Oldal: 80 / 96 ElsőElső ... 3070787980818290 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 791 - 800 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #791
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Patch 2 megérkezett:
    We have just released the second PC patch for Rise of the Tomb Raider, build 1.0.616.4. This patch addresses a number of requests and bugs we have seen coming up in customer support as well as on the forums.

    This patch will be applied by Steam automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client. If you are using the game on the Window Store, the update will be available in a few days, and will automatically download as it becomes available. We will update this thread when the Windows Store version is live.
    • Fixed Map sometimes not showing or showing the wrong region.

    • Fixed ALT-TAB in combination with Exclusive Fullscreen occasionally hanging the game or entire system. (Steam Only)

    • Fixed graphics glitches on NPC clothing on NVIDIA 6x0 and 7x0 hardware.

    • Fixed rare crashes with a "DX11 Internal Heap" error.

    • Added separate mouse sensitivity control for X and Y axis, allowing users to equalize sensitivity.

    • Added option to reduce in-game camera shake, for users that prefer this.

    • Added audio-cue for finding secrets in the relic viewer.

    • Fixed game changing system screen saver settings for some users. (Steam Only)

    • Added additional error handling and messaging in case the GPU driver is crashing or unresponsive.

    • Various performance improvements for GPU-bound situations. CPU bound scenarios are not impacted.

    • A variety of other smaller optimizations, bug-fixes, and tweaks.
    While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we made a Beta available on Steam, Build 610.1, that can be used to switch back to the previous version.

    We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!

  2. #792
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Való igaz, hogy sokan vissza sírják a régi TR feelinget. Köztük én is. De meg kell hagyni , nálam most Rise nagyon beütött. Egyszerűen hihetetlen. Imádom nah A 2013 at kenterbe veri. Az hogy 20 év után modern köntösbe meglátom a Ciszternát, ott nekem az állam leesett. A medveharcról nem is beszélve.
    Utoljára módosítva: Mephizto12 által : 2016-02-13 13:45

  3. #793

    Alapbeállítás

    Medveharc, Ugyan már!
    Bemész a barlangjába, belelősz kettőt, kirohansz, el amerről jöttél. A medve visszamegy falatozni. Megint bemész, megint belelősz kettőt...... ezt megcsinálod párszor, és kampeca.
    És majd minden nagyobb harcnál van ilyen könnyíthető lehetőség. Persze ez egyáltalán nem baj. Aki akar küzd, aki nem, alattomos.

  4. #794
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    A reboot szerint Lara ma ünnepli 24. születésnapját! Éppen a fele a régi Lara korának (48 év).

  5. #795

    Alapbeállítás

    Úgy látszik a felezőt választotta, a közönség, vagy a telefonos segítség helyett.

  6. #796
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fölös pénzkidobás volt az egész game élvezhetetlen (nem technikailag) , unalmas olyan mint a 2013-as némi újítással az egész látványra megy.... Nem tetszik. Nem tudom elhinni nektek hogy hogy tetszik?
    Nem is TR már...egyáltalán köze nincs hozzá. Nem érzem azt az érzést amit a TR8 és elődei játszásánál. Inkább csinálnának valami TRAOD remake-t mint ezt a nem is tudom én mit próbálnak erőltetni most TR név alatt..
    Engem most sikerült elvarázsolnia. A gyönyörű látvány mellett újra éreztem a felfedezés örömét, a challenge tombok különösen tetszettek (de lehetnének nehezebbek vagy összetettebbek...), végre kevesebb volt a harc is, számomra ez jóval közelebb volt egy rendes TR kalandhoz, mint a TR2013. Közel sem tökéletes, de sokkal jobb, mint amire számítottam. Bár teljesen megértem, miért mondod ezt, jó pár dolgon változtattak az előző részhez képest, bizonyos dolgokban azonban még mindig nem történt előrelépés.

    Idézet ismeretlenismerős eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abban az egyben reménykedem, hogy a harmadik részben már végre nem lesz "gyűjts össze minden sz.rt, hogy jobb legyen az arzenálod" hülyeség, hanem végre felkészülve pisztollyal,íjjal fog odamenni.
    Nagyon remélem én is, hogy ezt nem játsszák el harmadszorra is, már kezd unalmas lenni.

    Igazából az előző rész alapelemeit egy az egyben átemelték, és új köntösben tüntették fel. Most még működött, mert a legtöbb dolgon rengeteget javítottak az észrevételek és visszajelzések alapján, most még el tudok menni mellettük, de ha a következő rész is pont ilyen lesz, és semmi jelentős újdonságot nem mutat be több téren is, akkor az már szörnyen unalmassá fog válni. Ne legyen így.

  7. #797
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Elképesztő milyen képeket tudnak készíteni a játékról az ügyesebbek!

  8. #798
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Shadowrunner Outfit:


    Nagy méretben

  9. #799
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Commando Outfit:

  10. #800

    Alapbeállítás Kérdés

    Üdvözlök Mindenki!
    Először is köszönöm hogy tag lehetek.Sajnos az új játék még nincs meg a 2013ast mostanság vittem végig xbox 360on.Inkább most még csak nézem a riseről a videókat olvasgatom a teszteket.Ami feltünt hogy mind a leírásokban és videókban 24-25 szakaszra van osztva a kaland.Itt a végigjátszásban 15 szakasz van.Ez a pc-s verzióban ennyi vagy xboxon is 15?Vagy csak az én gigyelmemet kerülte el valami?

    Üdv:
    Sanca

Oldal: 80 / 96 ElsőElső ... 3070787980818290 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •