Oldal: 89 / 173 ElsőElső ... 3979878889909199139 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 881 - 890 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #881
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Köszi, meglesem mindjárt, csak töltse be az oldalt a net.

    Amúgy bocsi amiatt,hogy így írtam a pálya címét, de youtubeon így volt, mondom akkor az Angel Within a szerkesztő, a Croft Manor meg a pályája. Hát elég nagyot tévedtem...
    Utoljára módosítva: tombraidermaster1996 által : 2011-12-21 14:24

  2. #882
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    most játszok Titak legújabb pályájával, a Mists of Avalon-nal, és...
    hajmeresztő, milyen gönyörűséges megvalósítások vannak benne. a környezet olyan szép!

    tetszik a PDA, és a PLS is.
    egyszerűen vetekszik a hivatalos játékokkal is. nem lehet jobbat kihozni a TRLE-ből, ahogy OBig is mondta, ez minden bizonnyal a maximum. (nem nevezem meg, melyikkel vetekszik, úgyis mindenki tudja. )
    Anything could happen
    And it will

  3. #883

    Alapbeállítás

    ha minden jól megy,hétvégén befejezem a topicot a tutorialok közt.igazából egy 2-3 szobás pályát próbálok példának hozni.
    Ötlet,h mit vegyek bele?

  4. #884
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    húúú kijátszottam a Mists of Avalon-t Titak-tól, hát imádnivaló kaland volt.
    NEKEM ez eddig a legjobb szerkipálya. OBig, mit mondasz erre?
    várom a folytatást!
    Anything could happen
    And it will

  5. #885

    Alapbeállítás

    Szrtm is Kacsa
    Bár egy kicsit lehetett volna itt-ott nehezebb, de a grafika, élmény az tuti. Mindenképpen látszik, hogy mit lehet kihozni ebből a régi, "szr" motorból is. És mindezt egyetlen ember alkotta, asszem két év alatt.
    Feltenném a kérdést: Miajólópikulát csinálnak a Kristálynál?

  6. #886
    Legenda
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    4.299
    Blog bejegyzések
    1

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Feltenném a kérdést: Miajólópikulát csinálnak a Kristálynál?
    küldtem is Titaknak most egy ímélt, és abban erre is kitértem, egy mondat erejéig. megmondtam neki, hogy ez az egyetlen kis pálya simán hazavágja a... nem mondom ki.

    amúgy egyetértek, hogy lehetett volna nehezebb, hisze én is végigjátszás nélkül vittem ki, pedig én aztán midenhó elakadok.
    szerintem lehetett volna bele több időrefutás is, és még több, és nehezebb ellenségek (egy bossfight a végére, talán. végül is a végén az a kerek, rózsaszín terem pont megfelelt volna egy "arénának". arra gondolok, ahol Lara megtalálja a térképet, az "X Marks the Spot" pályán).
    igen, az ellenségekből elég kevés volt, de nem bánom, hiszen nem a lövöldözés miatt szeretem a TR-t.
    Anything could happen
    And it will

  7. #887
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Amúgy ez nem szaggat lassabb gépeken? Le szeretném tölteni, ha már ilyen jókat írtok róla, meg hogyha üti a fő részeket, akkor meg főleg letöltöm. Amúgy ez nem a part1? Mert first clues a neve, tehát akkor biztos part1. Vagy nem tudom. Köszi a választ előre is.

  8. #888

    Alapbeállítás

    Igen, majd lesz folytatása. Remélem legalábbis.
    Hogy szaggat-e? Hát azt nemtom. Nekem amúgy nem egy csúcs gépem van, csak egy Radeon1950Pro-m van, és megy 1600*1200-ban is simán.

  9. #889
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Nekem sincs egy szuper kis gépem. A konfigurációm: winxp 32x sp3 amd sempron processzor 2800+ 1,44 gbájt ram plusz nevidia geforce 6100(256mb), és simán beszaggat minden szerkipálya a gépemen, amiatt kérdeztem.

  10. #890

    Alapbeállítás

    És ha lejjebb veszed a felbontást?

Oldal: 89 / 173 ElsőElső ... 3979878889909199139 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •