Eredmény: 1 - 10 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

Threaded View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #11
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet petritymark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! Feltelepítettem minden gond nélkül a 2013 tombraider-t, ám amikor indítanék beállítások után, dob egy hibaüzenetet: Nem sikerül inicializálni a Direct3D-t a jelenlegi beállításokkal! :S teendő? (ha csak nem azért van mert régebbi a vidókártyám: ati hd 4650)
    Szia,

    a videókártya drivereket mindenképp frissíteni. Jobbára nVidia kártyákra optimalizálják a játékot, de a régi driver miatt is lehetnek kompatibilitási problémák.
    Utána próbáld meg legalacsonyabb beállításokkal indítani a játékot. A youtube-on van ezzel a videokártyával játékvideó, így azért - a gyártók eltérő kiszerelése miatt - nem biztos, hogy menni fog, de jó esélyeid vannak
    512MB grafikus RAM a tapasztalataim kell neki (nekem ennyivel futott a játék vidáman 1920x1200-as felbontással, single playerben alsó-középkategóriás minőséggel, multiban minimálisra húzva, de teljes felbontással).

    Itt a videokártyáddal és egy 6-7 éves Core 2 Duo-t beállítva és 4GB RAM-ot feltételezve leteszteltem azt írta hogy elbírja a játékot.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-08-29 00:45

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •