Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (143) összesen

Téma: Technikai problémák

  1. #51
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Frissítsd a videokártyád driverjét és kapcsold ki az összes effektet, úgy mennie kéne.

  2. #52

    Alapbeállítás

    Ki tudja, hogy ki lehet azt kapcsolni valahol, hogy a Steam elmentse a mentéseket? No mert hiába töltök vissza egy elmentett régebbi mentést, akkor is ugyanott tudom csak folytatni, ahol abbahagytam.
    PC-ről van szó.

  3. #53
    Kezdő nemrike logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Hely
    Sátoraljaújhely
    Üzenetek
    13

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki tudja, hogy ki lehet azt kapcsolni valahol, hogy a Steam elmentse a mentéseket? No mert hiába töltök vissza egy elmentett régebbi mentést, akkor is ugyanott tudom csak folytatni, ahol abbahagytam.
    PC-ről van szó.
    Jobb klikk a játékra Steamen belül, Tulajdonságok (legalsó menüpont), Frissítések (második fül balról), és az alsó szekcióban kiveszed a pipát a Steam Felhő (cloud) szinkronizálás mellől.

  4. #54

    Alapbeállítás

    Köszi. No ezt is bele kell írni a végigjátszásba, hogy használni is tudják majd a mentéseket.

  5. #55

    Alapbeállítás

    sziasztok! pc-s verzióval játszom és olyan problémám van hogy változó időközönként színes fura alakú objektumok elkezdenek villogni a képernyőn meghatározatlan időre aztán újra visszajön a rendes játékbeli kép....és lövésem sincs miért van... Valakinek hasonló problem esetleg? Örülnék egy kis segítségnek

    Na mostmár az is hozzájön hogy utána ''tomb raider is not responding'' hang minden van farkas megöl de a kép meg nyema vagy visszajön vagy nem
    Utoljára módosítva: Szajuri által : 2013-03-22 22:04

  6. #56
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Szajuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    színes fura alakú objektumok elkezdenek villogni a képernyőn
    Erről egy screenshotot tudnál lőni?
    Nekem a világítással voltak problémáim (ha megmozdultam a hajókabinban, a szürkületi fényből nappali fény lett. Ha visszaálltam akkor vissza).

    Más:
    Frissült az nvidia driver. Lehet, hogy javít bugokat.
    Utoljára módosítva: zsolt által : 2013-03-26 08:44

  7. #57

    Alapbeállítás

    Üdv Mindenki!

    Olyan problémám lenne, hogy egy Logitech Rumblepad 2-vel tolnám a cuccot, viszont nem működik pár funkció, pl.: célzásnál a célkereszt mozgatása.

    Valaki találkozott esetleg ilyen problémával?

    Kösz előre is!

  8. #58

    Alapbeállítás

    Idézet Tryst eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenki!

    Olyan problémám lenne, hogy egy Logitech Rumblepad 2-vel tolnám a cuccot, viszont nem működik pár funkció, pl.: célzásnál a célkereszt mozgatása.

    Valaki találkozott esetleg ilyen problémával?

    Kösz előre is!
    Sajnos a játékban alapból nem működnek rendesen a gamepad-ek. Én egy Xbox controller emulátort használok az ilyen célokra mindig:
    x360ce vibmod 3.1.4.1
    Ha letöltöd a zipet, amit linkeltem, abban van pár fájl, ezek közül neked az: x360ce.ini és az xinput1_3.dll kell. Ezeket be kell másolni a játék mappájába, ahol a játék exe-je is van. Ezután az ini fájlt szerkeszteni kell notepad-del. Nem túl bonyolult, annyi az egész, hogy meg kell adni, hogy a gamepad-ed melyik gombja az Xbox mely gombjának feleljen meg. Akár az sincs kizárva, hogy állítgatás nélkül jó is az ini fájl. Miután ezzel megvagy, el lehet indítani a játékot. Indulás közben hallanod kell egy csilingelő hangot (csak egy fél másodpercre) ez jelzi, hogy a játék Xbox controllernek ismerte fel a gamepad-edet. Ha nem hallod a hangot, nincs gáz, kilépsz a játékból, és ki kell próbálni, hogy az xinput1_3.dll-t átnevezed a következők valamelyikére: xinput9_1_0.dll, xinput1_2.dll, xinput1_1.dll Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.

  9. #59
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet sgtGiggsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.
    Nekem a 9-essel ment. RumblePad2

  10. #60

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a 9-essel ment. RumblePad2
    Én nem tudom, hogy melyikkel működik, mert újabban ha használnom kell ezt a trükköt, úgy ahogy van az összes néven bemásolom a dll-t a játék mappájába

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •