Eredmény: 1 - 10 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 10 év nem is, minimum 1-2 évig biztos nem lesz TR.
    Van aki azt mondta, hogy Mikróék csak a karácsonyt akarják "meglovagolni", és utána már biztos lejár az exkluzív joguk.....
    A GoL-nál 4 hét előnyt kértek: akkor futott az XBLA-n a Summer of Arcade.
    Ha szigorúan vesszük a szavaikat (amiket az első felháborodásunkban nem tettük) ők a 2015-ös karácsonyi szezonra kértek exkluzivitást. Én 2016 első negyedévére számítok a többi platformnál.

  2. #2
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    ^Igen, de a GoL-nál volt annyi különbség, hogy be volt jelenetve mellette PC-re és PS3-ra is, egy hónapra rá. Itt meg semmi.

  3. #3
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Most a Temple of Osirisszel és a Definitive Editionnel nyugtatgatnak, ami elég rémisztő.

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik hogy a square enix eléggé csöndben van.... ők semmi pozitív dolgot nem adtak a tudtunkra kivéve ezt a "nyugi jön a LCTO, itt a trailer mosmá' ne rijjatok!!!" maszlagot. Ahogy látom (mert nekem ez jön le), nem igazán aggasztják őket a felháborodott rajongók tömkelege..... emögött vagy az van, hogy kaptak annyi pénzt, hogy ne is aggódjanak emiatt (mocsok egy szívtelen banda), vagy az hogy álomvilágban élnek, és azt képzelik, hogy ez egy új szerelem kezdete:
    Valószínűleg nem is jelenthetik még be a megállapodásuk miatt. Bizonytalanságban tartanak bennünket - jaj nem lesz PC-n, PS-en (legalábbis nem tudjuk, mikor) - hadd pánikoljanak az emberek, vegyék az Xboxot, így jár jól a Micro$oft.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most a Temple of Osirisszel és a Definitive Editionnel nyugtatgatnak, ami elég rémisztő..
    Na igen! Ez számomra is elég rémisztő, és egyben nevetséges is! Mi lesz később? Azzal fognak nyugtatni hogy "Nyugi játszhattok a játékkal! Bárki számára elérhető az XBox, kétségbeesésre semmi ok, kedves rajongóim!" Ha egy már megjelent, és egy szigorúan véve nem is igazán TR játékkal próbálnak nyugtatni, én már ezt is kinézném belőlük...



    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nem is jelenthetik még be a megállapodásuk miatt. Bizonytalanságban tartanak bennünket - jaj nem lesz PC-n, PS-en (legalábbis nem tudjuk, mikor) - hadd pánikoljanak az emberek, vegyék az Xboxot, így jár jól a Micro$oft.
    Ez mekkora aljasság már.....

  5. #5

    Alapbeállítás

    Nyifff-nyafff........................
    Ennyi nyafogást rég láttam.
    Az elején azt mondtátok, nem is lesz PC-re. Nyaff volt.
    Írtam: http://tombraiders.hu/forum/showthre...ll=1#post38426
    Nem hittétek.
    Most már lesz PC-re, mégis nyaff az egész.
    Még a végén nekem is elveszitek a kedvemet. mitől is? Majd megmondom.

  6. #6
    Ereklyevadász Mitzy logója
    Csatlakozott
    13-04-02
    Hely
    Túrkeve (Vadkelet vad,nyugati része :)
    Üzenetek
    440
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyifff-nyafff........................
    Nyufff!!
    Én személy szerint csalódottságot érzek,mert eléggé undorító dolog így hagyni,hogy arcra essenek a rajongók. Még ha ideiglenes is az exkluzivitás. Az pedig biztos,hogy pénzügyileg logikátlan,de hány olyan döntés van még ami logikátlan és mégis végleges? :/
    Még ha kijön is PC-re,akkor is mérgesek lesznek még a rajongók emiatt a huzavona miatt,de ez csak az én véleményem.
    Előbb-utóbb meg lesz aki megbékél és megveszi,lesz aki nem békél meg és nem veszi meg,hanem végignézi Youtube-on.
    Volenti Nihil Difficile

  7. #7
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Fenét fogjátok ti végignézni youtube-on.
    8-9-x hónap múlva, amint lesz rá lehetőségetek, játszani fogtok vele, youtube ide vagy oda...
    Szerintem túlzásba viszitek már, nem is kicsit. Nekem ez a hisztéria tesz be - az egész facebook falam tele van a TR-es profilok spamjaival erről -, nem az, hogy bejelentik ezt a "seasoned-exclusive"t, amit már annyiszor elsütöttek más játékokkal is, és ezek szerint mindig hatásos marad, elég erre a fórumra ránézni. Értekeztem pszichomókussal is az esetről, és igen, ez egy kiváló marketingfogás, több okból...

    Megértem, hogy kiakasztó tud lenni, ha nem lehet elsőként rátenni a kezeteket, de az élmény megvár, nem úszik el. Most a fiatalabb játékosok, akik nem játszhattak a frissiben a kiadott old-genekkel, már nem is kaphatnak élményt általuk, mert minden tele van velük? Fórum, youtube? Mit számít, hogy fél évvel később tolhatjuk a gamet más platformon...

    Persze, van annak egy varázsa, hogy ha tudunk beszélni a játékról közösen, azon melegében, de az is macerás, mert amíg nem toljuk végig az egészet, egy spoilert se fogunk megnézni, és akkor ugyanott vagyunk megint: tökmindegy, mikor játsszuk végig.

  8. #8
    Kitiltott Robbie logója
    Csatlakozott
    11-01-17
    Hely
    Miskolc
    Üzenetek
    1.446
    Gamer ID-k

    PSN ID: Robbie_HUN

    Alapbeállítás

    ---torolheto---(bocsi)

  9. #9
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    nahat pont az elmult honapokban fontolgattam hogy becserelem a pc-m egy ps4-re nos meg1 okot kaptam ra a mikronak meg mondok egy jobb marketinget ha kakan fuseral a boxja a piacon ideje lenne befagyasztani azt es feltalalni vmi jobbat? hajra sony!!!
    Spoiler!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •