Oldal: 133 / 326 ElsőElső ... 3383123131132133134135143183233 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.321 - 1.330 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #1321
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Robbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régebbi cikkekben valami olyasmit írtak hogy nem full nyitott világ lesz hanem sok megközelítési lehetőség van ami hasonlít a teljes nyitott világra(?)
    (Vagy csak megint képzelődöm LOL)
    hááát most remélem, hogy nem csak képzelődsz.
    Anything could happen
    And it will

  2. #1322
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem ha TR9 nem lessz sikeres akko vegleg befelegzett... szépen a feledés homályába merül... majd egy 10-20 múlva megint felkapják és csinálnak egy újat...
    10-20 év?????!!!!! Addigra már soká lenne... Legyen sikeres a TR9 és utána a többi is legyen az. TR nélkül meghalok az unalomtól, de szerintem mások is így vannak vele.

  3. #1323
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Azonban nem egy teljesen nyitott világ: a Crystal Dynamics azt akarja, hogy biztos legyen benne a játékos, hogy merre is tart.
    és a Kacsa egyetért a Crystallal.
    Spoiler!
    Anything could happen
    And it will

  4. #1324
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Na. Eddig elég ígéretesnek hangzik az összes eddigi tudnivaló a TR9-cel kapcsolatban. Kezd visszatérni a bizalmam a Crystal felé. Csak ne sürgessék őket a kiadással. Ha mindent betartanak, amit megígértek, akkor egy szuper jó kis játék lesz belőle. Alig várom, hogy kiadják már itt Magyarországon, és hogy megvehessem. Vennem kell egy új és szupi gépet hozzá, hogy menjen. Viszont ami annyira nem tetszik, az az, hogy még mindig a TRL motorját használják a játékok készítésére. De így is szuper szépen néz ki minden. Kiadhatnák a TR9-cel együtt a level editort is hozzájuk. (Mármint a TRL,TRA,TRU,TR9-hez) Alig várom már az őszt. De csak a játék miatt. Viszont eddig fel sem tűnt nekem az, hogy Lara haját egy irányba fújja a szél. Na de javítják azt is, tehát jó lesz a játék akkor tényleg. Ha nem siettetik a Crystalt a Square Enix-nél, akkor minden ígéret be lesz tartva. Juppí!

  5. #1325
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiadhatnák a TR9-cel együtt a level editort is hozzájuk. (Mármint a TRL,TRA,TRU,TR9-hez)
    Hahhahahaha, ez aranyos
    Anything could happen
    And it will

  6. #1326
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Most miért ne? Már úgy is több, mint 6 éves az alap motor, kiadhatnák már igazán. A régi editor is jó, de ezzel legalább nem lenne már kocka minden. Bocs, de ez off volt.

  7. #1327
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most miért ne? Már úgy is több, mint 6 éves az alap motor, kiadhatnák már igazán. A régi editor is jó, de ezzel legalább nem lenne már kocka minden. Bocs, de ez off volt.
    azért az új motornál nem úgy működik minden, ahogy gondolnád.
    Anything could happen
    And it will

  8. #1328
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    elolvastam a cikket. Hát, azt hiszem, tényleg muszáj lesz beszereznem egy PS3-at. Nagyon várom! Eddig utáltam a CD-t, ha ezt a játékot viszont tényleg ilyen tutin lehozzák, akkor én kiugrok a bőrömből örömömben.

    Mondjuk, sajnálom, hogy Lara életét megint szét kell bombázni. :/ De majd hitegetem magam azzal, hogy emiatt lett az, aki.

  9. #1329

    Alapbeállítás

    Azért nekem vannak fentartásaim, és van ami nemtetszik.

    "Felejts el mindent, amit eddig a Tomb Raider-ről tudtál! Ez a játék gyökerestől újraírja a sorozatot, s vele Lara világát."
    Naaaa, azért ne dobjuk ki a nagymamát, ha megszületett az unoka.

    "a játékosnak nem kell napokat eltölteni azzal, hogy megtalálja a helyes utat."
    Hoppá, de hát ez volt eddig a TR-ek fő előnye, jellemvonása, hogy keresni is kellett az utat.

    És attól is félek, túlságosan a harcra lesz kihegyezve.
    Már nemsok töltényem van, jobb a békesség.

  10. #1330

    Alapbeállítás

    OBig egyetértek.
    Nekem leginkább az nem tetszik,hogy akkor 3 féle Lara Croft van.
    Core és 2 CD-s és ezt úgy értsétek,hogy készítettek mindegyik Laranak egy biográfiát.A Core változatban pl kiderül honnan van a Duplapisztoly.
    CD-s verzában nincs,és csak jaj anyucival hogy jártunk.És szerintem az meg elég gagyi lenne,hogyhát szerencsétlen kapitány,aki még lábadozik,majd odaadja.A Tomb Raider attól Tomb Raider (szerintem),Felfedezetlen sírok,Ismeretlen ellenségek,(olykor misztikusak),és duplapisztoly.

    Ennek ellenére,nagyon várom én is,főleg mert érdekel a sztori.lesz e mellék szál(ami esetleg a folytatást alapozza meg.Ha lesz.).Hogy menekülnek meg?mi a sziget titka?gondolom ezt már minden fórumon felvetette valaki,és gondolom erről fog szólni a játék.A másik meg engem is aggaszt h a harcra van kihegyezve.mert nem szívesen látnék olyat,mint a Harry Potter 4 game-ben,h amikor lesz egy boss,v valamien erősebb ellen,egy tisztásra,csarnokba vagyunk "bezárva" (mert amig nem győzöd le,addig csak vissza tudsz menni..egy darabig.)meg az hogy nézne ki,h Lara megy,és megver egy farkast.XD utána meg is nyúzza,meg a bundáját hordja?a másik....nem egy nap alatt történő sztori lesz.Az idő mindig adott,v helyszínenként változik?gondolok én itt GTA időjárásrendszerre,v a megszokott TR-es időjárásokra

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •