Oldal: 312 / 326 ElsőElső ... 212262302310311312313314322 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.111 - 3.120 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3111
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Tomb Raider 2013:


    Sikerült végeznem vele

    Nagyon jó kis játék lett belőle, 4 év fejlesztői munka nem volt hiábavaló. Akár az Év Játéka is lehetne…
    Számomra ez egy joker játék volt, mert annyi jót olvastam róla, hogy biztos voltam benne, nem lehet rossz. S miután láttam, hogy megvan a magyarítás hozzá, egyből megjött a kedvem!
    Nekem eddig nem volt szerencsém komolyabban ezzel a fogalommal, illetve kb. 2 percig, de azt nem tudom melyik része volt. Egy kis barlangból kellett kimászni, miután lelőttünk egy tigrist...
    Hol is kezdjem? Már a menüben látszódott az igényesség.
    Maga a történet arról szól, hogy egy hajótörést szenvedünk egy szigeten. Ez Lara első komolyabb kalandja, szóval itt gyakorlatilag totál kezdők vagyunk mint régész. Ezért is voltak egyszerűbbek a feladványok, hiszen honnan is lehetne rutinunk? Többet nem szeretnék elmondani, mert hiába csak kisebb spoilerek lennének, akkor is spoilerek lennének. Jöjjön rá mindenki maga. A befejezés viszont nem tetszett, nagyon összecsapták.
    Spoiler: A girlpowert túlzásba vitték, számomra túl sok férfi karakter hallt meg.
    A grafika egy vizuális orgia, csak nagyon erős vas kell hozzá... míg a hangok pedig, nem jutottam szóhoz! Pont emiatt zavart, hogy a zene egyáltalán nem volt kiemelkedő benne, sőt, 3-4 kellemesebbnek hangzó tételen kívűl gyakorlatilag semmi érdemlegesben nem volt részünk. Ez édeskevés.
    A hangulat valóban magával ragadó volt, tökéletesen átadta a "kalandjáték" feelinget. Több szép pillanat is volt a játéban, íme néhány: a monostoros rész először, a palota összeomlása. ejtőernyőzés, felmászni a rádiótoronyba.
    A multi teljesen feleslegesen került bele, ez sem tetszett, persze pár órát el lehet benne lövöldözni, ámde hogy a rendszer mindenkit mindenkivel összeereszt?
    A négy fő fegyverünket is szépen lehetett fejlesztgetni, akárcsak Larát magát. A mellékkarakterek is jók voltak, mégha keveset is szerepeltek benne. Mathias Atya nekem Jigsawra hasonlított
    Persze ez drága hősnőnkről szólt, akinek a jelleme nagyon szépen lett ábrázolva, és a karaktere is szépen fejlődött. Feleségnek való!
    Könnyű fokozaton játszottam, de ettől óva intenék bárkit is, mert a legtöbb harc tényleg könnyű volt Másik hiba, hogy érdemleges bossfight egyáltalán nem volt benne. Ráadásul 2-szer befagyott, egyszer úgy, hogy a mentéseim hibásak lettek, még szerencse, hogy a tábortűzeseket nem rontotta el, mert addigra már a feléig eljutottam.
    Az összes relikviát megtaláltam, mint ahogy az össze dokumentumot is, amelyek nagyon tetszettek, mert érdemben hozzá tudtak adni a játék hangulatához. Az összes sírt kifosztottam, az összes táborhelyet használtam, illetve amit még tudtam, azt megcsináltam. A többi hülyeség és felesleges, csak időhúzás. Ha így halad az ember, durván 40 óra van benne.
    A végére 85%-os lett a teljesítményem. Azonban a végén visszaenged minket a korábbi helyek nagyrészére, így aki akarja pótolhatja a dolgait.
    Azt mondják, hogy a következő részben már a sírfosztogatásokon lesz a hangsúly...
    Alig várom...

  2. #3112

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a fordító csapatnak és a programozónak a remek munkáért
    Én is gratulálok, amit eddig láttam belőle, az jó.
    Viszont én sajna nem tudom használni, mert nekem csak PS3-ra van meg a játék, de egyszer hátha......

  3. #3113
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is gratulálok, amit eddig láttam belőle, az jó.
    Viszont én sajna nem tudom használni, mert nekem csak PS3-ra van meg a játék, de egyszer hátha......
    Elviekben megoldható lenne a fordítás, de pont azok nem tudnák használni, akik megvették a játékot

  4. #3114
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    Nem épp elakadási probléma, ezért nem is oda írom, de lenne egy kérdésem.
    Tegnap végre sikerült megtalálnom az utolsó aknát a Shipwreck Beachen, viszont hiába találtam meg mindent és ír ki 100%-ot az összes pályára, még 99%-on van.
    Valamit még kell csinálnom, vagy mi? :/ mert végülis van egy hapsi a parton, aki néha rám lő, de nem is látom, meg nem is találom...
    Előre is köszi a választ

  5. #3115

    Alapbeállítás

    Cliffside Bunker-t nem írja ki. Ott maradt el pár cuccod.

  6. #3116
    Legenda YzaaA logója
    Csatlakozott
    11-01-28
    Hely
    Románia,Gyergyoszentmiklos
    Üzenetek
    4.992
    Blog bejegyzések
    6
    Gamer ID-k

    Steam ID: rachaelfoley2

    Alapbeállítás

    Nekem is volt már ilyen de azért nézd meg a cliffside bunkert is és ha még igyis csak 99% akkor az a játék hibája, nekem is volt már viszont csak 98%-om volt :P Mostmár megjavult miota ujra raktam a Winyom De szerintem játék hiba már másnak is volt.
    "Need doctor bad..."


  7. #3117
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cliffside Bunker-t nem írja ki. Ott maradt el pár cuccod.
    Igen, ez volt a ludas! Kimaradt egy zászló... Köszi a tippet!

  8. #3118

    Alapbeállítás

    Játszogatok ezzel a szuper új TR-rel... Azon gondolkoztam hogy "De jó, ez nem olyan mint a World of Warcraft hogy leáll a játék WOW Error-t kiírva..." Erre kaptam egy Tomb Raider fatal errort...

  9. #3119
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    ^ Dehogy nem, olyan dolgokat produkált nekem is az út TR, mondjuk szerencsére nem a fő játékban, hanem a multiban, hogy JUJJ: Színes táj, végetlen betöltés: aminek egyszer a következménye volt hogy a teljes (level) szintemet elveszítettem. de szerintem ilyenekről sokan tudnánk mesélni

  10. #3120

    Alapbeállítás

    Sziasztok.
    Regen irtam a temahoz. de most potolom, aszem hosszura nyulik :S

    Megosztom enis velemnyem es Tapasztalatom a jatekkal. nemtudom erdekli e majd valakit, de nembirom magamba tartani, hogy ne osszam meg veletek.

    Karacsonykor ujitottam be egy AMD FX 8-as serias procit, Tehat a TR maxon futott Jatek, ido vastagon 16-ora volt (de ebbe kaja pia stb..) es 78% -zartam elso nekifutasra 1 szuszra (egy napon mentem vegig). Sajnos csak mostannra tudtam beszerezni a varva vart szamomra ''csodat''

    Tehat neki is esek
    Magyarositast is letoltottem hozza egybol. es mukodik is. ami eloszor eszembe jutott mikor Lara fejjel lefele logot, hogy miert csak a coffjára ervenyes a fizika? a tobbi hajszal? Hamár enyire popecul megcsinaltak ez valahogy egybol kinyomta a szemem
    Majd aztan jott a tobbi meghokkenes. Fokent az iranyitasbol a falrol le ugras hianyzot. nem a Shift altal elengedes hanem a faltol el rugaszkodas. Oldalt es felfele ugrot, de a faltol ellokni magat az hianyzot nekem.
    Ami ujabb kenyelmetlenseget okozott nekem hogy nemtudtam, elvezni a jatek porgeset, Se futas, sem pedig a falon Gyorsitott tempo nemvolt. es azt vettem magamon eszre hogy mastsem csinalok csak folyton az erekjeket es a sok lomot furkeszem ahelyett hogy elveznem a jatekot. es sajna neha meg abbol is kevesett lattam, mert Lara tul kozel van a kepben. ami inkabb zavaro mintssem szep. kicsit kicsinyithettek volna a karin vagy joval szelesebb latokort rakhattak volna.
    Paran emiletettetek hogy , joj itt ez az elso resz, nem oan furge meg nemlehet hude brutal kifinomult. De akkor kerdem enn?! Hogy jon ide a Dupla ugras felfelé? megkapaszkodik a semmi falon es meg egyet lok magan?!
    elvartam volna egy Szebb bukfencet a (shift altali majom pozban taszigalom magam helyett) es orommel vettem volna egy elegansabb kihuzast tole, ha feler egy peremen, nem mint a lajhar.
    De ha mar a karaktert gyepalom, akkor meg anyit hozza fuznek, ha enyi ver es gyilkolas agyfrocsentes van benne, akkor Larat sexysebbre szabhattak volna.. ien fiatal csajnak Lotyedt a melle, es a feneke sem a legszebb. erre jobban oda figyelhettek volna a tervezok.
    ami meg nem jott be nalam (ami manapsag naon nem jon be) hogy nem Combo ugrasok vannak es ugyessegi es logikai dolgok, hanem beraknak egy filmet amihez oda rakjak, hogy most nyomd ezt vagy azt,.. elejen a farkasos jelenetnel, ha tul gyorsan csinaltam az volt a baj (jobb, bal felvaltva) ha tul lassan akkor az volt a baj.. szerintem iet mellozni kene.
    Elgondolkozhatnanak azon is hogy 10-evseknek csinalnak e fej torot vagy azoknak akik 96-ban kezdtek megismerni larat.. akik kb ma mar 30-evesek (mint pl en :P)
    es ezek a fej-torok naon gaz. es ha azt veszem hogy sulis jobban benne van a dolgokban sztem nekik is harmat gyenge volt. mindenkepp erositeni kene ezen is.
    AZ NEM LOGIKAI DOLOG, HA AGYON BOKROZTOK EGY SIK TERULETET ES 1FUSZAL MOGE TESZTEK EGY BOLHAT ! ! ! :P koszi
    Kicsit ugy ereztem magam a jatekban mint ha a Flaber 3-ast nyomtam volna (na jo nem mindeg) de a feeling gyakran vissza tert belem.
    Amikor elkezdtem jol erezni magam a jatekba az attol a pontol volt, hogy ki ert Lara a tenger partra ahol a hajot Javitjak. sztem onadtol volt a TR - TR addig egy agyonzsufolt akcio es lim-lom kacat gyujto verseny volt szamomra. (lehet 2 csoport csinalta a jatekot es osszeraktak? hmmmm...)
    Tehat osszefoglalva az iranyitas gyenge es tulzsufolt a jatek elso fele. (lehet jonni itt nekem most avval hogy elso resz, de csak ismetelni tudom magam! - mit keres benne a dupla ugras, meg a masik kedvencem, hogy ez egy akcio jatek vagy mi?! ...sztem nem.. vissza kene menni arra a szallra hogy nyugodtabban setalok es kerezsgetek, nem pedig fel szemmel az ellent varom a masikkal a bokrokat nezem, kozbe meg gyonyorkodjem is a tajba... igy 120orat is ellehet lenni a jatekba teny)

    De hogy ne csak huzzam a gamet mert Fun-nak tartom magam.
    tehat par jo szo:
    -a Grafika naon popec lett (bar a viz kicsit erdekes). latni az Under vonasokat benne. nekem teccet. grat
    -a storry is nagyon kerek szerintem. szepen szetvolt huzva. es karakterek is elegansan bontakoztak ki
    -mondjuk a skyllezest nemtudom hova sorolni
    -Lara bajos lett... meg hát...

    ami a software oldalat illeti.. nemtudom miert de azalatt a 16-ora alat talan 4x restartoltam. mert neha le allt a game (nem talaltam benne rendszert hogy mitol, volt hogy az eget neztem, volt hogy akcio kozbe.)
    es meg valami. az elejen bele ugrottam a vizbe ide : http://kepfeltoltes.hu/140122/tr1_ww...toltes.hu_.jpg
    es mindeg befagyott a jatek. ez bug? 5x kiprobaltam amint Lara laba a vizbe ert kifagytam. de csak itt.

    Osszesegeben. elvezheto a jatek. de meg1x nem megyek vegig rajta, talan majd ev mulva, ha naon nemtuok mit kezdeni magammal. de szamomra igazan elvezheto a masodik fele csak. Kicsit lehangolt, mert tobbet vartam, ha 10-es skalan ertekelni kene akkor en olyan 4est adnek.. (10a max azaz legjobb)
    ha nem olvassa senki sem baj legalabb ki irtam magambol a friss tapasztaltomat
    lehet nekem esni. de ez van... (jah atlag FPS- 39.9) et mert.. ezt a vegen neztem meg

    -meg mindeg az TR Any nalam a nyero
    Utoljára módosítva: Dope által : 2014-01-22 19:51

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •