Oldal: 298 / 326 ElsőElső ... 198248288296297298299300308 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.971 - 2.980 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2971

    Alapbeállítás

    Idézet Lara. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nem tudjátok,hogy lehet-e még valahol gyűjtői kiadást rendelni? Tudom,hogy már nem sok esély van rá,hogy valahonnan tudjak is rendelni,de Ti hátha mégis tudtok valamilyen oldalt. Nagyon szeretném megszerezni. Sajnos korábban azért nem rendeltem meg,mert azt hittem,hogy annyira "nem fog érdekelni",de teljesen beleszerettem,és nagyon szeretném,ha meglenne gyűjtői kiadásban. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket! A remény hal meg utoljára!
    Megrendelni nem tudom honnan lehet, de vannak olyan 576 üzletek ahol árulják. Szerintem érdemes lenne körülnézni ilyen helyeken.
    Hidd el nem fogod megbánni, ha megszerzed. Sok szerencsét a kereséshez!

  2. #2972

    Alapbeállítás

    576-ban,szerintem drága!

    Ha nem baj hogy használt,javaslom a Vaterát,E-bayt!
    Múltkor én is néztem,még volt 1-2 darab,és van amihez a DLC kódokat is megkapod (sír,képességek,meg a multi fegyverek)

  3. #2973

  4. #2974

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a válaszokat!
    Amúgy megnéztem most 576 oldalán,de az van kiírva(ott is..:S),hogy "jelenleg nincs".Amúgy tényleg drágább itt..ahol néztem ott "csak" 19.000 volt.
    Esetleg hol tudnám még megnézni?Vagy lesz még itt?
    Vagy akkor rendeljem meg a Survival Edition-t? Mondjuk inkább a gyűjtői kiadást szeretném...

  5. #2975

    Alapbeállítás

    Idézet Lara. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a válaszokat!
    Amúgy megnéztem most 576 oldalán,de az van kiírva(ott is..:S),hogy "jelenleg nincs".Amúgy tényleg drágább itt..ahol néztem ott "csak" 19.000 volt.
    Esetleg hol tudnám még megnézni?Vagy lesz még itt?
    Vagy akkor rendeljem meg a Survival Edition-t? Mondjuk inkább a gyűjtői kiadást szeretném...
    A Survival, és a Collectors között csak annyi külömbség van, hogy a gyűjtőiben benne van a kis Lara figurácska.
    Ha ez szükséges neked akkor maradj a gyűjtőinél, de ha nem olyan fontos a babú akkor inkább a Survival edition.

  6. #2976

    Alapbeállítás

    Hát meg még annyiban,ha jól tudom,hogy a gyűjtőihez egy fémdoboz van vagy milyen doboz..D Amúgy másban nem különböznek,ugye?

  7. #2977

    Alapbeállítás

    Media Markt-ban 16.990Ft a Survivors Edition.
    (sztem eléggé barátságos ár,tekintve hogy előrendelve a steelbook-os változat vol 12.000Ft)

  8. #2978

    Alapbeállítás

    Akkor az 576-nál nem stimmel valami? Csak,mert ott a PC-s Survival Edition 9999Ft. (Legalábbis interneten.)

  9. #2979
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Media Markt-ban 16.990Ft a Survivors Edition.
    (sztem eléggé barátságos ár,tekintve hogy előrendelve a steelbook-os változat vol 12.000Ft)
    Drága, nekem 15ezer volt postával plusz az ajándékokkal konzolos változat és ez mind 3 hónapja..

  10. #2980

    Alapbeállítás


    az jó,de hát hozzá kell venni,hogy Media Markt. : D
    (lévén hogy ott dolgoztam...tudok egyet,s mást...: D nekem kellett le saferezni,meg árazni a TR-eket)
    (bár..ha belegondolok,sok helyen olcsóbban is hozzá lehet jutni : O )

    Off:az árakról jutott eszembe valami,a kérdést a offtopicba beírom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •