Oldal: 60 / 96 ElsőElső ... 1050585960616270 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 591 - 600 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #591
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Elméletileg mostantól minden hétfőn ízelítőt kapunk Lara cuccaiból.
    Itt az első adag:

  2. #592

    Alapbeállítás

    Azért egye meg a fene, az egészet, hogy miért nem lehet kompletten kiadni a játékot, minden plusszal együtt egyszerre. Miért kell utána beszerezni egyenként őket.
    Persze értem az okot, de akkor is ....

  3. #593
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kívülálló ezt nem szerkesztheti és láthatja, csak azok, akik a Steam áruházát is rendezik. Adathalászok bukkantak rá, ahogy az alábbi címekre is:

    Lesznek itt érdekességek, hamarosan! Örömmel látom, hogy már van mozgolódás a Tomb Raider PC-s verziója körül is.
    Persze, sejtettem, hogy így van - jó látni, hogy már van nyoma ott is. Kész vagyok lecsapni rá, amint lehetséges. (És hmm, Half-Life 3 confirmed?)

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért egye meg a fene, az egészet, hogy miért nem lehet kompletten kiadni a játékot, minden plusszal együtt egyszerre. Miért kell utána beszerezni egyenként őket.
    Persze értem az okot, de akkor is ....
    Nekem még nem is lenne ezzel nagy bajom, ha rendes plusz tartalmakat kapunk, ami tényleg megéri az árát és nem a játékból kivágott részeket (*köhh* Underworld *köhh*) akarnak plusz pénzért eladni, akkor még jó is lehet, ugyanis segít minél tovább életben tartani a játékot. De manapság népszerű az, hogy olyan dolgokat kapunk DLC-ként, ami simán része lehetett volna az alapjátéknak, és 5 perc alatt végigvihető akár (pl. Lost Adventurer DLC a TR2013-hoz). Ezért is örülök a Baba Yaga kiegészítőnek, mert a szokásos 5 perces sírra számítottam, ehelyett valami egészen egyedit kapunk, egy plusz élményt. Legalábbis nagyon úgy néz ki

  4. #594
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    XBoxosok figyelem, kijött az újabb patch a játékhoz! Már az első is nagyon sok mindent kijavított, de a mostaninak sikerült azon is túltennie, szóval érdemes letölteni

    A DLC-s témához csak annyit fűznék hozzá röviden, hogy én abszolút létjogosultnak tartom, amennyiben: korrekt ár-érték arányt kínálnak vele. Szerintem Matie mondta jól idézem "életben tartani a játékot". Na pont ez lenne a célja, csak hát manapság néhány ritka eset kivételétől eltekintve, egyáltalán nem erről szól a dolog. Szomorú Most azért kelljen x eurót fizetni DLC-ként, hogy legyen pár ruhával vagy fegyverrel többem? Amiket amúgy az alapjátékból vágtak ki? Mert hogy így szokott lenni általában. Felőlem kérjenek pénzt érte, de akkor a minőség ott legyen! Az utóbbi 1 évben összesen két olyan esetre emlékszem így hirtelen elsőre, ami teljes mértékben érte az árát, az egyik a Borderlands 2-höz volt a Tiny Tina DLC, a másik pedig a Witcher 3-hoz volt a Hearts of Stone. Ha jól emlékszem, akkor mindkettő 10 euróba fájt normál áron. (Halkan megsúgom, nemcsak hogy érte az árát, hanem még szívesen fizettem volna darabonként 15 eurót is értük, mert annyi tartalom volt benne olyan minőségben, hogy egyáltalán nem sajnáltam volna rá a pénzt.)
    Annyit még azért hozzáfűznék, hogy az európai fizetések azért alacsonyabbak a játékfejlesztés terén, szóval azt megértem a nagy nyugati cégeknél, hogy ott eleve drágábban készülnek a játékok és minden plusz pénzre szükség van. Meg azért valljuk be, hogy nagyon sokan semmibe nézik a fejlesztőket és ingyen megszerzik maguknak amit akarnak :s
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-12-11 23:53

  5. #595
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Jó hír!? A francia Amazonon már szerepel megjelenési dátum, bár egyelőre tudtommal nincs semmi más hivatalos megerősítés.
    Január 29

  6. #596
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    A franciák nem szoktak tévedni! Főleg nem az Amazon! Úgy tűnik tényleg early lesz az az early 2016!

  7. #597
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Jól hangzik Nagyon örülnék, ha tényleg ilyen hamar jönne.

  8. #598
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Lehet benne valami, a hivatalos fórumon törlik ezt az Amazonos dolgot. Ha fake lenne, akkor nem igazán foglalkoznának vele. Úgy tűnik a Square Enix hamarabb kikotyogta a dolgot, mint szabadott volna. Microsoft harapni fog ezért, hisz még csak most vagyunk ténylegesen 2015 karácsonyi szezonjában - ugye erre az időszakra vásárolta be a Microsoft magának az aktuális Lara kalandot.

  9. #599
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Amúgy ki ilyenkor a hibás, a Square Enix vagy az Amazon? Esetleg mindkettő?

  10. #600

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ki ilyenkor a hibás, a Square Enix vagy az Amazon? Esetleg mindkettő?
    Hát ki lenne? Én.

Oldal: 60 / 96 ElsőElső ... 1050585960616270 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •