Oldal: 87 / 173 ElsőElső ... 3777858687888997137 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 861 - 870 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #861

    Alapbeállítás

    http://www.treditor.hu/16/christmas_train.htm ez volt az keresőbe kerestem és a letöltésnél a zöld mezőbe nem engedte h letöltsem

  2. #862

    Alapbeállítás

    A zöld ablak csak megjelenik, ott nem kell klikkelni. Csak pár másodperc utána automatikusan el kéne indulni a letöltésnek. Ha nem indult el, akkor általában az a gond, hogy a Te neted belassult.

  3. #863

    Alapbeállítás

    azt szeretném kérdezni,hogy miért nem működik rendesen a horizontb köd?
    a probléma:van egy TR3 típusú horizontom(nem eredeti TR3-as,mert más textúra van rajta)és kiválasztottam egy színt és stpixben minden elvégeztem amit kell.utána a scriptben is mindent beleírtam ahogy kell.de ami a játékban van az..pfff ugyanúgy látszik a horizont,mintha hozzá se nyúltam volna,és a köd is látszik,kizárólag ott ahol fala van..vagyis szabadtéri pályán hihetetlen ronda.:/
    próbáljak eredeti TR3-as horizontot használni?vagy valami más a probléma?
    ha kell töltök fel képet is

  4. #864
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Légyszi tölts fel egy képet, mert nem nagyon értem így látatlanba, aztán megpróbálok segíteni

  5. #865

  6. #866
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Rakjd be egy ilyet is a scriptbe:
    FogRange= 4,50

  7. #867

    Alapbeállítás

    már benne volt nagyobb értékkel,de átírtam,és nem változott,vagyis de,de az eredeti probléma még megvan

  8. #868

    Alapbeállítás

    még mindig látszik a horizont, rendesen be van textúrázva az egész?

  9. #869

    Alapbeállítás

    igen.kétszer ellenőriztem,és a biztonság kedvéért újra textúráztam.akkor igazi TR3-as horizonttal próbálkozzak?

  10. #870

    Alapbeállítás

    nem kell eredeti TR3as, trsearch-ről leszedsz egyet és azt át textúrázod ha jól emlékszem a tutorialomban linkeltem is párat

Oldal: 87 / 173 ElsőElső ... 3777858687888997137 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •