Oldal: 297 / 326 ElsőElső ... 197247287295296297298299307 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.961 - 2.970 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2961

    Alapbeállítás

    Képeket az F12-vel lehet kiszedni, és a ProgramFiles/Steam/userdata/ könyvtárban van valamelyik alkönyvtárban. (XP-n)

  2. #2962

    Alapbeállítás

    Mikor lesz kész a ti fordításotok?

  3. #2963
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet kyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor lesz kész a ti fordításotok?
    Dolgozunk rajta, amint tudunk bővebbet, megírjuk.
    Kicsit megakadtam vele, de már sínen vagyunk

  4. #2964
    Történész lilla logója
    Csatlakozott
    11-03-21
    Hely
    Leányfalu
    Üzenetek
    94

    Alapbeállítás

    csütörtökön kaptam kölcsön egy xboxot, és el is kezdtem kijátszani, amennyire lehet meló + suli mellett.
    bejön, bár nem pont Tomb Raideres, jelenleg 37%-nál tartok. Kivi leszek a végére

  5. #2965

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dolgozunk rajta, amint tudunk bővebbet, megírjuk.
    Kicsit megakadtam vele, de már sínen vagyunk
    A Magyarítások.hu-n is kérdezte valaki, hogy hogy állunk vele. Kéne nekik valami életjelet adni, hogy nem halt meg a project. Megtenném, én ha azon a @#%$ oldalon nem lenne zárt a regisztráció.

  6. #2966

    Alapbeállítás

    A Tomb of Lost Adventurer DLC felől szeretnék érdeklődni, ha jól látom ez az egyetlen single dlc (a raklapnyi textil és fegyver kivételével). Nem kerül sok pénzbe, úgyhogy gondoltam beszerezném, de valaki le tudná írni, hogy mennyire tartalmas ez a kiegészítő. A magyarítás majd erre is ki fog terjedni?

  7. #2967

    Alapbeállítás

    Idézet Mehee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Tomb of Lost Adventurer DLC felől szeretnék érdeklődni, ha jól látom ez az egyetlen single dlc (a raklapnyi textil és fegyver kivételével). Nem kerül sok pénzbe, úgyhogy gondoltam beszerezném, de valaki le tudná írni, hogy mennyire tartalmas ez a kiegészítő. A magyarítás majd erre is ki fog terjedni?
    A magyarítás természetesen ki fog terjedni az összes DLC-re.

    Nekem megvan (Ugyan én alapból kaptam, és nem megvettem.) és szerintem nagyon jó. A teljes sírt csak akkor tudod majd teljesíteni, ha végeztél a játék kétharmadával, de már az elején is be tudsz jutni. Van benne egy jó kis logikai feladvány, ami nem túl könnyű, de nem is túl nehéz. Szerintem megéri, nagyon jó kis "mellékkaland".

  8. #2968
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Egy pár perces választható sír az egész pálya. Jó móka, és ad pár salvage-t és XP-t is.



    A magyarításban benne van az összes DLC, így ez is.

  9. #2969

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ad pár salvage-t és XP-t is.
    Párat?
    Inkább rengeteget.
    Nekem a gyűjtögetős rész volt benne a kedvencem.

  10. #2970

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nem tudjátok,hogy lehet-e még valahol gyűjtői kiadást rendelni? Tudom,hogy már nem sok esély van rá,hogy valahonnan tudjak is rendelni,de Ti hátha mégis tudtok valamilyen oldalt. Nagyon szeretném megszerezni. Sajnos korábban azért nem rendeltem meg,mert azt hittem,hogy annyira "nem fog érdekelni",de teljesen beleszerettem,és nagyon szeretném,ha meglenne gyűjtői kiadásban. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket! A remény hal meg utoljára!
    Utoljára módosítva: Lara. által : 2013-06-10 19:44

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •