Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #71
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Sajnos úgy se megy. Próbáltam gyors utazással is betölteni a bejáratnál lévő táborhelyet, a játék újra telepítésével is, de semmi. A tombraiders.hu oldalon a végigjátszásoknál az, "Endurance mode" mit takar?
    A játékot még nem vittem végig.
    Próbáld meg validálni a játékfájlokat, a Steam kliensen a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre - Tulajdonságok, a Helyi fájlok fülön kattints a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" gombra. Ha valamelyik fájlod sérült, és ezért fagy ki a játék, ez ki fogja javítani.

    Az Endurance mode ez a kiegészítő, részletesebb infót egy régebbi cikkben (itt) találhatsz róla. Ez egy külön játékmód, amit az Expeditions menüből lehet indítani, a lényeg, hogy éld túl a szibériai vadon viszontagságait, minél tovább kitartasz, annál nehezebb. Larának folyamatosan élelemre van szüksége és megfagy, ha huzamosabb ideig nem találsz tüzet, ahol felmelegedhetsz. Közben kriptákat is kereshetsz, ahol ereklyéket is találhatsz. Újabban belekerült egy co-op mód is, úgyhogy akár ketten is barangolhattok a medvék, stb. társaságában

  2. #72

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg validálni a játékfájlokat, a Steam kliensen a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre - Tulajdonságok, a Helyi fájlok fülön kattints a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" gombra. Ha valamelyik fájlod sérült, és ezért fagy ki a játék, ez ki fogja javítani.

    Az Endurance mode ez a kiegészítő, részletesebb infót egy régebbi cikkben (itt) találhatsz róla. Ez egy külön játékmód, amit az Expeditions menüből lehet indítani, a lényeg, hogy éld túl a szibériai vadon viszontagságait, minél tovább kitartasz, annál nehezebb. Larának folyamatosan élelemre van szüksége és megfagy, ha huzamosabb ideig nem találsz tüzet, ahol felmelegedhetsz. Közben kriptákat is kereshetsz, ahol ereklyéket is találhatsz. Újabban belekerült egy co-op mód is, úgyhogy akár ketten is barangolhattok a medvék, stb. társaságában
    Lehetséges, hogy a 668.1-el nem működik? Frissítettem a 753.1-re azzal meg megy.

  3. #73
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetséges, hogy a 668.1-el nem működik? Frissítettem a 753.1-re azzal meg megy.
    Elképzelhető. Ha minden klappol, akkor jó játékot kívánunk!

  4. #74

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elképzelhető. Ha minden klappol, akkor jó játékot kívánunk!
    Köszönöm az infókat!
    Még egy utolsó kérdés. Lesz további magyarítás, a v1.0 build 753.1-re?

  5. #75
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet fensterlaszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az infókat!
    Még egy utolsó kérdés. Lesz további magyarítás, a v1.0 build 753.1-re?
    Nincs mit!
    Igen, remélhetőleg frissíteni fogjuk, már csak a Blood Ties miatt is, jelenleg is dolgozunk rajta. Viszont ez időbe telik még, ezért szíves türelmedet kérjük.

  6. #76

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit!
    Igen, remélhetőleg frissíteni fogjuk, már csak a Blood Ties miatt is, jelenleg is dolgozunk rajta. Viszont ez időbe telik még, ezért szíves türelmedet kérjük.

  7. #77

    Alapbeállítás A szovjet létesítményen varjú keresés.

    Hellosztok
    A szovjet létesítménynél tartok, valami varjút kell, hogy megtaláljak. Ami elméletileg eltévedt. De elég nagy ez a szovjet létesítmény pálya, nem tudom hol keressem.
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  8. #78
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    A kunyhó és a fűrészmalom között lesz, a vörös csillag felett üldögél. Ha elrepül, egy nagy szikla tetején találhatod meg. Akár itt is megnézheted 26:52-től: https://youtu.be/YUMOQdZpGsU?t=26m52s

  9. #79

    Alapbeállítás A Croft Birtok hol van?

    Hellosztok
    Köszi a segítséget, megtaláltam a varjút. Olvastam, hogy a Croft bírtok is elérhetővé vált. A kérdésem az volna, hol tudom aktiválni a Croft birtokot?
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

  10. #80

    Alapbeállítás Éghető akadály meggyújtása.

    Hellosztok
    A szovjet létesítmény pályánál, ahol a vagonok vannak. Ott vannak éghető akadályok. Az "E"-vel sikerült felvennem az üveget, célozni is a jobb egérgombbal, a ballal eldobni.
    De meggyújtani, hogy kell, hogy meggyulladjon az éghető akadály?
    A választ előre is köszönöm.
    Üdv : Kara

Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •