkra" optimalizálni.
    http://wolfkatirajongok.wordpress.com
    http://katiwolf.gportal.hu/

  4. #1844
    Sírrabló
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    1.587

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jólvan,majd meglátjuk
    Jól van.
    Most már kimorogtam magam. xD

  5. #1845

    Alapbeállítás

    Hmm hááát még az új Hitman-nek is szebb a grafikája vagy a Tera online-nak pedig az mmorpg vagy az öreg Jast Cause2-nek, a Battlefield-hez meg egyáltalán nem kell atomerőmű és nem értem miért van low fps-ed
    Öcsiii te meg nőjj fel - senki sem pesszimista - csakhát én nem látok semmi új szenzációt a trailerbe, és pl nagyon allergiás vagyok amikor egyes fejlesztők tudnának jobbat is kreálni de mégsem valósítják meg. Csak benyomnak egy halom action és sok játékos elvan ájulva. Így butítják a népet. És cöh ha ezalatt a - majdnem - 5 év alatt csak ennyit sikerült kisajtolniuk akkor a maradék 3/4 alatt hümm hümm hümm fellehet tenni a költői kérdést mi nagyot fognak alkotni még ?! Már csak a markomban nevetek. Már nem is várom olyan lázasan. Ez csak az új generáció fiataljainak lesz nagy durranás, mintahogy Öcsiiinek is az. Akik a felszínt hajlandóak csak látni, alá semmiképp. Bocs ha nyers vagyok. Szerintem még kell neki néhány év ha mégsem hát akkor elég gáz...

  6. #1846

    Alapbeállítás

    Nos kedves Szajuri!
    Neked ugyebár lehet, és van egy véleményed. Öcsinek is, nekem is, másnak is.
    Azért mert más a véleménye, még nem kell a torkának esni.
    Persze lehet vitatkozni, csak épp nem jó, ha ebben a hangtartományban.
    Ebből csak kommentek halmaza lesz, értelem nélkül.
    Tudod vannak pesszimista, és optimista emberek.
    Ennyi!!!

  7. #1847
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    nekem tökre tetszik ez a tengerpartos, meg síros gameplay. olyan jó látni, hogy van olyan rész a játékban, ami nem csak akcióból áll.
    (de félek, nem sok ilyen lesz a fő játékban)
    grafika? totál rendben van, már nem azért. O__o"

    Michele, jó ötlet, mint mindig. majd nyári szünetben nekiállok. xDD
    Anything could happen
    And it will

  8. #1848
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm hááát még az új Hitman-nek is szebb a grafikája vagy a Tera online-nak pedig az mmorpg vagy az öreg Jast Cause2-nek, a Battlefield-hez meg egyáltalán nem kell atomerőmű és nem értem miért van low fps-ed
    Öcsiii te meg nőjj fel - senki sem pesszimista - csakhát én nem látok semmi új szenzációt a trailerbe, és pl nagyon allergiás vagyok amikor egyes fejlesztők tudnának jobbat is kreálni de mégsem valósítják meg. Csak benyomnak egy halom action és sok játékos elvan ájulva. Így butítják a népet. És cöh ha ezalatt a - majdnem - 5 év alatt csak ennyit sikerült kisajtolniuk akkor a maradék 3/4 alatt hümm hümm hümm fellehet tenni a költői kérdést mi nagyot fognak alkotni még ?! Már csak a markomban nevetek. Már nem is várom olyan lázasan. Ez csak az új generáció fiataljainak lesz nagy durranás, mintahogy Öcsiiinek is az. Akik a felszínt hajlandóak csak látni, alá semmiképp. Bocs ha nyers vagyok. Szerintem még kell neki néhány év ha mégsem hát akkor elég gáz...
    Az előbb is és most is sok hülyeséget összehordtál

    Úgy érzem eleget láttam már a játékból,szinte tudom /tudjuk/ a játék elejét.Amikor Lara beszél azzal a pasassal,hát az az arckifejezése leírhatatlan
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

  9. #1849
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Öcsí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor Lara beszél azzal a pasassal,hát az az arckifejezése leírhatatlan
    melyikre célzol?
    Anything could happen
    And it will

  10. #1850
    Ereklyevadász Öcsí logója
    Csatlakozott
    11-01-27
    Hely
    Szigetvár
    Üzenetek
    341
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyikre célzol?
    Aki azzal a Sam-el van és az az arckifejezése tökéletesen leírja,hogy mit gondol
    Tomb Raider was a game,
    Tomb Raider is a game,
    Tomb Raider will be the game.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •