Eredmény: 1 - 10 (94) összesen

Téma: Általános Lara Croft and the Temple of Osiris társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Nos én is 2 nekifutásra végigtoltam, sajnos nekem is az a véleményem hogy nem üti meg a GOL-t, sem hosszúságban, sem kihívásban. Egyáltalán nem sikerült elakadni, a fejtörők itt is nagyon egyszerűek lettek, még a TR 2013 szintjét sem érik el sajnos És persze elsőre nincs meg a egy csomó gyűrű, meg pályán elérhető extra, de valahogy nincs bennem az mint álltalában szokott hogy na visszamegyek, mert ezt ki kell maxolni. Hát kér érte.

  2. #2

    Alapbeállítás

    szerintem fejtörő szinten messze meghaladja a TR2013-at. Abban semmire nem emlékszem azon kivül hogy gyújtogass fel némi akadályt magad előtt. Itt néha legalább kellett gondolkodni. Bár leginkább talán csak a tüzes, fogaskerekes résznél. Azon kívül nem nagyon.
    Én szerencsére nem találkoztam igazán bugokkal, csak egyszer kerültem fura helyzetbe, ahol 10-15mp után meghaltam.
    Viszont annyira nem ragadott meg, hogy nekiálljak összegyűjteni a dolgokat minden sírban. Számomra csak egy erős közepes. Co-opban biztos izgalmasabb kicsit.
    It's not the end that I fear with each breath
    It's life that scares me to death.

  3. #3

    Alapbeállítás

    Hát a felhő nálam ki van kapcsolva, úgy néz ki. De a régi játékokban ekkor lehetett több mentés is. Ennél nincs rá mód? Semmiképpen?
    Más: Ha volna valakinek 100%-os mentései, akár pályánként, vagy a kaland végéről, örömmel vennénk az oldalon. Nekem ilyen úgysem lesz.

  4. #4
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szerintem nincs rá mód, max. mindig ki kell másolgatni az éppen aktuális mentést egy másik mappába, és úgy nem íródik felül.

    Ez elvileg 100%-os (kivéve az egyik DLC-s sírt, de ha az is kell, akkor a felettem szólót kell kérdezni nekem már nem volt türelmem hozzá):
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...is/profile.dat
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...iris/save1.dat

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •