Oldal: 13 / 48 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #121
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Simán süsd el a pisztolyt, alapértelmezésben a bal egérgomb.

  2. #122

    Alapbeállítás

    Dehogynem. A gépeden vannak a mentések. Nem F2-vel, hanem F12-vel ment ki képeket.
    Mondtam, keresd meg őket, és meg lesznek akkor a mentések is.

    Persze a Steam is elmenti, de most nem arról van szó.

    Idézet Thak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Simán süsd el a pisztolyt, alapértelmezésben a bal egérgomb.
    Hát nem egészen így van. Célozni is kell, és csak akkor lőni, amikor a piros kör a legkisebbre vált. Célozz, az egérrel, majd bal egérgombbal lőjj, amikor a piros kör összemegy.
    De amúgy eddig kész a végigjátszás, olvashatod ott is. Sőt, a videóban is megnézheted.

  3. #123

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem. A gépeden vannak a mentések. Nem F2-vel, hanem F12-vel ment ki képeket.
    Mondtam, keresd meg őket, és meg lesznek akkor a mentések is.

    Persze a Steam is elmenti, de most nem arról van szó.
    Hello

    Köszönöm a választ

    Bocsi elgépeltem F12-t nyomtam többször, hogy mentsen képeket.
    De nem tudtam milyen fájlnévre és kiterjesztésre keressek.

    Üdv: kara

    Hát nem egészen így van. Célozni is kell, és csak akkor lőni, amikor a piros kör a legkisebbre vált. Célozz, az egérrel, majd bal egérgombbal lőjj, amikor a piros kör összemegy.
    De amúgy eddig kész a végigjátszás, olvashatod ott is. Sőt, a videóban is megnézheted.
    Hello

    Ahogy néztem eddig még nem jutott a játékleírás, ameddig megkötik Larát.
    Sikerült lelőnöm az Oroszt. Köszönöm a segítséget

    Üdv: kara

  4. #124

    Alapbeállítás

    Megvan a game 100%-ra, nem bug miatt volt a maradék 1%, hanem egy területet nem jártam be, mert oda nem lehet gyors utazni (Cliffside Bunker). Ott hiányzott még a challenge

  5. #125

    Alapbeállítás

    A Cliffside Bunker engem is megszívatott. Nekem a GPS pontok hiányoztak onnan.

  6. #126

    Alapbeállítás Tomb Raider 2013 végigjátszás

    Hellosztok

    Én már megint egy farkasal kinlódom a farkasbarlangban.
    Már megöltem vagy tizet eddig, mennyi van még belőllük ?
    Eléggé átélem szegény Larát ahogyan megtámadja.
    Először a jobbra balra nyilakkal védekezem azután egy kéz jelenik meg, mire én az "F"-et nyomtam és elrugja magátol a farkast, de az nem adja meg magát ilyen könnyen és továbbtámad, mire nincsen további utasítás se kéz se nyil, se felkiáltójel, semmi további instrukció mit kell tenni és hát a farkas meg támad és megöli.
    Azt szeretném kérdezni, hogyan tovább, hogy kell megölni ezt a farkast?

    A választ alőre is köszönöm.

    Üdv: kara

  7. #127

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már megint a farkassal kínlódom a farkasbarlangban.
    Először a jobbra balra nyilakkal védekezem azután egy kéz jelenik meg, mire én az "F"-et nyomtam és elrugja magátol a farkast, de az nem adja meg magát ilyen könnyen és továbbtámad, mire nincsen további utasítás se kéz se nyil, se felkiáltójel, semmi további instrukció mit kell tenni és hát a farkas meg támad és megöli.
    Azt szeretném kérdezni, hogyan tovább, hogy kell megölni ezt a farkast?
    Nem ad semmi feladatjelzést?
    Milyen fokozatban játszol? Lehet nehezebb fokozatokban már nem jelzi a feladatot.

    Amúgy úgy szól az egész, hogy:

    Miután a jobbra-balra nyilakkal védekeztél... És nyomkodtad az "Akció" gombot... Aztán gyorsan sorozatban kell nyomkodni a "Támadás" gombot.

    De neked is azt tanácsolom, hogy ne add fel könnyen. Hamrabb túl leszel rajta mint ahogy azt gondolnád.
    Utoljára módosítva: Milan által : 2013-04-08 15:07

  8. #128

    Alapbeállítás

    Nem ad semmi feladatjelzést?
    Milyen fokozatban játszol? Lehet nehezebb fokozatokban már nem jelez feladatot.
    Spoiler!

    De neked is azt tanácsolom, hogy ne add fel könnyen. Hamrabb túl leszel rajta mint ahogy azt gondolnád.
    Remélem tudtam segíteni.
    Hello

    Köszi a választ.

    A legkönnyebb fokozatban játszom, nem vagyok valami profi játékos én inkább a szépen megcsinált játékot, nézem és élvezem

    Üdv: kara

  9. #129

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a válaszokat. Zsolt: ruhát ha jól emlékszem ott lehet váltani, ahol a fegyvereket lehet tunningolni,a "Gear"-ban, de javítsatok ki, ha tévedek.

    Egyébként szeretnék ismét segítséget kérni, mert elakadtam:

    Spoiler!
    Utoljára módosítva: Leon által : 2013-03-12 17:59

  10. #130
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Leon!

    Amit kérdezel, az egy bug valószínűleg. Többen is panaszkodtak rá. Esetleg csinálj egy re-keymappingot, hátha.

    A farkasnál is ezt ajánlom. Ott az "interact"-ot kell nyomni, asszem... Tökmindegy, hogy milyen a nehézségi fokozat, nekem se hardon, se easyn nem írta ki, mit kellene csinálnom... Valahogy faceroll-al sikerült (nyomtam minden billentyűt, amit értem) Aztán pár restart után már leírta -meg most is írja, hogy újrajátszom épp-, melyik gombokat kell nyomogatni. Persze, aztán megtanulod, hogy a felkiáltójeles, kezes, stb ikon melyik gombra utal, de addigra alig lesznek ilyen feladatok... szerencsére.

Oldal: 13 / 48 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •