Oldal: 12 / 48 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #111
    Történész Tyler logója
    Csatlakozott
    12-05-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Gamer ID-k

    PSN ID: Tyler89-HUN

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is fontos, hogy milyen irányban ugrasz rá. Valahova tegyél fel egy screenshotot a házról és ránézek.
    Áh megvan! A másik pihenőből elérhető!

  2. #112

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    c:\Program Files (x86)\Steam\userdata\<userid-d>\203160\remote\save1.dat
    A steam kliens 32 bites, a c:\Program Files (x86) alatt található
    Hellosztok

    A Program Files könyvtárban nincsen (X86)-os könyvtár 32-bites win7 -alatt.
    A Sajátgépben az összes meghajtón az összes fájlokban rákerestem a save1.dat-ra és nem talált ilyet.
    Így végkép tanácstalan vagyok.
    Remélem tudja valaki, hogy hova ment a 2013-as Tomb Raider 32-bites Win 7 alatt, és milyen fájlnéven és kiterjesztéssel ?

    A választ előre is köszönöm.

    Üdv : Kara

  3. #113
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Csak akkor van c:\Program files (x86) könyvtárad, ha 64 bites a Windows-od.

    Eredendően ki lehet deríteni, hogy milyen fájlokhoz fér hozzá a program, de azt bocsi, de most nincs kanalam az elejétől végig leírni

    A sysinternals csomagban van egy processz monitorozó (procmon?), és ott kell a fájl írásokat figyelni a TR.exe-re szűrve. Ha az nem ír, akkor a steam.exe-t kell megnézni.

  4. #114

    Alapbeállítás

    kara!
    Ments ki egy képet F12-vel a játékból.
    Amikor kilépsz a játékból, megjelenik a képernyőmentés ablaka. Ott klikkelj a "Lemezen levők megnézése" gombra. Alul balról a második. Megnyílik egy ablak, és fent látod most már hova települt nálad az a fránya Steam.
    De majd írd ide be mások okulására.

  5. #115

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kara!
    Ments ki egy képet F12-vel a játékból.
    Amikor kilépsz a játékból, megjelenik a képernyőmentés ablaka. Ott klikkelj a "Lemezen levők megnézése" gombra. Alul balról a második. Megnyílik egy ablak, és fent látod most már hova települt nálad az a fránya Steam.
    De majd írd ide be mások okulására.
    Hellosztok

    Kösznöm az ötleteket.

    F2-vel mentetem képeket, és utánna kiléptem a játékból ahogyan írtad, de nem jelent meg semmilyen képernyőmentés ablaka.
    Egyébként milyen fájlnéven és fájlkiterjesztéssel ment képeket mire keressek ?
    És Steam.exe-ét sem találtam sehol a Sajátgépben, az összes meghajtó összes könyvtárában.
    Valószínűleg abban látom a probléma gyökerét, hogy 32-bites Win7-em van, és ez nem túl gyakori.
    De sok programom, még mindég 32-bites windowshoz, jó, többek között, Nyomtató drájver, túnerkártya drájver, Skener drájver, Nyelv oktató CD-k,
    Régebbi játékok, s.t.b.
    Remélem van még valaki aki 32-bites win7-en játszik, vagy tud valami használható ötletet a helyzetre.
    Egyébként nem éretem miért csak ilyen kevés mentési lehetőséget ad, csak háromat, én háromat szeretnék menteni pályánként.

    Köszönöm az ötleteket, és remélem mihamarabb megoldodik a probléma.

    A választ előre is köszönöm.

    Üdv: kara

  6. #116
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Hát, igazából nem nagyon van szükség kézi mentésre.
    Minden tárgyfelvételnél, táborozásnál, eredmény elérésénél ment egyet a játék (TR logó ilyenkor látszik a jobb alsó sarokban).
    Ha mégis kéne menteni - mert mondjuk harc van, és nem akarod egyben lenyomni - akkor vissza kell menni az első táborig, leülni - és már ment is egyet.

    A steam parancsikonjára jobb klikk, tulajdonságok.

  7. #117

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, igazából nem nagyon van szükség kézi mentésre.
    Minden tárgyfelvételnél, táborozásnál, eredmény elérésénél ment egyet a játék (TR logó ilyenkor látszik a jobb alsó sarokban).
    Ha mégis kéne menteni - mert mondjuk harc van, és nem akarod egyben lenyomni - akkor vissza kell menni az első táborig, leülni - és már ment is egyet.

    A steam parancsikonjára jobb klikk, tulajdonságok.
    Hello

    De amikor újra telepítem a gépet ez már aktuális lenne, és a játékot akkor kellenének a mentések.
    Mert nagyon jó a játék, már 2010-óta 3 éve várok rá, már a múlt évezred vége óta játszok folymatosan a Tomb Raider, Lara Croft kisanyony-al.
    Ez a játék is nagyon tetszik, nem akarok gyorsan túlesni rajta, ki akarom élvezni a játék minden pillanatát, széjjelnézni milyen szépen megcsinálták .
    Azért köszi a választ.

    Üdv: kara

  8. #118
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HelloDe amikor újra telepítem a gépet ez már aktuális lenne, és a játékot akkor kellenének a mentések.
    Nem kellenek. A steam a saját szerverére menti, bárhol feltelepíted a steam-et, belépsz a felhasználóddal, letöltöd a játékot ugyanott fogsz tartani.

  9. #119

    Alapbeállítás

    Idézet zsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kellenek. A steam a saját szerverére menti, bárhol feltelepíted a steam-et, belépsz a felhasználóddal, letöltöd a játékot ugyanott fogsz tartani.
    Hello

    Akkor lehet, hogy nem is a gépemen kellene keresni a mentéseket, hanem a felhőbe ment ?

    Üdv: kara

  10. #120

    Alapbeállítás Tomb Raider 2013 végigjátszás

    Hellosztok

    Én ott tartok mikor Lara elbújik, megkötözve, és egy Orosz megtalálja.
    A szemközti harcban megszerzi Lara a pisztolyát és a a gyors "E"-vel az Orosz felé irányítja, és akkor megjelenik a pisztoly, hogy elsül, nyomtam az "F"-et de nem csinált semmit.
    A kérdésem az volna amikor a gyors "E"-nyomogatása után a kéz helyet egy "elsülő pisztoly" jelenik meg és az Orosz felé tartja milyen gombot kell megnyomni "PC"-n, hogy lelője az Oroszt, az "F"-et probáltam de arra nem csinált semmit.

    A választ előre is köszönöm.

    Üdv: kara

Oldal: 12 / 48 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •