Oldal: 70 / 96 ElsőElső ... 2060686970717280 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #691
    Történész sum-blink logója
    Csatlakozott
    11-09-06
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    51

    Alapbeállítás

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ^
    Annyi mindent másoltál be, hogy nem találom azt amire szükségem lenne.

    ennyit kérek mindössze:

    processzorod,videó kártya típusa,RAM, op. rendszer

    Pl. az enyém:

    processzor: AMD A6 (2gb órajellel) -> éppen a minimum, de nekem oké
    RAM : jelen pillanatban 4GB, ezt majd vennem kell
    Videó kártya (ák): AMD R4 és R5 (ez már kicsit a minimum felett van)
    Op. rendszer : Win. 8.1 (64 bites)

    Tehát összességében, a minimum felett állok.

    Ami még fejtörést okoz nekem, hogy valahol olvastam, kizárólag 64bites operációs rendszereken fog elindulni. (például Win 7-re a minimum konfig.-ra ki is van írva)

    Más:
    Nézegettem a képeket, s nagyon úgy tűnik, hogy a minimum grafikai beállítások, megegyeznek a TR2013 High/Ultra beállításaival. Kivéve, itt már nincs virsli haj. (gondolom ezért (is) kell az a 6gb ram minimum...)
    Lefuttattam a tesztet, benne van, utána csak részletezi... Ja 6 giga? Akkor felejtős lesz.
    Keresek TR: AoD kézikönyvet és Rise of the TR gyűjtői szobrot!

  2. #692
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    Hát az első PC-s "pletykák" még arról szóltak hogy a ROTTR, ha megjelenik PC-re akkor csak és kizárólag Windows 10 és "DX12 kompatibilis videokártyák" alatt fog futni... ahhoz képest ez a követelmény már jobban hangzik...
    Mondjuk durva lett volna ha ezt tényleg megcsinálják, de az Xbox-os megjelenés után kinéztem, hogy beköveteli magának még ezt is a Microsoft. de szerencsére nem így lett.

  3. #693
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Azért az durva öngól lenne, ha még oprendszert is külön kellene venni. Épp elég a vasakat újítgatni mindig.

  4. #694
    Professzor Géé logója
    Csatlakozott
    12-11-12
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    118
    Gamer ID-k

    Steam ID: nagygee

    Alapbeállítás

    ... hát igen durva lett volna

    még valami, aki dobozos új Tomb Raider-t szeretne venni, annak esetleg figyelmébe ajánlanám ezt: https://www.konzolvilag.hu/pc/rise-of-the-tomb-raider

    árban ugyanannyi, mint máshol, de ajándékba adják mellé a 2013-as Tomb Raidert + 1 DLC-t. (+ Ingyenes házhozszállítás ) Máshol csak a DLC-t adják mellé.

  5. #695

    Alapbeállítás

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az durva öngól lenne, ha még oprendszert is külön kellene venni. Épp elég a vasakat újítgatni mindig.
    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... hát igen durva lett volna
    Részben okos ötlet lett volna, mivel a win10 még elérhető ingyenesen. (így aki TR-el akar játszani, az kényszerítve lett volna újítani, ami egyenlő azzal, hogy nagyobb közönség használja azt.)
    Azt meg sem említem, hogy annyi rosszat és csak kevés jót olvastam róla, hogy még nem tudtam rászánni magam, hogy cseréljek. (plusz még csak egy éve kezdtem el használni win 8.1 -et, XP után.Nem szeretnék váltani ismét, ha annyira nem jó a win10)

    Egy másik kérdés:
    mi a különbség a windows store-ból megvásárolt TR és a Steamen keresztül megvásárolt TR közöt?

    Spoiler!





    Idézet sum-blink eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lefuttattam a tesztet, benne van, utána csak részletezi... Ja 6 giga? Akkor felejtős lesz.
    nézd... nekem elvileg a procim kevés a GTA 5-höz, amit a játék a legelső indításnál jelez is, minden újratelepítésnél. Ahhoz képest, egész jól elvolt a gépemen.
    Ami szépséghibája volt, hogy a 4gb ramot megette. (ha száguldoztam, nem töltődött be sokszor a környezet, csak néhány ember,meg a fák és az autók. olyankor mindig meg kellett állnom, de legalább lassítanom, hogy betöltsön...ez pedig eltartott 0-5 másodpercig is.)
    Könnyen lehet, hogy ha jól portolják a játékot, akkor némi FPS csökkenéssel, de el fog indulni.
    Utoljára módosítva: ismeretlenismerős által : 2016-01-23 15:52

  6. #696
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Félreértés ne essék, nem támadásból mondom, csak ugye a hivatalos gépigényeknél 60 FPS-el számolnak legtöbbször, viszont én sose értettem, hogy miért vannak úgy oda az emberek érte. Ha csak pl 52-t mutat a számláló, akkor már rossz az egész? Nekem amúgy néhány esetben túl gyorsnak hat, ezáltal nem természetes a mozgás némely játékoknál.
    Egy átlagos mozifilm 24 képkocka/másodperccel operál, mégse sír senki amiatt. Ha a gépem egy stabil 30-40 fpst-t képes produkálni úgy, hogy ha még nincs is minden maxon, de azért azt mondom rá, hogy korrekt szinten vannak a beállítások, akkor én elégedett leszek

  7. #697

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .még valami, aki dobozos új Tomb Raider-t szeretne venni, annak esetleg figyelmébe ajánlanám ezt: https://www.konzolvilag.hu/pc/rise-of-the-tomb-raider

    árban ugyanannyi, mint máshol, de ajándékba adják mellé a 2013-as Tomb Raidert + 1 DLC-t. (+ Ingyenes házhozszállítás ) Máshol csak a DLC-t adják mellé.
    Bizony-bizony, én is itt vettem.

  8. #698

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félreértés ne essék, nem támadásból mondom, csak ugye a hivatalos gépigényeknél 60 FPS-el számolnak legtöbbször, viszont én sose értettem, hogy miért vannak úgy oda az emberek érte. Ha csak pl 52-t mutat a számláló, akkor már rossz az egész? Nekem amúgy néhány esetben túl gyorsnak hat, ezáltal nem természetes a mozgás némely játékoknál.
    Egy átlagos mozifilm 24 képkocka/másodperccel operál, mégse sír senki amiatt. Ha a gépem egy stabil 30-40 fpst-t képes produkálni úgy, hogy ha még nincs is minden maxon, de azért azt mondom rá, hogy korrekt szinten vannak a beállítások, akkor én elégedett leszek
    Nekem pontosan ez a véleményem.
    Már csak abból kiindulva, hogy nekem nagyon sokáig rossz gépem volt, illetve,- nem mondom, hogy szegények voltunk, de- nem engedhettünk meg sok mindent, ami másnak meg természetes. (hozzáteszem, most felnőtt fejjel, örülök is neki.)

  9. #699
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Új kép, de a főoldalon lévő képek sokkal szebbek. Főleg Lara arca közelről!


  10. #700

    Alapbeállítás

    Nna? Senki nem tud AMD-t ami jó lenne?
    AMD, vagy nVidia?

Oldal: 70 / 96 ElsőElső ... 2060686970717280 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •