Oldal: 317 / 326 ElsőElső ... 217267307315316317318319 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.161 - 3.170 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #3161
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Ugyanaz rajzolta. Itt meg is lehet nézni:
    www.tombraidercomics.com

    Az első részben meg a második részt megint más rajzoló pöttyentette oda, Andrea Mutti. Nem csinál rossz rajzokat különben... Inkább a pénzhiány állhat a háttérben. Ahogy az animációs oktatóm mondta: minek dolgozzak lassabban és szépen, ha nem fizetik meg?
    Lehetne persze Jim Lee-t is felbérelni, de ő rettenetesen drága...

  2. #3162

    Alapbeállítás

    "Ma pontosan 1 éve, hogy az Endurance legénysége megtalálta Jamatai elveszett birodalmát..."

    Tök jó Gratula nekik!
    Akkor most már lassan, jöhet majd a 2. rész, nem?

  3. #3163

    Alapbeállítás

    Hát én azért remélem, hogy nem. A két év az eléggé feszített tempót jelent a videojáték iparban, és többnyire csak olyan futószalag játékokkal tudják teljesíteni, mint a Call of Duty széria, ahol felváltva dolgozik két csapat az epizódokon, és így tartják az éves ütemet. Az Assasin's Creed igaz, hogy évente jelenik meg, de ott meg akkora csapat dolgozik az epizódokon, hogy három másik AAA-s cím stábja is kitelne belőle.
    Szóval én inkább remélem, hogy majd valamikor jövő év végénél előbb nem lesz új rész, mert az azt jelenti, hogy rendesen odafigyelnek a minőségére.

  4. #3164

    Alapbeállítás

    Nem kell, hogy most azonnal kiadják, de azért ne megint 4-5 évet keljen várni......

  5. #3165
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Nem is baj a 4-5 év sem. Elmúlik az idő, Lara Croft meg örök. Ha belegondolok, hogy 1999 óta, immár 15 éve benne vagyok így vagy úgy a Tomb Raider világban... A régi idők, mikor még magyar honlap se volt, csak egy indexes Tomb raideres fórum, és oda irkált, aki elakadt. Mennyit cseteltem ott (vagy IRCen) OBiggal, voltam akkor 13 éves

  6. #3166
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Az idő sajnos egyáltalán nem biztosíték a jó játékra.
    Jelenlegi aláírás képed

  7. #3167

    Alapbeállítás

    Pont ezt akartam én is írni
    Ha biztosíték lenne, tőlem aztán csinálják több évig, a jóra megéri várni.

  8. #3168

    Alapbeállítás

    Ha az idő nem is biztosíték a jó játékra, azért általában azok, amikre áldoznak, jól szoktak sikerülni. Persze ott van a Duke Nukem Forever, de és az Aliens: Colonial Marines, de azoknál a fejlesztőstúdiók menet közbeni folytonos váltogatása nyújtotta az időt, nem a tényleges munka. Egy kész motorral rendelkező játék fejlesztése szerintem olyan három év körül van ideálisan, tehát valószínűleg az év vége felé talán már lesz valami konkrétabb infó az új epizódról, jövőre beindul a komolyabb promózás, és 15 végére, vagy 16 tavaszára érkezik majd az új rész.

  9. #3169

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is baj a 4-5 év sem. Elmúlik az idő, Lara Croft meg örök. Ha belegondolok, hogy 1999 óta, immár 15 éve benne vagyok így vagy úgy a Tomb Raider világban... A régi idők, mikor még magyar honlap se volt, csak egy indexes Tomb raideres fórum, és oda irkált, aki elakadt. Mennyit cseteltem ott (vagy IRCen) OBiggal, voltam akkor 13 éves
    Öregszel lány, öregszel.

  10. #3170

    Alapbeállítás

    Most látom csak, hogy az új Tr-nél a ruháknál kibővültek a képek a másik 3 DLC-s ruhával.
    Ezeket Michel hogy/mivel csinálta?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •