Oldal: 46 / 96 ElsőElső ... 36444546474856 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 451 - 460 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #451
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Kedves Stranzsé, talán félreérthettél valamit, nem döntöttem el előre, pusztán csak ez a megérzésem Akkor látom a helyszín mindkettőnknek tetszett Igen, tényleg kár, hogy beomlik a végén, de gondolom az akció miatt lett ez a megoldás.
    A hajszínnel kapcsolatban persze igazad van, tényleg sötétebb vizesen, de nekem még így is picit túl sötétnek tűnt - vagy csak rossz volt a videó minősége.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2015-08-11 18:51

  2. #452
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Azt mondják, visszatérnek az eredeti Tomb Raider filozófiához, az új részben.
    Végre újra kalandjáték lesz és nem egy tömeg "gyilkolós" játék.

    1/4 h videó

    Kód:
    http://pcforum.hu/mediatar/video/3313/visszater-a-gyokerekhez-lara-croft-az-uj-tomb-raider-ben
    Kód:
    https://www.youtube.com/watch?v=y31ifuSjanw#t=260
    Utoljára módosítva: Duduska által : 2015-08-12 16:23

  3. #453
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Igen, ezt a Szíriai pályán kicsit érezni lehetett, hogy kevesebb a fegyveres és több a kaland effekt. A Rise of Tomb Raider úgy lesz kalandjáték ahogy a Tomb Raider Legend volt. A sereg fegyveres bácsi sosem fog lecserélődni tigrisekre vagy denevérekre esetleg csontváz lovagokra!

  4. #454
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Ahogy elnézem lopakodás szempontjából. Nem egy koppintás van más játékokból. Gondolok itt arra, hogy üvegdobálás figyelemelterelésre. Magasból való leugrás, és úgy kinyírni az ellenséget. Persze nem kötözködni akarok, de ilyeneket már láttunk. De ettől független a Szíriia engem is megofogott : )

  5. #455

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem lopakodás szempontjából. Nem egy koppintás van más játékokból. Gondolok itt arra, hogy üvegdobálás figyelemelterelésre. Magasból való leugrás, és úgy kinyírni az ellenséget. Persze nem kötözködni akarok, de ilyeneket már láttunk. De ettől független a Szíriia engem is megofogott : )
    Egyáltalán nem kötözködés, tényleg sok mindent "átemeltek" más játékokból.
    A gyilkolós verzióban, azt a rögtönzött kraftolt bombát például egy az egyben lemásolták a Last of us-ból...
    Ez a "nem muszáj gyilkolni" opció meg szép, és jó, tényleg, de nem jár érte xp, ami meg ugye elengedhetetlen a fejlődéshez...tehát úgy lesz vele a játékos, hogy minek osonjon végig feleslegesen a pályán, mikor a gyilkolást még meg is fizetik... tehát gyakorlatilag ők kényszerítenek bele minket a mészárlásba...
    Valahol azt írják, hogy a vége felé ugye kap jutalmat, de szerintem azt azért kapja, mert tovább jutott. Az előző részben is sok ilyen volt. Lara megtalálta a tovább jutáshoz szükséges utat, xp, Lara kitért a robbanó repülő elöl, xp...

    Tény hogy a Szíriai játékmenet szép, és ott végre láttunk csapdát, fejtörőt (Bár ez a lassítva jön a csapda, nyomj meg egy gombot, azért fura). De ezektől függetlenül lehet jó játék, viszont nekem ez a sok brutális gyilkolás nem tetszik. Le lehet szólni, hogy na de ez kell a mai fiatalságnak, meg stb. De akkor is!
    Leugrik egy fáról, lazán nyakon szúr egy zsoldost, kitöri a nyakát a víz alatt, egy másiknak a torkába állítja az üveget, dupla fejlövés íjjal... ezek azért már nem a kaland, hanem a horror határait súrolják... A régi TR-ekben is kellett harcolni, de ott lelőtted az ellent, és kész, sosem volt ennyire véres, és brutális egyik régi rész sem.

  6. #456

    Alapbeállítás

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A régi TR-ekben is kellett harcolni, de ott lelőtted az ellent, és kész, sosem volt ennyire véres, és brutális egyik régi rész sem.
    Teljesen egyetértek Veled. Hiába, ezeknek a részeknek már új rajongói vannak-lesznek. Persze akkor is végigviszem, de ................

  7. #457
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Vajon hány pálya lesz Szibérián és Szírián kívül, és milyen hosszúak? Ugye nem egy max 10 órás gameplay?

  8. #458
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Játszható helyszínként csak Szíriát és Szibériát említették meg, Szíria csupán egy prológus (csalódás a köbön ), és a játék hátralevő részében Szibériában barangolunk, amiről állítják, hogy olyan változatos lesz, mint Yamatai.

    A legújabb podcastban 15-20 órásra saccolják a játékidőt. Ami még érdekesség, hogy az összes csapda lassított lesz, mint a demóban (na ne vicceljenek már...), Sam nem a játék része (pirospont), és lesz egy "Hardcore mode" nevezetű nehézségi fok, amiben nem töltődik fel automatikusan az életerő, hanem nekünk kell manuálisan felgyógyítani magunkat, gondolom eü csomagokkal (na ez már tetszik ).

  9. #459
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen egyetértek Veled. Hiába, ezeknek a részeknek már új rajongói vannak-lesznek. Persze akkor is végigviszem, de ................
    Vajon, 10-15 év múlva az új generációs rajongók, mennyire fognak visszaemlékezni
    ezekre az új TR-ekre ?
    Szerinten sehogy ......

    A rajongótáboruk (ha lesz), mennyire lesz majd ilyen szétszórt korú, és mennyire
    lesz sok lány és fiú benne ?
    Bekölcén, mi milyen heterogén összetételű csapat voltunk.

    No kinyavajogtam magam ....
    Hajrá Mati, hajrá lányok, hajrá fiúk, Hajrá szerkesztők.
    Sose halljatok meg . Inkább minden nap írok 10 DG+ cetlit (csak vicc)

  10. #460

    Alapbeállítás

    Most olvastam én is, hogy az összes csapda (és nem csak a Szíriában láthatóak) lassítva fognak felbukkanni a pályákon,
    nekünk pedig csak annyi lesz a dolgunk, hogy időben megnyomjunk egy gombot...
    Az pedig tényleg kár, hogy a Szíriai rész csak egy rövid kis kaland lesz, mert az eddig látottakból ez volt az a gameplay, ami tényleg nagyon ígéretesnek tűnt :/

    Nekem (a "tökéletes") angoltudásommal még ennyit sikerült megértenem a Podcast- ből:

    - XBox360-as tartalmak (gondolom videók, képek), hamarosan
    - Ebben a részben Larának összetett kapcsolata lesz az apjával.
    - A város (gondolom Lara háta mögött) melyet Szíriában láthattunk, nem lesz bejárható.
    - Lara nem fog hátizsákot használni (kár)
    - Lara haja javítva
    - A fast travel opció érvényes lesz Szíriára is
    - Nem tudunk majd fejest ugrani a vízbe, és kézen állni se

Oldal: 46 / 96 ElsőElső ... 36444546474856 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •