Oldal: 255 / 326 ElsőElső ... 155205245253254255256257265305 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.541 - 2.550 (3257) összesen

Téma: Általános TOMB RAIDER társalgó

  1. #2541

    Alapbeállítás

    Mivel nincs Core Design, nincs Von Croy. Nem sajnáltam az AoD-ban. Lehet hogy csak 'fun'-ból írtak bele ilyet, de tényleg tátogott a feje mellett. Az volt az igazi TR érzés. <3

  2. #2542
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Aki végigjátszotta az új TR-t, mi a véleménye azzal kapcsolatban, hogy végigjátszaná-e mégegyszer, vagy akár többször is?
    Volt annyira jó, hogy megér még x végigjátszást? Vagy mindenki ööszegyűjtött mindent elsőre, és megy a polcra?

  3. #2543
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki végigjátszotta az új TR-t, mi a véleménye azzal kapcsolatban, hogy végigjátszaná-e mégegyszer, vagy akár többször is?
    Volt annyira jó, hogy megér még x végigjátszást? Vagy mindenki ööszegyűjtött mindent elsőre, és megy a polcra?
    dehogy kerül a polcra!!D ezt nem lehet megunii és igen, többször is végigjátszom.

  4. #2544
    Történész Corty logója
    Csatlakozott
    12-06-06
    Hely
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    65
    Gamer ID-k

    PSN ID: corty82

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dehogy kerül a polcra!!D ezt nem lehet megunii és igen, többször is végigjátszom.
    Úgy érzem én is végigjátszom még párszor
    Nem feltétlenül találok meg mindent 100%-osan, de csak végső esetben nézem a térképet, hogy mi hol van. A mountain village-nél nem találom az egyik sírt
    De keresem míg meg nem találom

  5. #2545

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy érzem én is végigjátszom még párszor
    Nem feltétlenül találok meg mindent 100%-osan, de csak végső esetben nézem a térképet, hogy mi hol van. A mountain village-nél nem találom az egyik sírt
    De keresem míg meg nem találom
    Nekem is lesz vele pár végigjátszás. Úgy utáltam, mikor vége lett. Az Underworld nem tudott ennyire berántani, az a mai napig egy végigjátszással áll a polcomon. Mondjuk nekem a 100% nem lett meg, a challange-ek közül csak azokat csináltam meg, amikbe tényleg szó szerint belebotlottam. Az ilyenfajta dolgokért soha nem rajongtam, pláne, hogy az értük kapott díj is inkább csak jelképes, de mondjuk a 95% így is sikerült.

  6. #2546
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Idézet Corty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki végigjátszotta az új TR-t, mi a véleménye azzal kapcsolatban, hogy végigjátszaná-e mégegyszer, vagy akár többször is?
    Éppen újrajátszom 75% lettem térkép nélkül, most megpróbálom jobban. Dinamikus és szép a játék, most acsikat (achievement) akarok gyűjtögetni. Azt már máshol is szerettem. Pl a közelharci kivégzéseket megcsinálni. Eddig mindenkit szétlőttem íjjal messziről, ha közel jöttek, akkor handgun headshot... most lőn közelharc. Finish him! (Elvből nem használok sose snipert meg puskát, csak ha nagyon muszáj, mert képtelen vagyok célozni akármi miatt. Ja meg abból is van acsi, szóval.)

    Az élettörténetről: engem aztán nem zavar, hány verziója van, csak valami közös pillért találjak, és ne legyen gyökeresen más személyisége. Az oldgenekből magánakvalónak ismertem meg Larát, a newgenben meg igen barátkozósnak tűnik...
    Szóval ha most 21 éves... na ne már, hogy én legyek az öregebb xD

  7. #2547
    Kitiltott
    Csatlakozott
    13-01-16
    Hely
    Dragon's triangle
    Üzenetek
    235
    Gamer ID-k

    Gamertag: TheTombGamer

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ^ Szerintem zsolt lesz, aki koordinálni fogja.
    Én meg majd megcsinálnom a privát topicot neki.
    Akkor én is kapok egy kicsi fordítási lehetőséget? Vagy nem?
    (Nem sértődöm meg ha nem.)

  8. #2548

    Alapbeállítás

    Idézet Rumplestillskin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor én is kapok egy kicsi fordítási lehetőséget? Vagy nem?
    (Nem sértődöm meg ha nem.)
    Biztos kapsz, csak ne kelljen veled alkudozni

  9. #2549

    Alapbeállítás

    No még egyszer a fordításról. Akik bevállalnának melót, kérem írjanak priviben. Lehet választani. a pályákon levő írott dokumentumokat is le kébne fordítani, és akik jobban tudnak angolul, bevállalhatnának cutsceneket is.

  10. #2550

    Alapbeállítás

    Arról tudni valamit, hogy mikor jön valami komolyabb DLC ? esetleg új rész ? Gondolom azt elfelejthetjük hogy évente új rész mint régen

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •