Oldal: 48 / 96 ElsőElső ... 38464748495058 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 471 - 480 (960) összesen

Téma: Általános Rise of the Tomb Raider társalgó

  1. #471
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Gépigényről még semmi hír... bízom benne, hogy jól fogják optimalizálni. Az előző résszel meg voltam elégedve, viszonylag gyengébb gépen is elfogadhatóan futott (kivéve egy-két gombnyomogatós részt, amit kb. 20 FPS-sel szinte lehetetlen volt megcsinálni). Ha már később kapjuk meg PC-re, legalább játszható legyen, bőven lesz idejük javítani a hibákat.

  2. #472

    Alapbeállítás

    LaraTheSurvivor22 találta ezt az újabb gameplayt. Hát brutális a lány, ahogy vártuk is.



  3. #473
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gépigényről még semmi hír... bízom benne, hogy jól fogják optimalizálni. Az előző résszel meg voltam elégedve, viszonylag gyengébb gépen is elfogadhatóan futott (kivéve egy-két gombnyomogatós részt, amit kb. 20 FPS-sel szinte lehetetlen volt megcsinálni). Ha már később kapjuk meg PC-re, legalább játszható legyen, bőven lesz idejük javítani a hibákat.
    Hát igen, az előző rész tényleg nagyon jól volt optimlizálva. MOndjuk ilyen téren a TR el sose volt gond.

  4. #474

    Alapbeállítás

    Azt kell hogy mondjam, eddig csak flörtölgettem A Rise of the Tomb Raiderrel,félénken szemezgettünk egymással, de most látva az új trailert szégyellem magam.
    Sírok, régi, pókháló lepte elfeledett romok, felfedezés, kaland.... azt hiszem újra izgatott lettem.

  5. #475

    Alapbeállítás

    Új gameplay trailer jelent meg, ezúttal kifejezetten a rejtvényekre, felfedezésre fókuszálva:

    A zord vidékek különös titkokat rejtenek. Larának túl kell élnie a vadonban, halálos csapdákkal, rejtvényekkel teli sírokat kell felfedeznie, miközben Kitezh elveszett városa után kutat.

  6. #476
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, az előző rész tényleg nagyon jól volt optimlizálva. MOndjuk ilyen téren a TR el sose volt gond.
    Szerencsére, maradjon is így

    Idézet LaraTheSurvivor22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt kell hogy mondjam, eddig csak flörtölgettem A Rise of the Tomb Raiderrel,félénken szemezgettünk egymással, de most látva az új trailert szégyellem magam.
    Sírok, régi, pókháló lepte elfeledett romok, felfedezés, kaland.... azt hiszem újra izgatott lettem.
    Pontosan így vagyok vele én is. Eddig nem nagyon jött be, amit láttam, de ez az új trailer megtette a hatását, végre először le vagyok nyűgözve.

  7. #477
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Nekem is tetszett az új trailer - de mivel nem ez az első anyag, amit láthattunk már a játékból, ezért én egyelőre óvatos duhaj vagyok
    De az art design nagyon pöpec

  8. #478
    Történész Stranzsé logója
    Csatlakozott
    14-06-17
    Hely
    Northampton
    Üzenetek
    40

    Alapbeállítás

    Láttátok amit én? Ugye ti is láttátok? Lehet kötélen lengeni!!!!!!!!!!!!!!!! A környezet, a romok...óóóh vörös rózsákat neki!!!

  9. #479

    Alapbeállítás

    Megnézhettek pár gameplay videót.
    A helyszín ugyanaz, a játékstílus különbözik kissé. A másodikban viszon már úszkálás is van.






  10. #480

    Alapbeállítás

    Tényleg úgy néz ki, hogy a sírok nagyobbak lesznek, mint az előző játékban, legyen benne ebből jó sok, és akkor lehet azzal is megbékélek, hogy Lara minden 2. sarkon belebotlik egy seregnyi ellenségbe.

Oldal: 48 / 96 ElsőElső ... 38464748495058 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •