Oldal: 260 / 326 ElsőElső ... 160210250258259260261262270310 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.591 - 2.600 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2591
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Én is... már az első mondat...
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  2. #2592

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Lehet már páran nézitek a végigjátszás sorozatomat, de elkészült a játékbemutató videóm is, amit szeretnék itt is megosztani veletek. Gondolom itt mindenki már kellően ismeri a játékot, így sok újat nem fogtok hallani, de aki esetleg még nem ismeri, annak tökéletes lesz, hogy pár perc alatt képet kapjon róla. És remélem a többiek is élvezni fogják a bemutatót


  3. #2593

    Alapbeállítás

    A múlt héten volt az egyik Metro újságban:

    http://treditor.hu/kepek/metro_tr.jpg

  4. #2594
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Méghogy nem bombázó. Realisztikus testhez szerintem ez az alak igenis az... De úgy látszik az újság is csak ezzel tud foglalkozni, hogy Lara mennyire ikon, és milyen a kinézete

  5. #2595
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet csonti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Lehet már páran nézitek a végigjátszás sorozatomat, de elkészült a játékbemutató videóm is, amit szeretnék itt is megosztani veletek. Gondolom itt mindenki már kellően ismeri a játékot, így sok újat nem fogtok hallani, de aki esetleg még nem ismeri, annak tökéletes lesz, hogy pár perc alatt képet kapjon róla. És remélem a többiek is élvezni fogják a bemutatót
    Szia.
    Mivel az én gépem még sokára lesz TR képes, így végignéztem az eddigi végigjátszásod.
    Nagyon profi. Gratulálok hozzá.
    Köszi az eddigi munkád.
    Duduska

  6. #2596

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Mivel az én gépem még sokára lesz TR képes, így végignéztem az eddigi végigjátszásod.
    Nagyon profi. Gratulálok hozzá.
    Köszi az eddigi munkád.
    Duduska
    Köszönöm szépen, a teljes játék fenn lesz szép lassan, így lesz mit nézni

  7. #2597

    Alapbeállítás

    Idézet csonti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Lehet már páran nézitek a végigjátszás sorozatomat, de elkészült a játékbemutató videóm is, amit szeretnék itt is megosztani veletek. Gondolom itt mindenki már kellően ismeri a játékot, így sok újat nem fogtok hallani, de aki esetleg még nem ismeri, annak tökéletes lesz, hogy pár perc alatt képet kapjon róla. És remélem a többiek is élvezni fogják a bemutatót
    Hi, sokkal jobb, mint a sok önjelölt végigjátszós video készítő pistike, aki azt hiszi hogy sok f*ckolás meg érhetetlen beszéd miatt vicces. Viszont azért kicsit érezni, hogy csak felolvasva van az előre megírt szöveg, de jó úton haladsz.

  8. #2598
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Méghogy nem bombázó. Realisztikus testhez szerintem ez az alak igenis az... De úgy látszik az újság is csak ezzel tud foglalkozni, hogy Lara mennyire ikon, és milyen a kinézete
    Nekem is ehhez hasonló a véleményem csak másképpen megfogalmazva
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #2599
    Szuper moderátor OSZRichard logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Bátaszék
    Üzenetek
    982

    Alapbeállítás

    Igazság szerint a terminátor szerű "hentelésből" kicsit sok lett a játékban. Szerintem a legnagyobb negatívum, hogy többször is bele vagyunk kényszerítve esztelen tűzpárbajokba, tehát ilyen Larát akarnak a jövőben?!
    Jelenlegi aláírás képed

  10. #2600
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazság szerint a terminátor szerű "hentelésből" kicsit sok lett a játékban. Szerintem a legnagyobb negatívum, hogy többször is bele vagyunk kényszerítve esztelen tűzpárbajokba, tehát ilyen Larát akarnak a jövőben?!
    Kétségtelen, hogy nagyon sok tűzharc van, de - ami szerintem jó pont - viszonylag sok megoldható némi türelemmel csendben

    Hard-on volt nekem is olyan tűzharcom, ahol 3-4 óra alatt jutottam el egy mentési pontig, pedig amennyire lehetett fedezéket használtam, megpróbáltam szétválasztani az ellenfeleket, és sarkon befordulva csákánnyal vagy söréttel fogadni a felbukkanó ellent. Csak valahol mindig becsúszott egy kisebb hiba.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •