Oldal: 33 / 72 ElsőElső ... 23313233343543 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

  1. #321
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Néhány nappal több nem hiszem, hogy annyival nagyobb pluszköltséget jelentene - legalábbis nem számottevően.
    Ha nyár, akkor mi lenne, ha július második fele lenne?

  2. #322
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Na azért ez nem így működik... Meg 7 nap, azért a jóból is megárt a sok, nem biztos, hogy mindenki ennyire ráér.

    Nekem az október amúgy is necces, most pl. nem is volt őszi szünetünk, mint 1 évvel azelőtt, hanem ZH-k tömkelege... Én is a nyárra szavazok.

    Idézet Scoobykah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Matie...mi csak jót teszünk az idegeiddel
    Ebben biztos vagyok.

  3. #323
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Értelemszerűen, olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek jó legyen, meg biztos, hogy sokunknak áldozatot kell hoznia azért, hogy elmehessen. Akkor ez az ötlet elvetve.
    Ha nyár lesz, akkor nyár lesz, egy a lényeg: hogy legyen!

  4. #324
    Ereklyevadász Duduska logója
    Csatlakozott
    12-05-20
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    328

    Alapbeállítás

    Látom, megy a szerveszkedés az idei TR talira.
    Nekem(ünk) -Mephizto elvileg a nyári hónapokakt kivéve (06,07,08), bármikor jó lenne. 4-5 nap (P,Szo,V,H) Csütörtök vagy kedd.

    Obig ! Nehogy má .... TE(Ti) kimaradj. Alapjaiban dől öszze a TR Mi lesz a beton alappal ? Hozzam a tartalék tolószéket

  5. #325

    Alapbeállítás

    Hát akkor nem lehet nyáron, tavaly is kimaradtak ezért Duduskáék. Tehát maradna az októberi hosszú hétvége, ami szünet az iskolákban is, a 23,24,25,26. Esetleg a 22-őt lehetne hozzácsapni. Az egy hét túl hosszú szerintem, így is elég lesz. A három éjszaka így kijönne, kaja-piával együtt olyan 15 ezerből. Persze az utazás nincs benne, no meg a programok.

    A kérdés, hova menjünk? Nagyon fontos, hogy a szálláshelyen legyen olyan közös étkező, ahol elférünk vagy 15-en. Valami fürdő is kéne a közelben, ahol mi, öregek elmerülhetünk a habokban.
    No meg ahol valami érdekes néznivaló is lenne. Miskolc-Eger környéke már kilőve, vagy 10* voltunk arra. Tehát valami más irány kellene. Ötlet?
    Hát én már nem nagyon akarnék menni, de ha jönnek Duduskáék, akkor egye-fene, lesz korosztályom is.
    De ha nyáron akarjátok, segítek megsyzervezni azt is, csak épp asszem kimaradok.
    Dunakanyar? De lehet külföld is. Erdély nyugati fele, vagy le Szeged alá.

  6. #326
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Hétvégét nem szívesen hagynék ki, de ha ez az ára, akkor részemről szerintem valószínűleg rendben. Főleg ha még az az egy nap is hozzájönne. Hiszen ha négy nap, abból az első elmegy az ismerkedéssel, a második ok, de gyorsan eltelik, a harmadikon ráeszmélünk, hogy ajaj, holnap vége van...
    Hova? Ez egy jó kérdés, nagyon sok szép hely van Magyarországon... nálam a bőség zavara van per pillanat

  7. #327

    Alapbeállítás

    Idézet Matie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Júni vizsgaidőszak. :/ Megoldani valószínűleg meg tudnám, csak az idegállapot...
    De legyen!
    Matie, majd hoz mindenki pálinkát...
    De, ha OBig nem jön, akkor bedurcizok mint állat (Nekem pedig édes mindegy hogy hova megyünk )

  8. #328
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Sveby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Matie, majd hoz mindenki pálinkát...
    De, ha OBig nem jön, akkor bedurcizok mint állat (Nekem pedig édes mindegy hogy hova megyünk )
    Spoiler!

  9. #329

    Alapbeállítás

    A francokat, csak én

  10. #330
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Viszont akkor te iszol mindenki helyett, nem?

Oldal: 33 / 72 ElsőElső ... 23313233343543 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •