Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: 20x20x20 Competition The Crystal of Power By Klona

  1. #1

    Alapbeállítás 20x20x20 Competition The Crystal of Power By Klona

    20x20x20 Competition The Crystal of Power

    Készítő: Klona

    A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT.

    Story:

    Mikor Lara Croft újra meglátogatta az Elveszett Könyvtárat Egyiptomban élete egy késöbbi pontján, talált egy könyvet egy ősi Krystályról aminek elképzelhetetlen gyógyitó ereje van, ami egy templomban található a Parnassus Hegy közelében Görögben.

    Review:

    89910

    A 20x20x20 verseny elő pályája amivel játszottam fantasztikusan kezdődik azzal a zenével, gratula a választáshoz, de nagy kár hogy csak a legelején szólt. Azért a pálya hangulata a sok diszitő elemmel és objektummal igy is nagyon jó. Remek textúrázás és csodálatos megvilágitás. A pálya fényereje is tökéletesen el lett találva, nem túl sötét, csak annyira hogy sejtelmes, hangulatos legyen. Az is tetszett hogy a készitő nem fogja a kezünket hanem magunknak kell megtalálni egy kapcsoló vagy egyéb dolog mit is csinált, nem szeretem amikor a készitők túlzásba viszik a segitő kamerákat, a hiányuk itt felüdülést jelentett. Ahogy várható volt a pálya elég rövid, de a készitő mindent elkövetett hogy a rendelkezésre álló helyet megtöltse tartalommal és játékmenettel, és szerintem jó munkát végzett. Ajánlom mindenkinek. (Akcy)

  2. #2
    Archeológus Stranger logója
    Csatlakozott
    11-01-20
    Üzenetek
    259
    Blog bejegyzések
    2

    Alapbeállítás

    Na már csak azért is letöltöttem, hogy megtudjam melyik zene tetszik annyira Akcynak. A Hellgirl-ből van, asszem ebből lehet egy részlet:
    http://www.youtube.com/watch?v=HW1G1GbWgHA
    De lehet hogy más soundtrack, a lényeg h ebből az anime-ből. Amúgy jól indul a játék, tetszenek a fények, van hangulata.
    youtube.com/ScureHD

  3. #3
    Történész Akcy logója
    Csatlakozott
    12-08-09
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    63

    Alapbeállítás

    Köszi szépen sajnos a readmeben nem volt credits igy nem tudtam, fel is került a beszerzendő listámra.
    Look over us kindly, Tihocan...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •