Oldal: 50 / 96 ElsőElső ... 40484950515260 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 491 - 500 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #491
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Vigyázzatok nagyon, mert már az ending is fent van pár napja Youtubeon. Sajnálatos, de ez van.
    A yt amúgy se arról híres, hogy szankcionálnák az ilyet, pedig jó lenne, ha létezne erre egy külön szerv is akár. Én már nem egy játéknál tudtam meg a nagy meglepetéseket miatta. A plusz szemétség meg az, amikor nemcsak maga az indexkép spoileres, hanem címnek zárójelben odaírják, hogy mi is történik.
    Persze manapság minden kiszivárog, pont ma hallottam, hogy az új Star Wars legnagyobb meglepetése is így járt.

  2. #492
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Folyamatosan keresgélek, de hivatalos pc igényt még mindig nem dobta ki. Azért ideje volna már tudni hogy mi mégis pc sek mire számítsunk.

  3. #493
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Folyamatosan keresgélek, de hivatalos pc igényt még mindig nem dobta ki. Azért ideje volna már tudni hogy mi mégis pc sek mire számítsunk.
    Tudtommal még nincs hivatalos gépigény. Egyébként nem ritka, hogy akár az utolsó néhány hétben hozzák csak nyilvánosságra. Az előző rész nagyon szépen volt skálázható

  4. #494

    Alapbeállítás

    Idézet drlecter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vigyázzatok nagyon, mert már az ending is fent van pár napja Youtubeon. Sajnálatos, de ez van.
    Én pont ezért most megfogadtam, hogy tartózkodok mindenféle videótól. Így, hogy nincs xbox-om különösen nehéz lesz a megjelenés utáni időszak, de ki fogok tartani (remélem). Ráadásul ezek a mai játékok már olyan rövidek, megnéz az ember 2-3 videót és már kijátszotta a játék 2%-át.

  5. #495

    Alapbeállítás

    Itt mikortól lehet véleményt mondani ? nem spoilert persze.

  6. #496

    Alapbeállítás

    Amikor csak akarsz.

  7. #497
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Engem is nagyon zavar, hogy YouTube-on mindenhol annak a játéknak az endingjeit látom felbukkanni, amikkel szeretnék játszani vagy épp játszom, jártam már én is rosszul emiatt. A RotTR-rel szerencsére még nem volt ilyen gondom... egyelőre.

    Amit eddig hallottam a soundtrackből, az tetszik, jóval dallamosabb, hangulatosabb az előzőnél. Az értékelések is nagyon jók, bár ezekre én nem szeretek alapozni. Majd pár napon belül kiderül, milyenre sikeredett a játék.

    Idézet BobaFett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt mikortól lehet véleményt mondani ? nem spoilert persze.
    Amikor szeretnéd Egyedül a spoilerek azok, amiket másokra való tekintettel spoiler-dobozba kell rejteni.

  8. #498

    Alapbeállítás Rise of the Tomb Raider PC-n

    Hellosztok

    Megtudná mondani valaki PC-n mikor jelenik meg a Rise of the Tomb Raider.
    Valamikor Januárban úgy olvastam. Igaz ez és pontosan mikor?
    Eredetileg PC-s játék a Crystal Dynamics a Square Enix fejleszti a játékot.
    A Microsoft megvette a szerzői jogot, hogy Xbox-on hamarább megjelenik ?

    A választ előre is köszönöm, ha tud valaki valamit hozászólni .

    Üdv : kara

  9. #499
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia

    Olyan szerződést kötöttek, melynek keretében a Microsoft végigkíséri, támogatja a játék fejlesztését, cserébe a Rise adott ideig csak a saját platformukon lesz elérhető. Tehát hosszabb-rövidebb ideig nem adhatják ki más platformra, csak a megállapodásban megadott idő eltelte után.

    A PC-s megjelenésnek pontos dátuma még nincs, hivatalosan csak annyit árultak el, hogy 2016 elején érkezik. Pár napja felrebbent egy olyan felvetés (talán pletyka, talán vicc), hogy április 1, de ezt nem erősítette meg senki. Szerintem csak az Xboxos megjelenés lecsengése után nem sokkal derül majd erre fény, remélhetőleg még idén, és amint ez megtörténik, ki lesz írva a főoldalon is.

    Érdekességképpen, a legeslegelső TR eredetileg csak PS-re jött ki, a PC-s változat csak később követte. De azóta valóban mindig egyszerre jelent meg az összes rész PC-n és konzolon is, egészen mostanáig.

    Én is tűkön ülve várom a PC-s megjelenést, mindig is billentyűzet + egér párti voltam.

  10. #500

    Alapbeállítás Rise of the Tomb Raider PC-n

    Köszi a választ Matie

    Remélem minnél hamarabb megjelenik PC-n.

    Üdv : kara

Oldal: 50 / 96 ElsőElső ... 40484950515260 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •