Oldal: 99 / 173 ElsőElső ... 4989979899100101109149 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 981 - 990 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #981

    Alapbeállítás

    Bogi és Norbi a pályád címe?

  2. #982
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bogi és Norbi a pályád címe?
    Igen. XD Nővéreméknek indult a projekt, de ezt már mondtam. Jobb nevet nem tudtam neki adni. XD De ha te tudsz neki jobb nevet adni, akkor adhatsz.

  3. #983

    Alapbeállítás

    Ahhoz látnom kéne a pályát.
    De nem ezért kérdeztem, Majd priviben elmesélem, a Bogi néven akadt meg a szemem.

  4. #984
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    szerkesztett pályákon melyikkel kell himbálódzni a kötélen melyik gombot kell megnyomni?
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #985

    Alapbeállítás

    Igen, ez valahogy kimaradt a mozgások leírásából. Pedig érdekes ez is.
    Tehát a kötélen belengetni a "Gyorsfutás" gombbal lehet.
    És úgy ugrik a legmesszebbre, hogy amikor a lábát felemeli, akkor kell elugrani.
    De szerkipályákon néha kell egy speciális ugrás is. pölö Augusto-Taras: Vikings pályáján:
    Tehát a nagyugrás: Lengj be egyet, majd engedd el a belengetõ gombot. Amikor Lara épp felhúzza a lábát a kötélre, akkor nyomd meg ismét, és ezzel egy szuperbelengetést érsz el. Amikor felhúzza a lábát ugrás, és elkapod amit kell. A szuper belengetés akkor mûködik csak, ha épp akkor húzza fel a lábát, amikor hátralengsz.

  6. #986
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz látnom kéne a pályát.
    De nem ezért kérdeztem, Majd priviben elmesélem, a Bogi néven akadt meg a szemem.
    Jah, értem. Lehet, hogy lassan felteszem, audio packkal együtt, azt meg nem kell konvertálni, mert mp3-mat is játszok a tombibombi. Ezerszer leteszteltem, végigjátszottam, nincs se textúrahiba, se idegesítő bugok, semmi ilyesmi, tökéletesen játszható stb. Csak az almafákkal van bajom, azok pöppet hibásak textúra téren, de ha javítom akkor az uszoda vízesései zöldülnek be... :S A script meg magyarított, tehát szinte minden magyar. Nekem 30 perc végigjátszanom, nem túl nehéz, de a mozdulatok gyakorlásához, meg egy kis jajj leesek feeling szemléltetésére és éreztetésére jó. Hátha tetszene mindenkinek. Readme rem, hogy nem kell, mert secret nuku, irányítás ugyan az, mint az LE-ben, objektumkészítők nevét nem nagyon tudom, akiét tudom az horus goddes, aki az outfitet csinálta, aztán kb. ennyi. Pár cuccot meg átalakítottam, pl. a croft manoros képet alakítottam át a tesómék képére( a fórumos kiadásban Larás képekre), meg a kulcslyukakat színeztem át, amit a ruins wadból rippeltem ki, kb. ennyi. Zenét amúgy szabadon cserélhetitek majd, ha akarjátok.

  7. #987

    Alapbeállítás

    tombraidermaster1996!
    Csak hagyj időt a tesztelésre. Ez nagyon fontos.
    Nehogy úgy járj, mint a marrha crash, (vagy imaszuma, ahogy akarod) aki nem teszteltette, és játszhatatlan a pályája.
    Több fickóval teszteltesd majd. Ne kapkodj.

  8. #988
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Csak kivel teszteltessem? Nem ismerek olyasvalakit senkit... Én meg tisztességes ember vagyok, letesztelem ezerszer, végigjátszom, odafigyelek mindenre, dozy-t használok arra, hogy mindent meglássak, ami esetleg elérhetetlen, textúrahiba nuku, ajtók nyílnak rendesen, mindent meglehet csinálni, ami benne van. Soundbugot nem tudom javítani... A lényeg, h a gyakorlópályánál a házban ahol van a kapaszkodós rész, amikor végig kell oldalazni, ott odamész, nem altot nyomsz, hanem ctrl-ozol meg nyomod az előrét, mert csak úgy ugrik fel, más gond nincs vele. Nyújtott textúrákra vigyáztam nagyon, de az ajtók felett nem tudtam mi csinálni, tehát ott sajna nyújtott, de máshol jól meg van csinálva, tükröztem is a textúrákat, meg mindent megtettem.

  9. #989
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak kivel teszteltessem? Nem ismerek olyasvalakit senkit... Én meg tisztességes ember vagyok, letesztelem ezerszer, végigjátszom, odafigyelek mindenre, dozy-t használok arra, hogy mindent meglássak, ami esetleg elérhetetlen, textúrahiba nuku, ajtók nyílnak rendesen, mindent meglehet csinálni, ami benne van. Soundbugot nem tudom javítani... A lényeg, h a gyakorlópályánál a házban ahol van a kapaszkodós rész, amikor végig kell oldalazni, ott odamész, nem altot nyomsz, hanem ctrl-ozol meg nyomod az előrét, mert csak úgy ugrik fel, más gond nincs vele. Nyújtott textúrákra vigyáztam nagyon, de az ajtók felett nem tudtam mi csinálni, tehát ott sajna nyújtott, de máshol jól meg van csinálva, tükröztem is a textúrákat, meg mindent megtettem.
    Ajtók felett úgy tudod kiküszöbölni, hogy nyomkodod az F betűt.

  10. #990
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajtók felett úgy tudod kiküszöbölni, hogy nyomkodod az F betűt.
    Próbálom, de nem megy.... Csak egy kockát enged, többet nem, további nyolc vagy tizenkettő nyújtott... :S Annyira hál' Istennek nem vészes a dolog, csak picit csúnyán mutat olykor-olykor....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •