Oldal: 78 / 96 ElsőElső ... 2868767778798088 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 771 - 780 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #771

    Alapbeállítás

    Na ilyen, ha jól megy.

    http://treditor.hu/kepek/risekep01.jpg
    Utoljára módosítva: OBig által : 2016-02-03 21:41

  2. #772
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remek ez nálam simán belefér még ettől láttam rosszabbat is

  3. #773
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Nahát egész szépen fut khm a lowest settingsen OBig a tiéd sokkal szebb .

    De nem mondom hogy élvezhető nem a hardware hibájából hanem mert soha eddigi életemben nem haltam meg egyik Tomb Raiderben sem ilyen sokszor. Adventurer-ben játszom kivételesen mert először szeretném kiismerni ezt a részt is utána jöhet a többi.
    Sok esetben már az első tíz percnél feltűnt hogy nem vettem észre mikor kezdődik egy videós rész vagy mikor van vége utána garantált halál.....a zene pedig ahogy igazodott a veszély erősségéhez folyamatos hidegrázást és libabőrt okozott, az agyam eldobtam amikor Jonah lógatott a kötélen és himbálnom kellett magam hogy elkapjam a csáklyával a falat merthogy Jonah meddig bir tartani. A kezem izzadt az egéren a zene pedig csak fokozta a helyzetet, nem beszélve a főmenü vagy töltőképernyő alatti zenéről (ami elég sokáig tölt nálam) valami hátborzongató vagy nemtudom de borzongok tőle. Ilyen hatást még egyik játék sem váltott ki belőlem de lehet azért mert fejhallgatóval vittem. Mellesleg a hegymászós himbi-limbiknél, zuhanásoknál tökre olyan volt mintha én lettem volna ott....

    Nemtudom de nekem ez a rész valahogy ijesztő jórészt a zene miatt mert sötét már inkább thriller szerű Oké kilehet kapcsolni de akkor meg környezeti zajok teszik olyanná például a Szíriai pályán a romoknál közel sincs az a csodás érzés mint pl az undiban thailandi pályán....És ami ezt a rossz érzést még fokozza Lara félig véres arca...ruhája és hiába megyek a vízbe nem mossa le pedig úszkálok búvárkodok tíz percet akár de úgy jövök ki mint aki vérfürdőzött, a 2013-asba sem volt különb csak itt Lara úgy fest mint egy élő ember ott pedig mint egy game karakter művérrel...
    Bezzeg a hó megtapad és lejön...

    A fára mászás dolog tök jó húzás tőlük és hogy támadni is lehet fentről viszont az már sok hogy minden második fa mászható...

    Célzás....végre nem könnyű olyannyira hogy sorba mellésorozok kivétel az íjj esetében

    Irányítás....a halál garantált ha action van és menekülni kell valahonnan, legalább 5x megkell halni és újból kezdeni

    Végre van nehézség, és hiába van help beacon akkor sem volt mindig egyértelmű merre menjek vagy mit hagytam ki.... Az első táborig jutottam, valahogy valamiért de pszichológiailag rosszul hat rám ez a TR igen mert a zenéje, a háttérhangok stb. de van benne vmi AoD beütés is annál is hasonlóan éreztem és féltem pedig nem volt benne semmi olyan csak a nephilim

    Ami tetszik hogy Lara végre él, most a legszebb és visszajött a titokzatos hűvössége csak a hangja nem lesz sohatöbbé az undis laráé

  4. #774

    Alapbeállítás

    Az Adventurer módnak van egy igen nagy előnye. Ha harcolsz, és meghalsz, visszatöltéskor azok már nem jönnek, akiket kinyírtál.
    Majd belejössz.
    A fák meg? Hát melyik fa nem mászható?

  5. #775

    Alapbeállítás

    Gyenge gépen úgy lehet valamit javítani, hogy semmi, de semmi program ne fusson mellette.
    És ami fontos, minden beállítás alapra állítva, a Pure Hair-ról sem megfeledkezve. Úgy eldöcög.

  6. #776

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Elgondolkodtam kicsit.

    Ugyebár, egy mezei Rise of the Tomb Raider 16.000 Ft. , DLC-k nélkül.

    Egy season pass 8600 Ft. Ami tartalmaz 3 öltözéket, Baba Yaga -t és az Endurance módot.
    Miért van ez? Ennek nem fordítva kellene lennie?
    Vagy van valami különbség a kettő játék között?

    (euróról számoltam át, lehet tévedek egy kicsit.)

  7. #777
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Kint az első javítás a PC-s verzióhoz!
    [02-05-2016] PC Patch notes for patch 1.0.610.1
    We have just released the first PC patch for Rise of the Tomb Raider, build 1.0.610.1. This patch focusses on critical issues users ran into immediately following release, as well as minor updates based on user feedback which we could get in quickly.

    This patch will be applied by Steam or Windows automatically when you next start the game. If your game does not update, please restart the Steam client or manually look for updates in the Windows Store.

    Startup issues (Steam Only):
    Fixed C++ runtime error showing up on startup preventing some users from running the game.
    Provided work-around for issue where the VC++ redist would not properly get installed, stopping the game from starting at all.
    Solved problem where the game would crash on startup when tools like Bins Taskbar organizer or Spacedesk are installed.
    Updated options screen with among other things:
    Independent mouse sensitivity control for aim and regular navigation.
    Mouse and Gamepad X axis inversion
    Option to disable keyboard button prompts.
    Option to disable mouse smoothing (very light mouse smoothing is present otherwise)

    Other fixes included in this patch:
    A variety of fixes and improvements to UI including map, basecamps, and Remnant Resistance mode.
    New graphics option 'Specular Reflection Quality' to enhance resolution and reduce aliasing of specular reflections, at some performance cost.
    New graphics option to disable film-grain independently from 'Screen Effects'.
    Improved HBAO+ quality, including better occlusion for distant objects.
    Improved NVIDIA SLI performance. (Steam only)
    Fixed SLI glitches during water/snow effects. (Steam only)
    Resolution Modifier option that allows you to use a lower rendering resolution independent from window size when running in windowed mode.
    Performance optimization for situations where Razer Chroma features are enabled. (Steam Only)
    Improvements to Razer Chroma effects. (Steam Only)
    Fixed an issue that could rarely lead to an error on machines with 16 hardware threads or more.
    Fixed mouse cursor not always being hidden when using gamepad.
    Fixed major stuttering in Endurance mode.
    Fixes for Endurance leaderboards.
    Fixed Remnant Resistance missions occasionally not starting.
    Fixed rendering glitches on some objects on NVIDIA 6x0 and 7x0 hardware. Some issue do still happen and we are working with NVIDIA to resolve those in future patches or drivers.
    Warning messages for users turning textures to Very High or enabling SSAA to indicate high-end hardware is required.
    A variety of other smaller optimizations, bug-fixes, and tweaks.

    While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we have made a Beta available on Steam, Build 604.2, that can be used to switch back to the previous version.

    We will keep monitoring for feedback and will release further patches as it seems required. We always welcome your feedback!

  8. #778
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Nem a Steam-es árat kellene nézni. Dobozos változatban csak 12 000 Ft a játék (és ez is ugyanúgy Steam-es).
    Illetve a Season Pass még tovább fog bővülni ebben a hónapban néhány új ruhával és egy új játékmóddal. És Season Pass-ból is van olcsóbb alternatíva, nem kell egyszerre a legdrágábbal számolni.

  9. #779
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    @ismeretlenismerős: Szia! A Season Pass önmagában nem tartalmazza az alapjátékot, csak a DLC-ket. A Deluxe Edition az a kiadás, ami a játékot és a Season Pass-t is tartalmazza, az Steamen kb. 24,000 Ft. (Ha erre gondoltál. -- De valóban vannak olcsóbb alternatívák.) Mondjuk az elég durva, hogy a Season Pass annyiba kerül, mint amennyi a TR2013 volt megjelenéskor a boltokban.

    @Stranzsé: az átvezetőket tényleg nagyon szépen megcsinálták, sokszor még nyomtam a gombot, és csak később jöttem rá, hogy már nem én irányítom Larát (bár véleményem szerint ezekből lehetne kicsit kevesebb, nem nagyon szeretem, ha feleslegesen kiveszik a kezemből az irányítást, valahogy kizökkent a játékból).

    Idézet Stranzsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre van nehézség, és hiába van help beacon akkor sem volt mindig egyértelmű merre menjek vagy mit hagytam ki....
    Ez tetszik benne nekem is Végre kicsit összetettebbek a pályák, és bár a fő történetnél nem nagyon lehet elveszni, egy-egy jól eldugott felvehető cuccal azért meg lehet ám szenvedni még akkor is, ha a térképen bejelölöd a lelőhelyét.

    ---

    Látszik egyébként, hogy nagyon igyekeznek ezt kiegyensúlyozni, és élvezhetővé tenni a játékot azok számára, akik csak végigrohannának a történeten, és azoknak, akik a felfedezés örömét keresik benne. És ez sikerült is. Elnéztem, ahogy más játszott vele, a TR2013 nem nyűgözte le, csak végigment a történeten és ennyi (Q gomb sűrű nyomogatásával), nem érdekli a milliónyi felszedhető tárgy és háttérsztori, csak a történet. A Rise-ban ugyanígy haladt, de sokkal jobban bejött neki a játék, és lelkesen vitte végig, mondván, hogy már végre nem olyan unalmas. Alig több, mint 10 óra alatt végig is ment az egészen.

    Én viszont szeretek mindent begyűjteni, felfedezni, és bár a kihívások néhol már idegesítettek, én is ugyanúgy örömömet leltem a játékban, mert volt bőven felfedeznivaló. A challenge tombokat imádtam, bár sajnos nem azért, mert nagyon törnöm kellett a fejem a megoldásukon. De egy fokkal nehezebbek voltak, mint az előző játékban, de emellett sokkal szebbek, különlegesebbek is voltak, saját történettel. Egyetlen hátulütője volt a dolognak, hogy a végén automatikusan feloldódott egy-egy új képesség, amit a hátam közepére se kívántam.

    Spoiler!


    Lara motivációjára visszatérve: már világos, az egyik cutscene-ben is egyértelműen elmondják, persze pont annál a résznél nem figyeltem az első végigjátszásom során. Szóval nem szóltam.

    Ezt a részt sokkal jobban élveztem az előzőnél, minden szempontból rengeteget fejlődött a játék, kevesebb a harc, több felfedezés és különleges helyszín került bele, már legalább elmondható, hogy van némi köze a sírrabláshoz is. (Az viszont vicces, hogy ősi kriptákban modern fegyverdarabok vannak elrejtve ) A grafika meg mediumon is gyönyörű, az Xbox One még a mediumhoz képest is nudli itt-ott.

    Lara szintén gyönyörű. Az előző részben nem volt a szívem csücske, de most egészen megkedveltem, meg is lepődtem.

    A Baba Yaga DLC-ben viszont csalódtam. Persze a legérdekesebb részét vágták bele a trailerbe, ezen kívül nem sok minden volt benne. Egy része elég olcsó megoldásnak tűnt (menj vissz a egy korábbi helyszínre és gyűjtögess), nem is lett volna vele bajom, ha kicsit több egyedi tartalmat adott volna a játékhoz a DLC. A vége legalább izgalmas volt, a Steam nézőkkel együtt próbáltuk megoldani a lehetetlent, már kezdtem nagyon hülyén érezni magam, mikor valaki megmondta, mit kellene csinálni, és akkor jöttem rá, hogy bugos, és azért nem tudok továbbjutni. A checkpoint újratöltése után már működött. Szép volt, jó volt, de elkapkodták, pedig az elején olyan jól indult.


    Szerk.: hopp, néztem is, hogy mi ez a 150 megás frissítés, nagyon örülök, hogy kijavították a térképet és az Endurance módot Ki is próbálom mindjárt
    Utoljára módosítva: Matie által : 2016-02-05 13:59

  10. #780
    Professzor TBlint logója
    Csatlakozott
    13-10-30
    Hely
    Sopron
    Üzenetek
    148
    Gamer ID-k

    Steam ID: TBlint

    Alapbeállítás

    Új rucik:




    Nagyban

Oldal: 78 / 96 ElsőElső ... 2868767778798088 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •