Oldal: 77 / 96 ElsőElső ... 2767757677787987 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 761 - 770 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #761
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Géé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megjött



    és tényleg adtak hozzá mindent amit ígértek + még egy karkötőt is kaptam.
    Grat, jó játékot hozzá!

    Idézet imikike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,most léptem én is be ,bár régebben az első egy két résszel játszottam.Igaz a 2013-al mindig halsztva lett,időhiány miatt,de nem baj mert így legalább megkaptam eredetibe a Rise mellé.Így mire végzek a 2013-al talán meglesz vagy legalább közelebb lesz az új fordítása is.
    Szia, üdv a fórumon! Jó szórakozást az új részekhez, majd írd meg, hogy tetszettek

    Idézet MRF1RE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, de nemrég készítettem el az első pályát a végigjátszási formának megfelelően (legalábbis remélem), és próbáltam felolvasni élesben mindent, de így is utólag kellett korrigálnom rajta, és itt-ott valószínűsítettem. Amennyiben megfelelőnek tartjátok, akkor én köszönöm, ha közzéteszitek a végigjátszások között: https://youtu.be/zxZB2nux32o
    Szia, nagyon szépen köszönjük a munkád, ki is tettük az első pálya végigjátszásához.

    Nagyon jó lett a gyűjtői kiadás unboxing videója is, sajnos a hivatalos videóban nem mutatták be ilyen részletesen, így érdekelt, mennyire éri meg az a 40 ezer, amit elkérnek érte. Arra számítottam, hogy Lara naplójában lesznek feljegyzések is, úgy több értelme lenne az egésznek, és értékesebb is lenne, kár érte. A szobor szeme... az nekem is szemet szúrt, sajnos nem jó helyen van, tényleg kicsit érdekesen néz ki közelről.

    A nyakláncnál az ott tényleg egy cipőfűző. Ha jól emlékszem, talán a játékban megemlítik, hogy a nyaklánc volt Lara első felfedezése, amit egy ásatáson talált, és Roth odaadta neki a cipőfűzőjét, hogy a nyakában viselhesse.

  2. #762
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Végre sikerült megoldani a crash problémát - ki kell kapcsolni az exkluzív teljes képernyőt. Utánanéztem, elviekben arra jó, hogy a videókártya és a többi erőforrásod teljes mértékben a játékra megy, így jobb teljesítmény érhető el. Ez így is volt, néhány fps-t nyertem is vele. Csakhogy ezáltal teljesen instabillá vált az egész rendszer a háttérben futó alap programok miatt. Egyáltalán nem ér annyit az a 4-5 fps szerintem.
    A játék meg kezd egyre jobb lenni Sok kisebb-nagyobb változás történt az előző részhez képest, majd ha sikeresen végigjátszottam, akkor beszámolok róla.

  3. #763

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nyakláncnál az ott tényleg egy cipőfűző. Ha jól emlékszem, talán a játékban megemlítik, hogy a nyaklánc volt Lara első felfedezése, amit egy ásatáson talált, és Roth odaadta neki a cipőfűzőjét, hogy a nyakában viselhesse.
    Na, ez némi megkönnyebbülést jelent, mert azt hittem ilyen pofátlanul tetézik a lehúzását a vásárlóknak, hogy berendeltek egy rakat cipőfűzőt, hogy jó lesz az nekünk a nyaklánchoz. Sajnos ez nem menti meg a kiadást. A hivatalos videóban láttam, hogy a notesz valószínűleg üres, és már ott sem tűnt minőségi munkának a nyaklánc, de a szobor sem emeli a csomag értékét, így ez egy lehúzós kiadás volt tőlük szerintem. Amit a legjobban sajnálok, a gagyi üreges talpa szobornak, nagyon ócska hatást kelt

  4. #764
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet MRF1RE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy unboxing videót a gyűjtői kiadásról. Próbáltam minél részletesebben bemutatni, elsősorban gyűjtői szemmel: https://youtu.be/B39MOqgcEyE Sorry a felvétel minőségéért, tudom, hogy gyatra.
    Szia.
    Köszi a videókat.
    Szerintem nem olyan rosszak ezek a videók.
    Videós TV-s szakmát tanulsz ?

  5. #765

    Alapbeállítás

    Idézet Duduska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Köszi a videókat.
    Szerintem nem olyan rosszak ezek a videók.
    Videós TV-s szakmát tanulsz ?
    Nem, de ezt bóknak veszem

  6. #766

    Alapbeállítás

    Idézet TBlint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Egyelőre csak XBox 360-as fordításról beszélhetünk és az jól áll. Valószínűleg március/április környékén már elérhető lehet az alapjáték fordítása. A PC-s verzió fordítása még kérdéses.
    Nagy kár, akkor esetleg nyárra valaki csak hozzáigazítja a magyarítást a PC verzióhoz, addigra tuti végigjátszom, már így is 20% fölött vagyok, bár próbálok minden pályát 100% csinálni, azt is lassan, alaposan.

  7. #767
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Szerencsére egy kedves ismerősöm megosztotta velem a játékot, köszi
    Még nem fejeztem be, nagyon messze vagyok a végétől, de eddig tetszik a játék, nem rossz. Tartalom van benne bőven, úgyhogy van mit csinálni. Lara most a legszebb és szerencsére kevesebb vérengzés került bele.
    Baba Yaga viszont nagy csalódás, ami jó volt benne, azt kb. mind lelőtték a trailerében

  8. #768
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Véleményekre van szükségem mert ez dönti el hogy megvegyem-e a TR-t. Mennyi az ultra low gépigény ill. laptop igény? :-) Kösziii

    Az én ''masinám'' :
    AMD A8-6410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.00GHz
    8GB RAM de vmiért csak 6.95GB használható belőle...
    Windows 8.1 64bit op. rendszer

    Van a metal gear solid phantom pain game nemrég jött ki hasonló grafija van a TR-hez és elfut 25-30fps-sel low-on pedig eléggé kételkedtem mivel integrált karim van.... bár félek hogy a TR nem fog menni túl szép hogy menjen ... légyszi mondjátok hogy tévedek
    Utoljára módosítva: Stranzsé által : 2016-02-03 02:39

  9. #769

    Alapbeállítás

    No a gyengébb géppel rendelkezőknek. Nálam az alábbi gépen is megy, igaz néha 10-15 FPS-el, és csak úgy, hogy gép indítás után egy más programot sem kapcsolok be. Néha így is kilép a játék. És néha bizony a textúrák is borzalmasak, de megy. Úgyhogy kinek-kinek az igénye szerint vegyen gépet.

    Ez egy 10 éves gép, 2013-ban került bele a videókártya, és tavayl az Osiris miatt a 4gb ram. A többi eredeti még. A végigjátszást is ezzel írom meg, pedig többször végig kell mennem a pályákon.

    Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
    Videókártya: AMD Radeon HD 6570
    4 gb DDR2-es Ram

  10. #770
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No a gyengébb géppel rendelkezőknek. Nálam az alábbi gépen is megy, igaz néha 10-15 FPS-el, és csak úgy, hogy gép indítás után egy más programot sem kapcsolok be. Néha így is kilép a játék. És néha bizony a textúrák is borzalmasak, de megy. Úgyhogy kinek-kinek az igénye szerint vegyen gépet.

    Ez egy 10 éves gép, 2013-ban került bele a videókártya, és tavayl az Osiris miatt a 4gb ram. A többi eredeti még. A végigjátszást is ezzel írom meg, pedig többször végig kell mennem a pályákon.

    Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
    Videókártya: AMD Radeon HD 6570
    4 gb DDR2-es Ram
    Akkor mennie kell nálam is!! De hogyhogy kilép néha? Ez már rossz hír..... egy screenshoot-ot felraknál hogy kb hogy néz ki a játék nálad?

Oldal: 77 / 96 ElsőElső ... 2767757677787987 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •