Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A címmel nekem is sokáig tartott megbarátkozni. Az rendben van, hogy Lara már sírokat is rabol (végre eljutottunk idáig, de ezek többsége még mindig opcionális), de a motivációja számomra nem lenne teljesen tiszta, ha nem olvasgattam volna, amit a fejlesztők a szánkba rágtak. Ha jól megírták volna a történetet, akkor nem kellene magyarázkodniuk, Lara miért is sírrabló mostantól. Illetve valóban az?
Korábban írtam, miután végigtoltam a játékot, hogy számomra meg pont eltalálták a címet. Ez a cím nekem nem jelenti, hogy ő már kész sírrabló, hanem itt formálódik a szemünk előtt, felcsillannak azok a tulajdonságok nála, amit a korábbiak alapján Tomb Raiderként ismerünk. A motiváció nekem se tiszta, pedig foglalkoztam azzal eleget.

Spoiler Lara motivációjáról, de említek benne dolgokat, amiket a játék alatt lehet megismerni, illetve egy mondatot, amit Lara a végén mond.
Spoiler!

Szvsz Lara a következő részben "érik meg". Ha van esze Crystaléknak, úgy csinálják meg, hogy a trilógia záró része valóban záró rész lesz, és nem próbálnak még több bőrt lehúzni róla...