Oldal: 10 / 48 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (477) összesen

Téma: Elakadások, segítségek

  1. #91

    Alapbeállítás

    Idézet kara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg, hogy a képeket az F12-vel lehet menteni és azokat hová menti?
    Mert nagyon szép a játék szép képeket lehet menteni Full HD-ban
    Üdv: Kara
    Szia, a screenshotokat a Steam-en keresztül tudod elérni legegyszerűbben -> Profilom-Képernyőmentéseim. Itt a képernyőmentések feltöltése boxba kattintva feljön egy ablak (képernyőmentés-kezelő) és ezen van egy gomb "Lemezen levők megnézése". Ez megnyitja azt a mappát ahova mentette.
    Én is csináltam már egy csomót, vannak viccesek is .

    Üdv: Bowgi

  2. #92

    Alapbeállítás

    Mindenki azt néz, amit akar! Nincs azzal semmi gond. A link csak egy lehetőség.

    Idézet Dope eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha oda jutok akkor inkabb a magyar narancsot neznem
    Idézet Viclab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki azt néz, amit akar! Nincs azzal semmi gond. A link csak egy lehetőség.
    Ignoranti, quem portum petat, nullus suus ventus est! (Seneca)

  3. #93

    Alapbeállítás

    Idézet Viclab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ignoranti, quem portum petat, nullus suus ventus est! (Seneca)
    Mi jó kikötőben landoltunk. Nincs semmi baj a linkeddel sem, köszönjük.
    Viszont ha már ennyire vágod a latint, próbáld meg a dupla post helyett, a magyar "Hozzászólás módosítása" gombot használni.

  4. #94

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a legvégén jöttem csak rá, hogy is kell az F-betűs részt rendesen megcsinálni. Kicsit nehéz elmagyarázni, de megpróbálom, hátha segít. Nem elég azt megvárni, hogy piros legyen a jelzés, mert akkor még túl korán van ahhoz, hogy megnyomd. Az a kör elég gyorsan, de egyre kisebb lesz, és amikor a legkisebb, de még piros, akkor kell nagyon gyorsan megnyomni az F-et, még mielőtt eltűnne az egész és túl késő lenne.
    Hűű, nekem ez még mindig bonyolult lenne, de nálam a következő jött be: kört meglátni, nyomni egy E-t (mindegy, hogy kicsi a kör vagy még nagy), ekkor megjelenik a felkiáltójel, nyomni egy F-et és kész. Nem kell pontosan azt a pillanatot megvárni, mikor épp beveszi az F-et, hanem olyan egyszerű lesz, mint az Anniversary-s nyilak a videókban. Nekem ez bevált és a későbbi harcos részeknél nagyon hasznos volt, hogy ne kelljen újra meg újra a hosszú nehézkes részeket végigvinni

  5. #95

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az egyik legjobb game amit eddig toltam. Kiakasztottam, megkerestem mindent, megcsináltam a challengeket (értsd.: minden helyszínhez 100%-ot ír) és mégis csak 99%-ot ír a teljes kiakasztáshoz. A kérdésem az lenne, hogyan érhetem el a teljes 100%-ot? Feladatnak annyit ír, explore the island...

  6. #96
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Szia!

    Sajnos van egy ilyen bug a játékban, hogy egy bizonyos táborhelyet, vagy sírt nem észlel a sok közül. Szét kell nézni a térképen, és ahol ? van, oda vissza kell menni, hogy újra "regisztrálja" a játék a helyet.

  7. #97

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors segítséget! Szétnézek majd, remélem rálelek erre a bugra. Csak szebb a 100 mint a 99%

  8. #98

    Alapbeállítás

    Én most pörgetem ott tartok ahol
    Spoiler!

  9. #99

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Először is szeretném elmondani, hogy nagyon tetszik a játék, már rég játszotam ilyen jó játékkal mint ez az új Tomb Raider. Szeretnék azonban segítséget kérni tőletek, lenne néhány kérdésem. Arról lenne szó, hogy a tábortűznél mindig be tudok lépni a "Base Camp"-ba. Ez pontosan micsoda? Azon belül vannak választási lehetőségek. Arra már rájöttem, hogy a "Gear"-ban tudom a fegyvereket tunningolni, ezen kívül mit lehet itt még csinálni? És a "Skills" pontosan micsoda?

    Továbbá arra lennék kíváncsi, hogy találtam a játék során bizonyos tárgyakat ilyen kis ládában. Ezek mire jók? Illetve szereztem ruhákat is. Ezek közül van olyan, amely bizonyos támadásoktól megvéd? És érdekelne még az is, hogy az életerőt hol lehet megnézni, és mivel tudom maximálisra állítani.

    Köszönöm szépen előre is a segítséget!
    Utoljára módosítva: Leon által : 2013-03-11 15:16 Oka: helyesírási hibajavítás

  10. #100
    HajfürtFX™ zsolt logója
    Csatlakozott
    13-03-04
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    299
    Gamer ID-k

    Steam ID: glitchy-one

    Alapbeállítás

    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról lenne szó, hogy a tábortűznél mindig be tudok lépni a "Base Camp"-ba. Ez pontosan micsoda?
    Kiosztani a kapott képzettségpontjaidat, fegyvert fejleszteni a fa- és fémlátákból összeszedett "alkatrészekből" (salvage). Elvileg ruhát is tudsz váltani, de nekem még nem sikerült.
    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon belül vannak választási lehetőségek. Arra már rájöttem, hogy a "Gear"-ban tudom a fegyvereket tunningolni, ezen kívül mit lehet itt még csinálni? És a "Skills" pontosan micsoda?
    Képzettségek, amiktől több lehetőséged lesz a játékban. Olvasd el a leírásukat, ott le van írva, hogy egy-egy képettség milyen bónuszt vagy új lehetőséget ad.
    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbá arra lennék kíváncsi, hogy találtam a játék során bizonyos tárgyakat ilyen kis ládában. Ezek mire jók?
    Azok az alkatrészek, amikből a fegyvereidet tudod fejleszteni.
    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve szereztem ruhákat is. Ezek közül van olyan, amely bizonyos támadásoktól megvéd?
    Nem, csak változtatni tudod Lara kinézetét.
    Idézet Leon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És érdekelne még az is, hogy az életerőt hol lehet megnézni, és mivel tudom maximálisra állítani.
    Pár másodperc, és magától feltöltődik. A képernyőn a vérfoltok - illetve azok mennyisége, és végül a fekete-fehér kép illetve a szívdobogás mutatja, hogy mennyi életerőd van.

Oldal: 10 / 48 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •