Oldal: 102 / 173 ElsőElső ... 25292100101102103104112152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.011 - 1.020 (1721) összesen

Téma: Általános Tomb Raider Level Editor társalgó

  1. #1011
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ööö... attól még senki se lessz magyar mert a draga kis oldidról tölt le...
    Kint jobb a dizi
    azt nem mondanám hogy jobb a dizájn.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  2. #1012
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Csak egy kérdés OBig: Ha tízmilliószor végigjátszom a pályát és letesztelem, és minden ajtó nyílik, mindent fel tudok venni, nem bugos, csak soundbug van, ami javíthatatlan és ha a hatalmas ugrásokj is teljesíthetők a bányában könnyen, meg ha minden működik és ha jó a végkapcsoló és ha nincs textúrahiba, pedig mindent bejártam, akkor nagyon muszály teszteltetni?? Egyenként elküldeni mindenkinek, aki tesztelné az nekem nem megy. Örülni fogok majd neki, ha mailben eltudom majd küldeni neked. Előre is köszi a választ.

  3. #1013

    Alapbeállítás

    Idézet horus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jajj OBig is csak azért csinál belőle nagyügyet mert pénzt ad érte
    (a tárhelyért)... nem azért mert húúúú de nagymagyar....
    Hát kisbarátom ezt nagyon kikérem magamnak. Ne magadból indulj ki.
    Én pölö igenis büszke vagyok az oldalra, a trs.hu-ra is, amit Roliék csinálnak. Nem vagyunk egy kategóriában. Azért nálam már nem annyira fontos a pénz. Kicsit kapj a fejedhez apafej. Hogy mást ne mondjak.
    Látszik azért rólad,.... ami kell.
    Egyébként ha a dizi a fontos számodra, miért nem húzol el oda? Nem sírnánk érted. Érted?
    Utoljára módosítva: OBig által : 2012-05-15 20:30

  4. #1014

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak egy kérdés OBig: Ha tízmilliószor végigjátszom a pályát és letesztelem, és minden ajtó nyílik, mindent fel tudok venni, nem bugos, csak soundbug van, ami javíthatatlan és ha a hatalmas ugrásokj is teljesíthetők a bányában könnyen, meg ha minden működik és ha jó a végkapcsoló és ha nincs textúrahiba, pedig mindent bejártam, akkor nagyon muszály teszteltetni?? Egyenként elküldeni mindenkinek, aki tesztelné az nekem nem megy. Örülni fogok majd neki, ha mailben eltudom majd küldeni neked. Előre is köszi a választ.
    Küld el nekem, és én feltöltöm az oldalra, megadom a linket, és másnak már nem kell elküldened, csak a linket.
    Azért jobb másokkal is teszteltetni, mert esetleg másként nézik a pályát, másfelé mennek. Hisz te már tudod merre kell.
    Persze ha nem akarsz már semmin sem javítani, akkor nem kell teszteltetni.

  5. #1015
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet OBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Küld el nekem, és én feltöltöm az oldalra, megadom a linket, és másnak már nem kell elküldened, csak a linket.
    Azért jobb másokkal is teszteltetni, mert esetleg másként nézik a pályát, másfelé mennek. Hisz te már tudod merre kell.
    Persze ha nem akarsz már semmin sem javítani, akkor nem kell teszteltetni.
    Hát végülis elég lineáris a pálya és pár dologra odakell figyelni, hogy jó legyen. Pl: a Croft manor belsejében az oldalazós falnál ha ugrasz kapaszkodsz, úgy nem jó, biztos valami 2 klikkes slope hiba vagy passz, akkor ctrl és előre kell hozzá, hogy felkapaszkodj, meg a ctrl-lal tudsz kézenétfordulni is, nos ez idegesítő tud lenni, hogyha egy tárgyat akarsz felvenni, mert bepörög Lara, ha nem állsz meg teljesen a mozgásban, ilyen vagy hagyjátok megállni, vagy sétáljatok oda a tárgyhoz, vagy emelvényhez és úgy vegyétek fel! Ja és még valami, szabályos játékmenetet csináljatok, ne csaljatok, mert van egy kulcsos ajtó, amivel az uszodába betudsz menni, de ott van a kivezető ajtó is, ami kivisz a labiintushoz. Ezért úgy csináljátok, hogy a manort belülről bejárjátok, begyűjtitek a dolgokat, kinyitjátok az ajtót a labirintushoz, aztán ki a külső gyakorló pályára ott végigcsináljátok, felveszitek a kulcsot, nem árulom el, hogy hol van majd meglelitek, begyűjtitek onnan is a dolgokat, utána a labirintus. Tehát minden kis zugot bekell járnotok, mert két bronz,ezüst,arany pajzs van, 2 bronz,ezüst,arany kereszt, 2 bronz,ezüst,arany gömb, 2 arany ezüst,bronz ősi kés van, 1-1 darab a sárkányokból, ezek arany, kő és jáde sárkány formában, van 7darab gyémánt (nekem Chaos Emeralds mert arra hasonlítanak, még színben is) Aztán a labirintus végén egy üdítőt felvesztek és vége a pályának. Alapjában véve nem nehéz, csak időigényes pálya. Ja meg ha kúszni akartok ott, ahol van a függeszkedős rész a manorban, ott kell a guggolás gomb is, hogy bemásszon a résbe. Tehát ez pálya ellenségmentes, nézelődős,gyakorlós,gyűjtögetős. A script kb.90%-ban magyarított, pár szöveg maradt angolul.

  6. #1016
    Kitiltott
    Csatlakozott
    11-01-17
    Üzenetek
    2.010

    Alapbeállítás

    Remélem, hogy azért majd idővel, mikor majd a két kezetekkel kell megkeresni a pénzt mindenre, akkor végre eljut az eszetekig, hogy miről is van szó.
    Fogjátok fel így: hogyha egyszer egy honlapba vágtok bele (ami nem kis munka és pénz, ha saját domained és tárhelyed van), feltesztek oda egy bizonyos valamit... Aztán egyszer jön egy kedves kommentelő, aki majd egy külső linkekkel dobálózik arról a bizonyos valamiről, pedig már rég fent van az oldaladon. Nektek ez hogy esne? Elég sz@rul, nem?

    OK, lehet, hogy külső szemmel is más ez, meg szerkesztőként is... szóval a "felháborodásnak" itt nincs helye.
    Akkor megérteném, ha nem lenne fent itt, de ha egyszer fent van, úgy nekem már magas

    Na de ennyit az -ról...

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A script kb.90%-ban magyarított, pár szöveg maradt angolul.
    Mik maradtak angolul? Egyszer készítettem egy teljesen magyar scriptet, így talán tudnék segíteni.

  7. #1017
    Az utolsó felfedező tombraidermaster1996 logója
    Csatlakozott
    11-09-10
    Hely
    Mezősas
    Üzenetek
    992

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mik maradtak angolul? Egyszer készítettem egy teljesen magyar scriptet, így talán tudnék segíteni.
    A savegame meg loadgame-nél a slotok, tehát az empty slot, az exit exit to title meg csomó minden még, de azok észrevehetetlenek, esetleg elküldöm neked az english.txt-t
    Csatolt fájl-ok Csatolt fájl-ok

  8. #1018
    Sírrabló Caroline logója
    Csatlakozott
    11-01-21
    Hely
    Hatvan
    Üzenetek
    1.450
    Blog bejegyzések
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem, hogy azért majd idővel, mikor majd a két kezetekkel kell megkeresni a pénzt mindenre, akkor végre eljut az eszetekig, hogy miről is van szó.
    Fogjátok fel így: hogyha egyszer egy honlapba vágtok bele (ami nem kis munka és pénz, ha saját domained és tárhelyed van), feltesztek oda egy bizonyos valamit... Aztán egyszer jön egy kedves kommentelő, aki majd egy külső linkekkel dobálózik arról a bizonyos valamiről, pedig már rég fent van az oldaladon. Nektek ez hogy esne? Elég sz@rul, nem?

    OK, lehet, hogy külső szemmel is más ez, meg szerkesztőként is... szóval a "felháborodásnak" itt nincs helye.
    Akkor megérteném, ha nem lenne fent itt, de ha egyszer fent van, úgy nekem már magas


    Na de ennyit az -ról...



    Mik maradtak angolul? Egyszer készítettem egy teljesen magyar scriptet, így talán tudnék segíteni.
    Igazad van Én nagy hülyeséget csináltam azzal, hogy azt az egy játékot szedtem le külső oldalról( de csak azért mert itt fent kerestem és nem találtam,) pedig csak szét kellett volna néznem és Mondták is hogy fönt van csak a linket javították de én azt a játékot egy hete szedtem el,pedig már akkor is fönt volt sokszor van hogy nem gondolkozok előre pedig csak rögtön cselekszem kérdeznem kellett volna. Ezért bocsánatott is kérek a tettemértja meg persze a kereső is kiverte a szememet. ember vagyok én se vagyok tökéletes, sajnos én is hibázhatok. Tényleg nem akartam azzal konfliktust okozni hogy idegen helyről szedtem le azt a bizonyos cuccot, pedig ti már felraktátok azt és elég sokat dolgoztok az oldallal a tárhellyel, és még egyszer bocsánat.
    I'love an Adventure,and a Live and, I not give up!
    Tomb Raider the best game :)

  9. #1019

    Alapbeállítás

    Idézet Roli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Kijött egy nagyon-nagyon kezdetleges verziója
    ezt a progit,hogyan is kéne használni?
    mert nekem csak hibaüziket küldözgetett...sőt..még első indításkor be is fagyasztotta a gépem XD
    de nem is gond....inkább azt szeretném kérdezni,
    hogy a mit is takar a Grafikai tuning?Meg olyan progi lesz mint a meta?

  10. #1020

    Alapbeállítás

    Idézet tombraidermaster1996 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyi kis segítséget szeretnék kérni, hogy beszeretném állítani a sárkány secreteknél azt, hogy számolja a játék, csak nem tudom, hogy hogyan, mert 2 van a pályában mindháromból, csak nem számolja. Pickup item slotban vannak. Előre is köszönöm a segítséget.
    Ezt ha jól emlékszem scriptelni kell

    én NG Centert használok, (gondolom te is) így ha ezt a sort beilleszted a Scipt Title részébe a számot átírva tudod állítani a secretek számát

    Customize=CUST_SET_SECRET_NUMBER, 1

    ez nem a pályán kénti számot állítja hanem az egész játékban maximálisan összeszedhető secretek számát ha minden pályán más számot szeretnél, ezt a sor simán beilleszted minden pálya sciptjébe

    ahhoz hogy számolja minden pályán hányat szereztél meg eddig, csinálsz egy Secret triggert az adott pontra és minden egyes triggernél más számot adsz meg ezzel jelezve h egy újabb secretet talált meg a játékos ha úgy szeretnéd aktiválni a secret triggert h a kis hang akkor szóljon mikor a játékos felvette a tárgyat, simán pickup-ra állítod a trigger típusát



    remélem tudtam segíteni
    Utoljára módosítva: wdavid által : 2012-05-16 22:17

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •