Oldal: 5 / 18 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (176) összesen

Téma: Segítség, elakadtam!

  1. #41

    Alapbeállítás

    Szia.

    Próbáltam ESC gombbal, de nem csinált semmit. Olyan ereklyéknél mindig csinálja ahol nincs rejtett szöveg (nem irja a játék, hogy forgassam el).

  2. #42
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Egy valamire tudok még gondolni, a legutóbbi frissítésben hozzáadtak egy hangot, amikor megtalálod a rejtett infót az ereklyén, lehet, hogy ez okoz valami galibát bizonyos esetekben. Érdemes lenne kipróbálni, hogy visszalépsz az előző verzióra (Steam könyvtárban jobb klikk a Rise-ra, Beállítások - Béta fül és a legördülő menüben válaszd ki a 647.2-es buildet).

  3. #43

    Alapbeállítás

    Oké, megpróbálom. Köszi a segítséget !

  4. #44

    Alapbeállítás

    Siker, mukodik. Megegyszer koszi a segitseget. Csak most az a baj, hogy nincs feliratozas hiaba kapcsolom be. Lenyeg most mar megy rendesen a jatek.

  5. #45
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt a verziót, így már működnie kell

  6. #46

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt a verziót, így már működnie kell
    Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségedet, mihelyt hozzáférek a gépemhez , rögtön ki is próbálom.

  7. #47

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt a verziót, így már működnie kell
    Működik, már tökéletes. Még egyszer köszi szépen.

  8. #48
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Örülök, hogy megoldódott, további jó játékot!

  9. #49

    Alapbeállítás

    Hellosztok

    Próbáltam a tombraiders.hu megnézni és elolvasni a végig játszást de a honlap nem jött be, több böngészővel is próbáltam.
    A fórum bejött és ezért is próbálok itt segítséget kérni.
    PC-n játszom és ott akadtam el amikor a medve megtámad, én futok a hóban elölle, shift-el gyorsabban de mindig elkap, próbáltam az F-el a jégcsákánnyal de mire megfordulnék megöl.

    A választ előre is köszönöm: Kara.

  10. #50

    Alapbeállítás

    Igen, karbantartás van, frissítjük az oldalt új verzióra, azért van némi fennakadás.

    Ezt írtam a végigjátszásban:
    "Kapaszkodj fel a fára, onnan tudsz a felső területre feljutni. Eljutsz egy barlanghoz. menj be, de vigyázz, medvekomával lesz ott randevúd. Menj be a barlangba. Lőj bele vagy kettőt, rohanj ki a barlangból vissza amerről jöttél. A medve visszamegy a barlangjába. Ismét menj be, ismét pár nyíl, még mérgezett sem kell, és ki fogod nyírni, még pár kifutás-befutás után. Ha bátor vagy, csákánnyal is adhatsz neki. Bent a barlangjában nyiffant ki nekem. Ha sikerült, a barlangban gombákat, xp-s dobozokat, és az félautomata pisztoly első felét találod egy ládában."
    Vagyis csak párat lőj bele, és menekülj visszafelé, csak egy ideig követ, és visszamegy a kuckójába. Megint becserkészheted, megint pár lövés, és futás. Türelemmel így lehet sérülés nélkül kinyírni. De ha ki tudsz térni előle, lehetsz bátzrabb is, és mérgezett nyíl-- sima nyíllal is kivégezheted kint.

Oldal: 5 / 18 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •