Eredmény: 1 - 10 (720) összesen

Téma: Tomb Raider Találkozók

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    TranSam jóvoltából felkerült az első 6 találkozó is.

  2. #2
    Archeológus TranSam logója
    Csatlakozott
    12-08-08
    Hely
    Debrecen
    Üzenetek
    227

    Alapbeállítás

    Köszi!

  3. #3
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Ki mit szólna hozzá, ha idén is lenne tábor? Én nagyon szeretném...

  4. #4

    Alapbeállítás

    Akkor ebben az évben is az lesz hogy aki elsőre felhozza a témát, az mondja le elsőnek...?

  5. #5

    Alapbeállítás

    Igen!
    persze ha nem nyáron lesz

    szval ha lesz is,akkor plz júni vagy júli

  6. #6
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Júni vizsgaidőszak. :/ Megoldani valószínűleg meg tudnám, csak az idegállapot...
    De legyen!

  7. #7
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Sveby: nem is tudtam, hogy ez eddig így volt, remélem akkor én most megtöröm a kört!
    Scoobykah, Matie: nem gond, olyan időpontot kell találni, ami minél több embernek megfelelő!

    Többiek?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2014-03-10 10:03

  8. #8

    Alapbeállítás

    Hát akkor nem lehet nyáron, tavaly is kimaradtak ezért Duduskáék. Tehát maradna az októberi hosszú hétvége, ami szünet az iskolákban is, a 23,24,25,26. Esetleg a 22-őt lehetne hozzácsapni. Az egy hét túl hosszú szerintem, így is elég lesz. A három éjszaka így kijönne, kaja-piával együtt olyan 15 ezerből. Persze az utazás nincs benne, no meg a programok.

    A kérdés, hova menjünk? Nagyon fontos, hogy a szálláshelyen legyen olyan közös étkező, ahol elférünk vagy 15-en. Valami fürdő is kéne a közelben, ahol mi, öregek elmerülhetünk a habokban.
    No meg ahol valami érdekes néznivaló is lenne. Miskolc-Eger környéke már kilőve, vagy 10* voltunk arra. Tehát valami más irány kellene. Ötlet?
    Hát én már nem nagyon akarnék menni, de ha jönnek Duduskáék, akkor egye-fene, lesz korosztályom is.
    De ha nyáron akarjátok, segítek megsyzervezni azt is, csak épp asszem kimaradok.
    Dunakanyar? De lehet külföld is. Erdély nyugati fele, vagy le Szeged alá.

  9. #9
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Hétvégét nem szívesen hagynék ki, de ha ez az ára, akkor részemről szerintem valószínűleg rendben. Főleg ha még az az egy nap is hozzájönne. Hiszen ha négy nap, abból az első elmegy az ismerkedéssel, a második ok, de gyorsan eltelik, a harmadikon ráeszmélünk, hogy ajaj, holnap vége van...
    Hova? Ez egy jó kérdés, nagyon sok szép hely van Magyarországon... nálam a bőség zavara van per pillanat

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •