Oldal: 282 / 326 ElsőElső ... 182232272280281282283284292 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.811 - 2.820 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2811
    Kezdő Amane logója
    Csatlakozott
    13-04-06
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    21
    Gamer ID-k

    PSN ID: LucAmane

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Erre gondolsz? Én is 6-ot lőttem ki.

    Ahha ...

    Meg van a hetedik is.

  2. #2812
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás


    Lara a GT IV ben

  3. #2813

    Alapbeállítás

    No, hát végeztem én is vele, kész az írott végigjátszás is.
    Nem változott a véleményem. Igen szép, igen modern, igen jó játék lett ebből. Gyönyörű textúra, remek történet.
    DE:
    De nem TR. Nem a klasszikus értelemben vett TR.
    Itt már nincs elalvás előtti gondolkozás, hogy vajon merre kell továbbmenni, mi lehet a feladat megoldása. Itt egyről lehet filózni, hogy ússzam meg a következő harcot.
    Lara egy gyilkológép lett. Több pontot kapsz azért, ha brutálisan gyilkolsz, mintha simán lelövöd az ellenséget. Fújj. A készítők a brutalitásra pedzették ki ezt a kalandot. Fújj.
    A TR nem erről volt híres.
    Nem beszélve arról, hogy nekem egy kicsit gyanús Sam-el való nagy barátkozása is. De hát istenem, ez is divatos ma már.
    Nincsenek benne igazi feladványok. Max pár percre akadtam el némelyik sírban. Hogy ha azok sem lennének benne, akkor semmi sem lenne. Igaz, a továbbjutáshoz még az sem kell, tehát aki nem megy azokba bele, még gondolkodnia sem kell. No ez kell a mai usernek! Ez kell?

    Hangsúlyozom, ez a véleményem, nem szeretnék erről vitát nyitni.

  4. #2814

    Alapbeállítás

    Én még csak egyszer játszottam ki, de amint jobban ráérek még egyszer végigviszem nehezebb fokozaton több "jutalomra összpontosítva", Sam-el való viselkedése háát..... Remélem nem az van amire én is gondoltam :-D, de beletehettek volna egy kis romantikát :-D (egy sráccal persze :-D ) harcok nekem tetszettek, jók voltak,DE ez tényleg nem TR -es így, egy fiatal lány kiírt egy seregnyi férfit, pillanatokon belül igazi túlélő lesz olyan szinten, hogy egy női Terminátor válik belőle?! Kicsit olyan Gears of War -ra illetve néhol a HL2-re emlékeztetett utóbbit lehet a steam miatt. IGAZI BOSS harcok lehettek volna. Főleg a főgörénnyel Michael-el. egy szó mint 100: JÓ LETT!

  5. #2815
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem a klasszikus értelemben vett TR.
    már nincs gondolkozás, hogy vajon merre kell továbbmenni, mi lehet a feladat megoldása. Itt egyről lehet filózni, hogy ússzam meg a következő harcot.
    Lara egy gyilkológép lett. Több pontot kapsz azért, ha brutálisan gyilkolsz, mintha simán lelövöd az ellenséget. Fújj. A készítők a brutalitásra pedzették ki ezt a kalandot. Fújj.
    A TR nem erről volt híres.
    egy kicsit gyanús Sam-el való nagy barátkozása is. De hát istenem, ez is divatos ma már.
    Nincsenek benne igazi feladványok. Max pár perc. Sír a továbbjutáshoz nem kell, tehát aki nem megy azokba bele, még gondolkodnia sem kell. No ez kell a mai usernek! Ez kell?

    Hangsúlyozom, ez a véleményem, nem szeretnék erről vitát nyitni.
    Teljesen igazad van szerintem!

  6. #2816
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De nem TR. Nem a klasszikus értelemben vett TR.
    Szomorú kimondani, de sajnos így van.
    Igazából a játék nevén túl nem igazán viseli magán a sorozat ismertetőjegyeit.
    És, a nagy "szakítsunk a hagyományokkal" vonal miatt gyanítható nem is fogja a későbbi részeknél sem.

    ..még az outfitek, fegyverek feloldása se a játékteljesítménytől függ, hanem külön-külön vásárolhatók meg.

  7. #2817

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No, hát végeztem én is vele, kész az írott végigjátszás is.
    Nem változott a véleményem. Igen szép, igen modern, igen jó játék lett ebből. Gyönyörű textúra, remek történet.
    DE:
    De nem TR. Nem a klasszikus értelemben vett TR.
    Itt már nincs elalvás előtti gondolkozás, hogy vajon merre kell továbbmenni, mi lehet a feladat megoldása. Itt egyről lehet filózni, hogy ússzam meg a következő harcot.
    Lara egy gyilkológép lett. Több pontot kapsz azért, ha brutálisan gyilkolsz, mintha simán lelövöd az ellenséget. Fújj. A készítők a brutalitásra pedzették ki ezt a kalandot. Fújj.
    A TR nem erről volt híres.
    Nem beszélve arról, hogy nekem egy kicsit gyanús Sam-el való nagy barátkozása is. De hát istenem, ez is divatos ma már.
    Nincsenek benne igazi feladványok. Max pár percre akadtam el némelyik sírban. Hogy ha azok sem lennének benne, akkor semmi sem lenne. Igaz, a továbbjutáshoz még az sem kell, tehát aki nem megy azokba bele, még gondolkodnia sem kell. No ez kell a mai usernek! Ez kell?

    Hangsúlyozom, ez a véleményem, nem szeretnék erről vitát nyitni.
    Naaaggyon osztom a véleményed, jól megmondtad!!! - Ez van sajnos

    Amúgy nem is olyan nyitott a sziget....ahogy mondták... legalábbis nem tudok minden ''sarkot'' totál felfedezni..

  8. #2818
    Sírrabló tom croft logója
    Csatlakozott
    11-04-30
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    1.253
    Blog bejegyzések
    3

    Alapbeállítás

    am ez a Samantha Nishimura nem a legendes Toru Nishimura lánya ?

  9. #2819
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Na megvásároltam a (Tomb Raider: Hitman: Absolution Weapons Pack 1)-et, de nem vont le többet, mint amennyit írt, összesen 449 kemény forintba került

    Amúgy néztem, ha levont volna tényleg 1500 Ft-ot, hogy a többi tartalék "elkölthető összeg"... (szóval nem találtam olyan oldalt a menüben ahol ezt meglehetne nézni, hogy mennyi van a "steam számládon")...

    na mindegy (mondjuk lehet amiről beszéltetek az nem steam-es vásárlás)
    Utoljára módosítva: Géé által : 2013-04-08 13:11

  10. #2820

    Alapbeállítás

    Idézet tom croft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    am ez a Samantha Nishimura nem a legendes Toru Nishimura lánya ?
    Konkrét infót én sehol nem láttam róla, meg hát ez egy reboot, és eddig látszólag egyetlen korábbi karaktert sem tartottak meg (aztán ha a következőben feltűnik Larson és Pierre, majd visszavonom az állítást ) Larán kívül. Annyi kiderült a képregényből, hogy Samnek a nagybátyja gazdag, szóval még akár lehetne is a legendes Nishimura, de nem igazán látom be egyelőre, hogy mikor volt egy von Croy, vagy egy Jean Yves, akkor miért epizódisát hoznának vissza. Majd talán a következőben kiderül.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •