Oldal: 23 / 25 ElsőElső ... 132122232425 UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (247) összesen

Téma: Multiplayer

  1. #221
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Egészen meglepődtem, mostanában szinte mindig találok DLC-s meccset. Pár hónapja csak a leárazások környékén lehetett találni nagy nehezen, persze most is többnyire csak Team Deathmatch kategóriában. (Ha bárki szeretné kipróbálni a DLC-s pályákat, vagy akár egy sima meccset szeretne játszani, nyugodtan vegyetek fel Steamen, szívesen küldök meghívót meccsbe.)

    És kb. egy éve csücsül a raktáramban feleslegesen egy Silverballer és az Aviatrix ruha, az előbbi multiban kifejezetten hasznos, az egyik leghatékonyabb pisztoly. Nekem már megvannak, így szívesen odaadnám valakinek, ha esetleg kellenének, nyugodtan írjatok üzenetet.

  2. #222
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Köszi Doki! Tök jó kép lett És köszönöm a megannyi jó meccseket is, no meg a sok tanítást! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindenre oda kell figyelni benne

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=585747845

  3. #223
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet laci92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Doki! Tök jó kép lett És köszönöm a megannyi jó meccseket is, no meg a sok tanítást! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindenre oda kell figyelni benne

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=585747845
    Köszönöm Jó kis ffa volt És tisztelem a kitartásodat! Mert hát ez is kell ehhez, emlékszem én sem voltam pro benne (most is csak max közepes szinten mozgok), nagyon sok hónapon át az volt az átlag statisztikám, hogy 2 kill és 10 death Nagyon sok türelem és kitartás kell ahhoz, hogy valaki a nulláról kezdve eljusson egy elfogadható szintre. Sajnos sok esetben csak a nyavalygás megy. Ha lelőnek valakit ötnél többször egy meccs alatt, akkor fogja magát és kilép, majd megy a "sz@r játék"-duma.
    Egyszer még régen segédkeztem egy fiatal srác barátnőjének a gyakorlásban. Nem ő volt a legügyesebb játékos, de azért nem lett volna annyira nagyon elveszve, ha nem adja fel. Csak hát folyamatosan ment a nyenyere meg a "de béna vagyok, minek játszok" szöveg. A végén odáig ment, hogy a srác megkért rá, hogy legyek már szíves hagyni magam, hogy legyen meg a sikerélménye
    Szóval türelem és kitartás!

  4. #224
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Aki nem olyan játékokon edződött, mint pl. a Counter Strike, és még nem mozgott a kompetitív multiplayer mezején, tényleg nehéz dolga van. Korábban én se játszottam soha ehhez hasonlóval, úgyhogy nekem is nagyon új volt az egész. De szerencsére az újdonsült multisok is könnyen feltalálhatják magukat, a lehetőségek adottak - csapdákat lehet felállítani, taposóaknákat elhelyezni, kezdetben én csak ezekkel tudtam bárkit elkapni. Más játékosoktól is ellestem pár trükköt, ezek is hasznosak lehetnek: felállított kötélcsapdába taposóaknát vagy lőszeres dobozt helyezve szinte biztos halál, ha a kötélben fennakad valaki, és csak les, hogy mi a fene történt. A szuperfegyverekkel szintén könnyebb, én konkrétan a versenyíj által tanultam meg, hogy is kell használni az íjat.

    Szóval türelem tényleg kell hozzá, és abból nagyon sok egyrészt, mert nagyon bugos a játék, másrészt pedig ömlesztve vannak a tapasztalt játékosok a kezdőkkel, így a kezdőknek valóban hamar elmegy a kedvük az egésztől. De megéri próbálkozni, idővel egyre jobban fog menni. Az külön tetszik, hogy ha nehéz helyzetbe kerülsz, kénytelen vagy kitalálni valami stratégiát, ami fekszik. Régen nagyon idegesítettek az íjászok, a pálya másik végéből simán lekaptak, nekem meg nem ment az íjászkodás. Fogtam egy shotgunt, megkerültem őket a pályán, föld alatt illetve arról, amerre épp nem figyeltek, és hátulról olyan könnyű volt lekapni őket, hogy csak na.

    Kezdetben a Rescue és a Cry for Help azok a játékmódok, amelyekben kezdőként a legtöbb eredményt lehet elérni, és a legjobban lehet szórakozni. (Én addig utáltam a multit, amíg Thak meg nem mutatta, hogy is működnek ezek a játékmódok, onnantól kezdve nagyon élveztem a dolgot.) Rescue-ban a medipackek szállításával sok XP-t lehet szerezni, a tapasztaltabbak közben megvédenek az ellenségtől. Ez kovácsolja össze a legjobban a játékosokat is, mert a csapatmunka és a taktika itt tényleg fontos lehet.
    2 éve volt egy összeszokott társaság, akik minden este csináltak privát Rescue-t, ahova volt, hogy egy órát kellett várni, mire bejutott az ember. Na az egy élmény volt mindig, kiegyenlített csapatokkal, jó társasággal. Mára már sajnos szétesett a csapat, de a játék megjelenése után majdnem 3 évvel még mindig lehet találni jó meccseket. Nem sokat, de lehet, és az nem semmi.

    A másik dolog, ami beleszólhat abba, ki mennyire jó az az, hogy milyen géped van. Nagyon nem fair, de 30 és 60 FPS között ég és föld a különbség. A csákány gyorsabb, a célzás jóval könnyebb, sokkal gördülékenyebb az egész, és ez nagyon erősen kiütközik. Ilyen szempontból a konzolosok jártak jól.

    Van, aki "csal" is a csákánnyal, és 200 FPS-en így tolja és kaszabol le mindenkit: https://youtu.be/XIDmxvs2MMg Elég röhejesen néz ki

  5. #225
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki nem olyan játékokon edződött, mint pl. a Counter Strike, és még nem mozgott a kompetitív multiplayer mezején, tényleg nehéz dolga van. Korábban én se játszottam soha ehhez hasonlóval, úgyhogy nekem is nagyon új volt az egész. De szerencsére az újdonsült multisok is könnyen feltalálhatják magukat, a lehetőségek adottak - csapdákat lehet felállítani, taposóaknákat elhelyezni, kezdetben én csak ezekkel tudtam bárkit elkapni. Más játékosoktól is ellestem pár trükköt, ezek is hasznosak lehetnek: felállított kötélcsapdába taposóaknát vagy lőszeres dobozt helyezve szinte biztos halál, ha a kötélben fennakad valaki, és csak les, hogy mi a fene történt. A szuperfegyverekkel szintén könnyebb, én konkrétan a versenyíj által tanultam meg, hogy is kell használni az íjat.

    Szóval türelem tényleg kell hozzá, és abból nagyon sok egyrészt, mert nagyon bugos a játék, másrészt pedig ömlesztve vannak a tapasztalt játékosok a kezdőkkel, így a kezdőknek valóban hamar elmegy a kedvük az egésztől. De megéri próbálkozni, idővel egyre jobban fog menni. Az külön tetszik, hogy ha nehéz helyzetbe kerülsz, kénytelen vagy kitalálni valami stratégiát, ami fekszik. Régen nagyon idegesítettek az íjászok, a pálya másik végéből simán lekaptak, nekem meg nem ment az íjászkodás. Fogtam egy shotgunt, megkerültem őket a pályán, föld alatt illetve arról, amerre épp nem figyeltek, és hátulról olyan könnyű volt lekapni őket, hogy csak na.

    Kezdetben a Rescue és a Cry for Help azok a játékmódok, amelyekben kezdőként a legtöbb eredményt lehet elérni, és a legjobban lehet szórakozni. (Én addig utáltam a multit, amíg Thak meg nem mutatta, hogy is működnek ezek a játékmódok, onnantól kezdve nagyon élveztem a dolgot.) Rescue-ban a medipackek szállításával sok XP-t lehet szerezni, a tapasztaltabbak közben megvédenek az ellenségtől. Ez kovácsolja össze a legjobban a játékosokat is, mert a csapatmunka és a taktika itt tényleg fontos lehet.
    2 éve volt egy összeszokott társaság, akik minden este csináltak privát Rescue-t, ahova volt, hogy egy órát kellett várni, mire bejutott az ember. Na az egy élmény volt mindig, kiegyenlített csapatokkal, jó társasággal. Mára már sajnos szétesett a csapat, de a játék megjelenése után majdnem 3 évvel még mindig lehet találni jó meccseket. Nem sokat, de lehet, és az nem semmi.

    A másik dolog, ami beleszólhat abba, ki mennyire jó az az, hogy milyen géped van. Nagyon nem fair, de 30 és 60 FPS között ég és föld a különbség. A csákány gyorsabb, a célzás jóval könnyebb, sokkal gördülékenyebb az egész, és ez nagyon erősen kiütközik. Ilyen szempontból a konzolosok jártak jól.

    Van, aki "csal" is a csákánnyal, és 200 FPS-en így tolja és kaszabol le mindenkit: https://youtu.be/XIDmxvs2MMg Elég röhejesen néz ki
    Uh az a kötélcsapda+lőszeres doboz nagyon szemét trükk, főleg ha közbe beállsz úgy, hogy jó rálátásod legyen a kötélre, majd ha jön az ellenfél és csak átugorja a kötelet mondván majd átállítom én a kart sunyiban, akkor csak szétlövöd a kötelet és bamm XD
    Rescuet nagyon ajánlom a kezdőknek, mert a kitek adta xp-k által hamarabb tudják unlockolni a jobb fegyvereket és képességeket, amivel sokkal könnyebben vehetik fel a versenyt az erősebbekkel. Sajnos az autobalance fabatkát sem ér, kár hogy erre nem figyeltek
    Amúgy mind a négy játékmódnak megvan a maga szépsége, nekem mind a négy tetszik valamiért. Nagyon sokan nem szeretik például a Free For All-t, amiben mindenki mindenki ellen van, pedig egy jó csapattal nagyon pörgős és kompetitív tud lenni. Na persze oda kell ám figyelni rendesen, mert könnyen lehet, hogy amíg becélzol valakit, kapsz egy tüzes nyilat a hátadba, miközben valaki egy fejlövéssel azonnal likvidál téged, de közben egy másik játékos le akart csákányozni és már csak a robbanó bombás holtesteddel találkozhatott volna ha időközben nem robbantja fel őt dinamittal egy sarokba bebújt ember, akinek "gyávaságát" egy gránáttal jutalmazták...

    Egyébként meg röhej, mert az a 200 FPS-es csávó szerint kb a multisok 3/4-e csaló LOL Pont ő beszél, aki ha vesztésre áll, nem várja meg a végét és kilép, vagy mindig úgy rakja össze a csapatokat az áthelyezéseivel, hogy totálisan unfair legyen - persze az ő javára

  6. #226
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Matie, drlecter - köszi a tippeket, alkalmazni fogom majd ellenetek

  7. #227

    Alapbeállítás

    Mivel szabadságon vagyok, így áldozni szerettem volna egy kis időt a Tomb Raiderre...nem hittem, volna, hogy senki sem játszik már a játékkal. (legalábbis, nem multizik.) Hogy ne is említsem a ToO -t, nem elég, hogy a játék két éve nem volt frissítve, de még játékos sincs.
    Kárpótolt, a GTA V

  8. #228

    Alapbeállítás

    Csak lesz valaki, aki lealáz a multiban.
    Én sose multiztam, nem merek kiállni.

  9. #229
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    PC-n játszol vagy konzolon? Már eléggé megritkult a multis tábor így több, mint 3 év után, de még mindig vannak, akik játszanak - legalábbis PC-n biztos.

  10. #230

    Alapbeállítás

    #PCMasterrace

    (laptop )

Oldal: 23 / 25 ElsőElső ... 132122232425 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •