Oldal: 55 / 96 ElsőElső ... 545535455565765 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #541
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fenéért kellett ezeknek a Microsoft-tal összedolgozni!
    Pontosan, nem is mondok többet erről, ez mindent elmond.

  2. #542

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnél valami kis nyereményjátékot az oldalra?

    Nekem természetesen már 2013. március 5. óta megvan a Collector's Edition változat, amelyet később frissítettem a Game of the Year kiadásra. Így nekem nincs rá szükségem, ellenben, ha szeretnétek nyereményjátékot - ahol a 2013-as TR-t lehet megnyerni, akkor megveszem a magazint (Steam-es kulcsot ad).
    Nekem is a nyereményjáték jutott az eszembe. No majd megbeszéljük.
    Már van sok egyébb cucc is arra.

  3. #543

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebből sem lesz 10 millió eladott példány, mint a 2013-as részből.
    Fenéért kellett ezeknek a Microsoft-tal összedolgozni!
    No csak gondolkozzunk. Mivel most konzolra adták ki, és tavasszal PC-re, PS-re meg év végén! No még ilyen rész sosem volt, ami ennyi ideig kihúzta volna, mint új játék, ami ennyire, ennyi ideig a figyelmet magára vonta volna.
    TR2013: Pár hónap, és vége is volt. Most meg ....................

  4. #544
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Elméletileg ezek Global eladások - tehát már az EU és ázsiai adatok is benne vannak. Még US mértékkel is siralmas lenne, Global mértékben pedig pláne. Minden esetre a pénzügyi elemzők arcára most kíváncsi lennék!
    Valamicskét még biztosan javulni fog, hisz még csak most jön az ünnepi szezon, ellenben a játék hype vonatja már elment és kezd csappanni az érdeklődés a játék iránt is - 1 év múlva már ingyen adják az XBox Gold előfizetés mellé - teljes árú játtékként meg majd a PS4 tulajoknak. Na akkor lesz majd rage ismét.
    A PS4-es tábor pedig nem nézi jó szemmel, amiért így lóvá tették őket - ahogy a PC-sek sem, szóval ezek után már ők sem fognak milliós eladásokat produkálni, ebben biztos vagyok.

    Bár én nem féltem őket, volt választási lehetőségük és minden bizonnyal a Microsoft/Square Enix emberei számoltak az ilyen esetekkel is, ellenben én szebb eladásokat vártam az első héten (amikor a hype és a csúcson van).

  5. #545
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Erre sajnos lehetett számítani, de még ehhez képest is meglepően kevés az eladás. Már a Temple of Osiris-t is sokan bojkottálták emiatt. Nem is csoda, egy olyan franchise rajongótáborával szúrtak ki nem is akárhogy, ami PS-en kezdte pályafutását és hamar megjelent PC-n is, azóta pedig majdnem 20 éven át multiplatform címként működött... Ja, és még ott a Fallout 4 is, ami elvonta a figyelmet a Rise-ról.

    Igazán kár érte, mert a játék tényleg jóra sikeredett, ennél sokkal jobbat érdemelne.


    Szerk.: Lara ruhái mozgóképeken - a fekete páncélost még nem láttam, jól néz ki
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-11-18 22:55

  6. #546

    Thumbs up

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    November 20-tól (péntek) kapható!
    Yepp, sikerült az utolsót elcsípnem (pedig még csak 1/2 2 volt, amikor az újságoshoz értem). Mondta is az eladólány, hogy gyorsan elkapkodták ezt a kiadást. Szerintem érthető, miért...

    Most töltöm le, cirka 20 perc múlva pedig ötödjére is nekivágok a kalandoknak. (Ez amúgy elég alacsony végigjátszási szám nálam, hiszen a PS1-2 korszakomban a CORE Design-os részeket epizódonként 25-30 alkalommal toltam végig. Van, amit ennél is többször... )


    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerk.: Lara ruhái mozgóképeken - a fekete páncélost még nem láttam, jól néz ki
    Hoppá, köszi - én sem ismertem, pedig sok képem/videóm van Laráról.

  7. #547

    Alapbeállítás

    NNa én is az utolsót csíptem meg.

  8. #548
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Tegnap megkaparintottam én is Meg kell hagyni, hogy igen jó dolgokat írtak róla. Nekem már az szimpatikus, hogy nem lesz lineáris. Oda vissza lehet mászkálni. Rengeteg fejlesztési lehetőség:fegyver, életerő stb... Ha ez tényleg így van, és tényleg win 10 kell hozzá. Hozok áldozatot

  9. #549

    Alapbeállítás

    Szrtm nem kell win10 hozzá

  10. #550
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem már az szimpatikus, hogy nem lesz lineáris. Oda vissza lehet mászkálni. Rengeteg fejlesztési lehetőség:fegyver, életerő stb... Ha ez tényleg így van, és tényleg win 10 kell hozzá. Hozok áldozatot
    Tényleg így van. Az előző játékhoz képest sokkal kevésbé lineáris, egészen el lehet veszni benne. Egy-két challenge tomb is jól el van rejtve, és kismillió dolgot lehet fejleszteni, még a lőszert és az eszközöket is. Szóval megéri Szerintem se kell hozzá Win10, csak azon is ki lesz adva a Steam mellett.

Oldal: 55 / 96 ElsőElső ... 545535455565765 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •