Oldal: 167 / 173 ElsőElső ... 67117157165166167168169 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.661 - 1.670 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1661
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    De ha végképp elakadsz sikíts. Vagy küldök mentést. Mert én ott már túl jutottam. Elakadtam én is. Bugos a pálya. Hiába nyomom hirtelen a ctrl -t akkor se bírok tovább jutni. Kár érte, mert fantasztikus pálya.

  2. #1662
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ahaa, mégse dekoráció a padlóminta, csak most látom. Köszi
    Megpróbállak utolérni, meglátjuk, nekem bugos-e. Ha sikerül továbbjutni, rakok fel mentést.

  3. #1663
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Szívesen A tüskés teremre csak annyit mondok, hogy ott nagyon legyél figyelmes Ahol a másik ló van. Sok sikert

  4. #1664

    Alapbeállítás

    Sok az új pályakészító, ez is olyan lehet. Nincs még tapasztalat

  5. #1665
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Tovább jutottam közbe. Ha valaki elkezdi ezt a pályát, és gondja lenne fali réseknél. Akkor egy picit engedje el a ctrl-t majd hirtelen nyomja meg újra. Így Lara babánk tovább leng

  6. #1666
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ezt nekem is kellett alkalmaznom a leereszkedős résznél, kapásból háromszor. Tényleg kezdő pályának tűnik, de valahogy mégse. Hol nagyon jó a pálya, hol kevésbé a bugok miatt, de összességében tetszett. Főleg a rejtvények, megtornáztatta az agyam itt-ott, szerencsére többnyire logikusan volt felépítve az egész. A 7 kapcsolós puzzle is tök jó volt. (És gyűlölöm a labirintusokat.)
    Utoljára módosítva: Matie által : 2015-10-12 01:06

  7. #1667
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Ezzel a minotaurusszal eltáncoltam egy darabig , de nehezebbre számítottam. Jó kis pálya volt bizony

  8. #1668
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Játszik valaki már a BTB2015-Amalthea Island pályával ?



    A fenti képen lévő résznél vajon hogyan lehet átjutni ?
    Már a pacim, fáklyám megvan, de oda nem tudom hogyan jutok el.
    Valaki ?????

    Mentések:

    https://mega.nz/#!kQBBEITJ!d2EJFQeEe...9VcNxdNL8RtRa4

  9. #1669
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia Duduska
    Én ugyan nem játszottam vele, de ilyenkor szokott segíteni a "BtB madár", aki vagy maga a szerkesztő, vagy valaki más, aki esetleg tesztelte a pályáját, nem lehet tudni. Mindenesetre megkérdeztem és a következőket sugallja:

    "Reméli, hogy meg van gyújtva a fáklya, mert erre szükség lesz a képen lévő templomban.
    Ha megvan a fáklya, de nincs meggyújtva, két piros gyémántot kell megtalálni és elhelyezni az erdő melletti bikafejeken. Ezek a következőképpen találhatók meg:

    - Az első drágakő: a templom környékén vedd fel a templom kulcsát a kis medence közelében. A templomban vedd fel az emléktáblát, ez nyitja a közeli ajtót a parton, a rejtvény megoldásával egy Lírát szerezhetsz meg. Ez nyitja az ajtót a közeli házban a sarokban. A harmadik szinten a rejtvény megoldásával megtalálod a drágakövet a teraszon.

    - A második drágakő: azon a területen van, ahol az uzik és a talapzat van, zöld fénnyel. Ha megközelíted az ajtókat, a kamera megmutatja, hol vannak a kulcsok: az egyik a kis piacon, a másik pedig a magas peremeken az oroszlánfej szobrokkal. Az egyik kulccsal nyitható mögött megtalálod a waterskineket / vázákat, a másik pedig az a terem, ahol a mérlegek vannak. A megfelelő mennyiségű víz mérlegbe öntésével megszerezhető a "Minotaur's Head". Kint menj végig a víz alatti járaton, a buborékokat kell követni, hogy elkerülhesd a sodrást. Helyezd el a fejet a kis szigeten, és egy platform visszamegy a falba a parton, ott vedd fel a drágakövet.

    A templom belsejébe nem lehet bejutni a repedéseken keresztül.
    Ha a fáklya már meg van gyújtva, rövid időre dob el valahol a kezdőterületen (ahol a tekercs volt), és keress egy kapcsolót fenn az északi falon (a képeden: ereszkedj le, fuss nyugat felé, Lara fel fog nézni a kapcsolóra). A magasan lévő kapcsoló előtt van egy eltört oszlop, aim mászható a keleti oldalról, ahol egy picit meg van emelve a padló. Lehetséges, hogy bizonyos pozíciókból Lara nem hajlandó megmászni, ilyenkor nem kell kétségbe esni, meg kell próbálni a jobb vagy bal oldalon. A kapcsoló kinyitja a közeli ajtót nyugatra. Itt megoldhatsz egy rejtvényt (figyelmesen kell nézni a kameraszekvenciát), használd a meggyújtott fáklyát, hogy leeressz egy kötelet, és megszerezhesd a két pitagoraszi darabot. A kombinált darabbal kinyithatod a templommal szemben található ajtót, és bejuthatsz a végső szobába a bőségszaruval."

  10. #1670
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Szia

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Duduska
    Én ugyan nem játszottam vele, de ilyenkor szokott segíteni a "BtB madár", aki vagy maga a szerkesztő, vagy valaki más, aki esetleg tesztelte a pályáját, nem lehet tudni. Mindenesetre megkérdeztem és a következőket sugallja:
    [/I]
    Köszönöm.

    "Reméli, hogy meg van gyújtva a fáklya, mert erre szükség lesz a képen lévő templomban.
    Ha megvan a fáklya, de nincs meggyújtva, két piros gyémántot kell megtalálni és elhelyezni az erdő melletti bikafejeken. Ezek a következőképpen találhatók meg:


    Még csak 1 "bikaszem"-em van.

    - Az első drágakő: a templom környékén vedd fel a templom kulcsát a kis medence közelében. A templomban vedd fel az emléktáblát, ez nyitja a közeli ajtót a parton, a rejtvény megoldásával egy Lírát szerezhetsz meg. Ez nyitja az ajtót a közeli házban a sarokban. A harmadik szinten a rejtvény megoldásával megtalálod a drágakövet a teraszon.
    Ez megtörtént

    - A második drágakő: azon a területen van, ahol az uzik és a talapzat van, zöld fénnyel. Ha megközelíted az ajtókat, a kamera megmutatja, hol vannak a kulcsok: az egyik a kis piacon, a másik pedig a magas peremeken az oroszlánfej szobrokkal. Az egyik kulccsal nyitható mögött megtalálod a waterskineket / vázákat, a másik pedig az a terem, ahol a mérlegek vannak.
    Mérleges terem még nincs meg.

    A megfelelő mennyiségű víz mérlegbe öntésével megszerezhető a "Minotaur's Head". Kint menj végig a víz alatti járaton, a buborékokat kell követni, hogy elkerülhesd a sodrást. Helyezd el a fejet a kis szigeten, és egy platform visszamegy a falba a parton, ott vedd fel a drágakövet.

    A templom belsejébe nem lehet bejutni a repedéseken keresztül.
    Ha a fáklya már meg van gyújtva, rövid időre dob el valahol a kezdőterületen (ahol a tekercs volt), és keress egy kapcsolót fenn az északi falon (a képeden: ereszkedj le, fuss nyugat felé, Lara fel fog nézni a kapcsolóra). A magasan lévő kapcsoló előtt van egy eltört oszlop, aim mászható a keleti oldalról, ahol egy picit meg van emelve a padló. Lehetséges, hogy bizonyos pozíciókból Lara nem hajlandó megmászni, ilyenkor nem kell kétségbe esni, meg kell próbálni a jobb vagy bal oldalon. A kapcsoló kinyitja a közeli ajtót nyugatra. Itt megoldhatsz egy rejtvényt (figyelmesen kell nézni a kameraszekvenciát), használd a meggyújtott fáklyát, hogy leeressz egy kötelet, és megszerezhesd a két pitagoraszi darabot. A kombinált darabbal kinyithatod a templommal szemben található ajtót, és bejuthatsz a végső szobába a bőségszaruval."

    Ezek figyelembe vételével, ha jól értem azok, a rések átverések....
    Remélem sikerül majd ....
    Erről fogok videóvégigjátszást csinálni. Nagyon tetszik ...

    Duduska

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •