Oldal: 151 / 173 ElsőElső ... 51101141149150151152153161 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.501 - 1.510 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1501

    Alapbeállítás

    Hjaj Matie...

    még a demóval se tudtam végezni...mostmeg...: DDD
    namindegy...hajtépés 3...2...1

  2. #1502
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Naa, azért annyira nem vészes... Azóta könnyítettem is pár feladaton.

  3. #1503

    Alapbeállítás

    Lehet, kár volt.
    Most, így utólag, lehet hogy kár volt.
    Persze nem felejtem el, amikor előszörre szentségeltem. De amikor egy pályát leírok, többször végigviszem, és mindig megtalálom a könyebb utat. Itt is így volt. Első két pálya medi nélkül simán. Viszont azt nem hiszem el, amit a kinti statokban látok, hogy a 3. pályát medi nélkül végigvitték. Ezt csakis csalás, vagy bug kihasználásával lehetséges. Így viszont hiteltelen. Szrtm!!!
    Bosszant is a dolog, mert 100* visszatöltve is el kellet használnom egy nagymedit. Így is határeset volt.

  4. #1504
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    ezt is kivihetjük közösen nem csak az annit jó ötlet lenne
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  5. #1505
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    a forgotten talehez most készítem a leírást! meg a többi még a kanyarba van amiket igértem csak nehezen találom meg a secreteket az egypt and beyond kettőben mert olyan idegelő még a pop ww se bírom átvinni
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  6. #1506
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Letöltöttem pár szerkesztett pályát, de abszolút amatőr vagyok, még az irányítást se ismerem
    Meg tudnátok mondani, hogy mi lenne a körülbelüli végigjátszási sorrend nehézség szempontjából?

    Lista:
    2 crystal skull, power of the dragon, protected by the undead, experiment of budapest, mist of avalon, himalayan mysteries, pirate princess, crystal of life, TRA Retold, TR Revelation 3-4, Lara's Shadow, Secret of the Bermuda Triangle, Malaysian artifact, treasure of the lost spanish galleon, house on a hill, reflection of eternity, neon god, south pacific, kettunen the mystery, the beginning

    Előre is köszönöm!

  7. #1507

    Alapbeállítás

    Hát a Mists of Avalon - First Clues egyszerű, tán elakadni sem lehet benne. Tán kezdj azzal. Az irányítás meg olyan, mint a tr4-ben, vagyis ilyen: http://tombraiders.hu/index.php?opti...=473&Itemid=21

    Végigjátszás is van hozzá: http://treditor.hu/trle/treditor/11/...irst_clues.htm

  8. #1508
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát a Mists of Avalon - First Clues egyszerű, tán elakadni sem lehet benne. Tán kezdj azzal. Az irányítás meg olyan, mint a tr4-ben, vagyis ilyen: http://tombraiders.hu/index.php?opti...=473&Itemid=21

    Végigjátszás is van hozzá: http://treditor.hu/trle/treditor/11/...irst_clues.htm
    Köszönöm a gyors választ, akkor valószínűleg az lesz az első....

  9. #1509

    Alapbeállítás

    Nem nagy kihívás ez a pálya, inkább a textúrák szépek. Nem lesz kihívás ne vedd annak, inkább egy kis bemelegítésnek, aztán jöhetnek Roli, Matie pályái. Azok egy magyarnak úgyis kötelező darabok.

  10. #1510
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Így van!
    Erősen gondolkozom rajta, hogy elsőnek a Power of the Dragont próbálom meg...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •